خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 110
    1. Top | #91
      imf
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      دوستان من میخوام بعد کنکور شروع کنم از اون موقع میشه یا نه ؟ : )))
      اره چرا نشه؟
      هیچ محدودیتی برای ذهن وجود نداره
      نیتتون باید خلوص باشه فقط

2. Top | #92
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها
      نباید بحثو تفکیک کرد به جنس ولی من مدت هاس به یه چی توجه میکنم چرا پسرا اگه بیفتن رو مود تلاش کردن یک نفس میخونن و دخترا خیلی جا میزنن حتی اونایی ک چن ماه خیلی کم میخونن ولکن نیستن و بدنبال مقبولیت نیستن بیشتر پسران... از همون بچگی معمولا همینه حتی درسته اکثر امار دخترا شرکت میکنن تو کنکور ولی بیشتر رتبه خوبا حتی تو ده نفر اول ب فرض تو تجربی واس پسراس

نظرمن اینه کلا پسرا توجه شون رو چیزای قدرتیه الگوشون همینه از شخصیتای کتاب تا کاراکترای فیلما و سریالا حتی حیوان مودعلاقه ( خشن ترینا و قدرتمند ترینا و بی رحم ترینا ... واس هدف حالا هرچی باشه حتی انتقام ) ولی دخترا از ناز ترینا و ملو ترین ها بگیر تا احساسی ترینا جذبش میشن این ربط داره به بخشی از ذات ( گفتم بخشی نه همه ) و کلیشه های جنسی جامعه ک تعریف کردن واسمون ، حتی نیروهای دریایی تو آمریکا و ... بیشتر دخترا شکست میخورن اون دخترایی هم ک موفق میشن از بین پسرا ، معمولا بهترین افسرای نیروی دریایی ازشون درمیاد از بین همه ی افسرا

پس جا داره بگم واسه هر هدف بزرگی ک دارین مثلا همین 4 ماه واسه کنکورو تمام تمرکز و توجه تون رو بزارین رو تموم هرچیزی که یه جرقه از قدرت داره ( آهنگ ؟ کتاب غیردرسی؟ کلیپ؟ الگو از شخصی؟ و هرچی دیگه ) حتی اگه رسیدین به یه بخشی از عنصرا و دیدین ک کدوم از همه انرژی زا تر و پرتو زا تره خلاصه در این حد ملکه ذهنتون کنین این موضوعو حس جنگیدن و قدرت واس هدفاتون ، نه اینکه بگم مث پسرا باشین .

حس جنگیدنو تو خودتون بیدار کنین ... ی نگاه کنین به فیلم دختر گرگ ( اصلا فانتزی نیس چ میدونم :/ تبدیل نمیشه به گرگ و این خزعبلات کاملا مث زندگیه واقعیه ) میدونین چی میگم من حدود چند هفته قبل دیدم ... ب نظرم همچین شخصیتو میطلبه زندگی واس هدفاتون...

اینم تریلرش ک یه دید خوب بهتون بده ک هیچ جوره جا نمیزنه

lQvs2

پ.ن : لطفا دو سعات بحث نکنین و نقل بگیرین سر اینکه چ ربطی داره یا ب موضوعات دیگ مرتبطه من اندازه پشماتون از 13 سالگی حتی کمتر هم رفیق دختر داشت هم پسر از اونا بودم ک همه درددلاشونو میاوردن پیش من حتی پسرا چ تو دنیای واقعی مثلا تو کلاسا ک مختلط بوده چ تو مجازی چه تو فامیل و آشناهای خونوادگی ، منحرفانه هم فک نکنین گفتم فقط رفیق. و میدونم معمولا روال چطوریه واس همین این متنو نوشتم .
      واقعنم چرا؟
      خیلی خوب بود.
      ممنون

3. Top | #93
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط imf نمایش پست ها

اره چرا نشه؟
      هیچ محدودیتی برای ذهن وجود نداره
      نیتتون باید خلوص باشه فقط
      یعنی میخوای آبم بخوری خلوص نیت نداشته باشی میپره گلوت...تا این حد مهمه این خلوص نیت

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

واقعنم چرا؟
      خیلی خوب بود.
      ممنون
      من فک میکنم ب خاطر سربازی باشه

5. Top | #95
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به مناسبت آپ شدن این تاپیک موزیک نگو نه نمیشه اندی را با هم در ادامه میشنویم!
      http://sv.guitar-music.ir/archive/A/...20Nemisheh.mp3

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      اگ توجه کرده باشی گفتم از بچگی..

سربازی هم تاثیرشو بیشتر میکنه . ولی باز اوناییم ک نمیرن سربازی اینطورین
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

7. Top | #97
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasann نمایش پست ها
      چرا ؟اول کنکور میدن بعد میرن سربازی دیگ.حالا مگ اینکه بخوان پشت کنکور باشن(من دقیق نمیدونما)

8. Top | #98
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا امروز توی مجلس مالیات از ناشرا هم تصویب شد و احتمالا قیمت کتاب به طور برگ ریزونی بالا بره.حالا به اینم فک کنید شاید ساعت خوندنتون بالاتر رفت
      ...

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      آقا امروز توی مجلس مالیات از ناشرا هم تصویب شد و احتمالا قیمت کتاب به طور برگ ریزونی بالا بره.حالا به اینم فک کنید شاید ساعت خوندنتون بالاتر رفت
      از هر منفذ انگیزه میباره

10. Top | #100
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      خدا بگم چیکارت کنه ، این چی بود آپ کردی..... 24 ساعته بالای 40 نفر توی این تاپیکن
      راجب کنکور ۹۸تون بگید
      تو چ سطحی بودین شروع کردید و در روز چقد خوندید
      کنکور اول شما ب نظر من ی نمونه خوبه

11. Top | #101
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      راجب کنکور ۹۸تون بگید
      تو چ سطحی بودین شروع کردید و در روز چقد خوندید
      کنکور اول شما ب نظر من ی نمونه خوبه
      قبلا درموردش گفته بودم

اون سال میانگین ترازم یه چیزی بین 5700 تا 5900 بود
      حجم مطالعه ام بالا بود و از خواب و خوراک زده بودم چون توی پایه حسابی ضعف داشتم.... دهم یازدهم تعطیل بودم.... عمومی هام نقطه ضعف وحشتناکی برام محسوب میشدن... ادبیات رو منفی هم میزدم و عربی فوقش 40 میشد

با وجود اینکه مدرسه میرفتم حداقل میانگین 10 ساعت رو جدا از کارای مدرسه و برای کنکور میخوندم ... توی راه مدرسه زنگ تفریح ها نصف شب خلاصه هرجورشد زورم رو زدم

12. Top | #102
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      به مناسبت آپ شدن این تاپیک موزیک نگو نه نمیشه اندی را با هم در ادامه میشنویم!
      http://sv.guitar-music.ir/archive/A/...20Nemisheh.mp3

13. Top | #103
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      قبلا درموردش گفته بودم

اون سال میانگین ترازم یه چیزی بین 5700 تا 5900 بود
      حجم مطالعه ام بالا بود و از خواب و خوراک زده بودم چون توی پایه حسابی ضعف داشتم.... دهم یازدهم تعطیل بودم.... عمومی هام نقطه ضعف وحشتناکی برام محسوب میشدن... ادبیات رو منفی هم میزدم و عربی فوقش 40 میشد

با وجود اینکه مدرسه میرفتم حداقل میانگین 10 ساعت رو جدا از کارای مدرسه و برای کنکور میخوندم ... توی راه مدرسه زنگ تفریح ها نصف شب خلاصه هرجورشد زورم رو زدم
      آممم .. چه چیزی مانع قبولیتون شد ؟! برام جالبه یه نفر همه ی زورشو بزنه و قبول نشه ..
      من قراره جمعه برم تاپیکتونو بخونم فقط این سوال رو اینجا جواب بدین شاید یادم رف تا اون موقع مرسی

14. Top | #104
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shr.sh نمایش پست ها
      آممم .. چه چیزی مانع قبولیتون شد ؟!
      من قراره جمعه برم تاپیکتونو بخونم فقط این سوال رو اینجا جواب بدین شاید یادم رف تا اون موقع مرسی
      عوامل زیادی بودن که اگه بخوام شرح بدم خودش یه تاپیک جدا میطلبه

یسری هاش رو که داخل تاپیک تجربیاتم نوشته بودم رو برات نقل قول میکنم :

.....بخش تغییراتی که درسال پشت کنکورباعث پیشرفتم شد......

1_عدم پیش بینی نتیجه کنکور براساس تراز آزمون های آزمایشی =
      توی یکی دوتا از آخرین آزمونام قبل از کنکور99 حدود هزار تا دوهزارتا افت تراز داشتم اما براساس تجربه ای که از سال قبلش داشتم سعی کردم توی یک هفته ی آخر کنکور خودم رو جمع وجور کنم

2_توجه بیشتر به مهارت های آزمون = توی کنکور98 به خاطر بی توجهی به این مورد شکست خوردم....برای کنکور 99 از همون اول ترتیب پاسخگویی دفترچه رو برای خودم طبق توانایی هام چیدم و یه سری تصمیمات برای تمرین بیشتره مهارت های آزمون دادن گرفتم مثلن آخر هرهفته ازخودم آزمون شبیه سازی شده میگرفتم.....اگه برای کنکور99 این مهارت هارو تمرین نکرده بودم با مشکلی که امسال سرجلسه برام پیش اومد خیلی راحت رتبه ام تا 2هزارتا بدتر میشد

3_ازدست ندادن استمرار مطالعه در دوران های ناامیدی = سال اول ودوم کنکورم توی بهمن واسفند و اردیبهشت وخرداد بدجوری به پوچی میرسیدم....افکار منفی باعث شد توی سال اول استمرار ونظم مطالعه ام بهم بریزه...ولی برای سال پشت کنکور با وجود این افکار و ناامیدی ها سعی کردم اشتباه رو دوباره تکرار نکنم و استمرار مطالعه رو حفظ کنم

4_توجه بیش ازحد به دیگران = سال اول خیلی به ترازهای بالاتر از خودم توجه میکردم....انگار بین خودم واونا یه سد غیرقابل شکست رو میدیدم به خاطر همین روی عملکرد خودم تمرکز نداشتم و توی آزمونای آزمایشی همش بین ترازهای 5800 و 6300 درجا میزدم....اما توی سال پشت کنکوریم روی عملکردخودم تمرکز داشتم و سعی کردم با شناخت بیشتر خودم پیشرفت کنم و تونستم ترازم رو به 7600 هم برسونم

5_اهمال کاری در تست زدن = برای کنکور98 تعداد تستام کم بود و همش به خاطر اینکه از غلط زدن تست ها توی خونه ناامید میشدم همش سعی میکردم به جای تست زدن برم سراغ مطالعه.....برای کنکور99 درکنار مطالعه به تعدادتست ها هم توجه بیشتری کردم....تست هایی که غلط میزدم رو رها نمیکردم و روی رفع اشکال خیلی بیشتر حساس شدم

6_ازبین بردن توهم بی علاقه گی = فک میکردم از دروسی مثل شیمی و ریاضی متنفرم به خاطرهمین موقع خوندشون به ذهنم تلقین میشد که هیچی از این درسا نمیفهمم...سال اول میانگین درصدام توی هردوتای این درسا به زور به 30 میرسید.....سال پشت کنکور رو با خوندن همین درسایی که ازشون متنفر بودم استارت زدم....این پیش فرض متنفربودن رو کنار گذاشتم و سعی کردم مفاهیم پایه و اولیه رو درست متوجه بشم....کم کم که داشتم توی این دروس پیشرفت میکردم متوجه شدم واقعن به هردوتاش علاقه دارم....بعداز یه مدت حتی ریاضی رو از زیست هم بیشتر دوست داشتم و از شیمی هم خیلی لذت میبردم.....با کنار رفتن همین تلقین ها و افکار تونستم میانگین درصد ریاضیم رو به 80 برسونم....توی کنکور 99 هم درصدای ریاضی شیمی نجاتم دادن

7_مشخص کردن کیفیت مطالعه برای آزمون های دوهفته یکبار = درسال اول توجه ام فقط روی این بود که امروز روهم بالای 7 ساعت درس بخونم....این که قراره امروز کدوم مباحث و بخش ها رو بخونم یا تست بزنم از قبل برام مشخص نبود .....اما برای کنکور99 توی بازه ی 2 هفته تا آزمون بعدی برای هرروز مشخص میکردم برای هردرس باید چه کاری انجام بشه ....قراره کدوم مبحث خونده بشه یا مروربشه.....کدوم درس رو باید توی کدوم روز به کجا برسونم

8_تبدیل مطالعه ازروی اجبار به مطالعه از روی علاقه = قبلن موقع درس خوندن حس میکردم توی قفس گیرکردم و همش دنبال راه فرار میگشتم....سال آخر تصمیم گرفتم این تلقین هارو کم کنم و از مطالعه و پیشرفت گام به گام لذت ببرم...هرچه قدر به خودمون تلقین کنیم که از کنکور و درس خوندن متنفریم همون قدرهم ذهنمون از درس فراری میشه و نمیتونیم روی کارمون تمرکز داشته باشیم

9_کم خوابی اشتباه...خواب کافی = همونطور که توی بخش سرگذشت قسمت سال دوازدهم خوندید یکی از تغییراتی که برای کنکور99 ایجاد کردم کیفیت و مدت خوابم بود...اگه خواب کافی نباشه مطالعه بازدهی مناسبی نخواهد داشت

10_تحلیل آزمون دقیق تر = برای تحلیل آزمون لازم نیست غلط هاتون رو حفظ کنید...باید از آزمون هایی که میدید یه شناختی از خودتون پیدا کنید...توی کدوم مباحث ضعف دارید اونا رو مشخص کنید و به حال خودشون رها نکنیدشون بلکه برای رفع کردنشون برنامه بریزید...مثلن اگه طبق آزمونایی که میدید توی تست های قرابت مشکل دارید سعی کنید هرشب 10 تا تست قرابت بزنید ...از تحلیل آزمون برای چیدن استراتژی هاتون استفاده کنید

11_قطع یا کم کردن ارتباط با افرادی که فرکانس منفی میفرستن
      12_ورزش کردن و داشتن یه برنامه ورزشی مستمر وسبک
      13_جدی گرفتن چندماه آخر کنکور و دوران جمع بندی ...کنترل ناامیدی و عدم کم کاری در این دوران

15. Top | #105
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها
      من قبل در اومدن از حوزه میزنم
      نيستي؟
      قرار بود بعد از درومدن از حوزه تاپيک بزني از الان برا 1400 ميشه يا ن
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن