خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کوک ساعت

1. Top | #1
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question کوک ساعت

سود زند تریع میرم سر اصل مطلب
      توی افزایش کمیت مطالعه مشکل دارم.
      اوایل سال باز خوب بود روزی 1-2 ساعت میخوندم، الآن یک مقدار از لحاظ مسائل اعتقادی و ارتباطات روزمره دچار مشکل شدم (دلایل دیگه ایم میتونه باشه) کلا همون هم پرید.
      از میانگین 6900 اومدم رو ترازای 6200-300.
      واقعا نمیدونم چیکار کنم .
      از کورس ، تایمر، مطالب مشاوره ای تو اینترنت،دفتر برنامه ریزی و ... کمک گرفتم ولی حداکثر تا یه هفته افاقه کرده ; و بعد دوباره روز از نو روزی از نو...
      کیفیت مطالعم بالاست مثلا ریاضی و فیزیک 50-60 تا تست نسبتا سخت در ساعت میتونم کار کنم اگه آزمون از خودم بگیرم چه بسا بیشتر(در منزل)
      حتی تو کارای روزمره هم تنبل شدم
      به نظرتون مشاور نیازه ؟(آخه مشاور خوبی که نزدیک خونمون هست گفت تا بعد کنکور97 وقت آزاد ندارم)
      به نظرتون این میتونه کمک کنه؟یکمشو خوندم به نظر خودم کارآمد میاد

barname-rizi-ba-dorbin-barsa-min.jpg

راستی تا یادم نرفته اینم بگم ترم اول تو آزمونا 20 الی 40 دقیقه وقت اضافی می آوردم ولی الان در همون حد کم میارم

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      به نظرم اول دقیقا هدفت رو مشخص کن. چون اگه هدفت مشخص نباشه انگیزه لازم رو نداری.(این مورد رو خیلی جدی بگیر)
      با توجه به اینکه دو دل هم بودی بین مهندسی و پزشکی ببین میخوای چیکار کنی.
      البته نمی گم همینطوری تصمیم بگیر.
      برو با فارغ التحصیل های این رشته ها صحبت کن ببین واقعا چی می خوای. و میخوای چه شغلی رو دنبال کنی.

همینطور میتونی تو انجمنی که دانشجویان این رشته ها هستن عضو شی و باهاشون مشورت و تبادل نظر کنی. که خودش راهو برات روشن تر میکنه و انگیزه بیشتری ایجاد میکنه.
      با توجه به اینکه وقت داری واسه کنکور سعی کن کتاب های اختصاصی رو مفهومی و با اثبات درست از کتب مرجع بخونی تا صرفا از کتاب های کمک آموزشی.
      مباحثو عمقی بخونی خوندن کتابهای کمک آموزشی برات مثل مرور میشه.
      ضمن اینکه درسو از رو علاقه به علم بخون نه کنکورو و ... اونوقت تایم برات مهم نیست هدف صرفا کسب دانش و وقت تلف نکردن میشه
      رتیه هایی که الان تو قلمچی میاری زیاد مهم نیست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن