خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه اینقد که فکر پیچیدگیِ فیلترینگ تلگرام دنبال سادگیِ گرسنگی ملت بودن الان وضع بهتر بود. (البته پول نفت هست ولی خرج میشه تو لبنان)
      الان نه تنها ملت هنوز دارن از تلگرام استفاده میکنن و این ینی شکست تصمیم‌گیرندگان فیلترینگ! بلکه دارن به کلی کسب‌وکار انلاین تلگرامی هم اسیب میرسونن.
      ملت بازیچه‌ی بقول سجاد یه مشت مغزفندوقی شدن
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.tehran نمایش پست ها
      متن پیام بازدید کننده شما : جناب مشکلات این مملکتو نام میبرید برای این حقیر؟؟فقط خواهش میکنم شمارش بذارید کنارش..
      سلام خدمت شما
      خواهش میکنم
      ببینید گرامی بجای مشکل دیگه باید بگیم
      بحران و ابربحران ، دیگه از مشکل گذشته
      شما خودتون بهتر از من میدونید، اینقدر این بحران ها زیادن که اگر بخوایم نام ببریم تا فردا باید فقط تیتروار در موردشون صحبت کنیم
      به هر حال تا جایی که الان ذهنم یاری کنه چند مورد مهمش رو خدمتتون عارضم ؛

1ـ جرم و فساد سیستماتیک (سیستم محور)
      2ـ فقر گسترده مردم (بیش از نیمی از مردم زیر خط فقر نسبی و زیر خط فقرمطلق هستند یعنی نان برای خوردن ندارند و زباله دانی ها خوراکشون رو تامیین میکنند)
      3ـ ابر بحران اقتصادی و اقتصاد فلج و از هم پاشیده
      4ـ بیکاری سرسام آور چندین میلیون نفری (خصوصا محصلین بیکار)
      5ـ ابر بحران آب و بحث خشکسالی
      6ـ بحران های محیط زیستی (مثل دریاچه ارومیه ، ریزگردهای خوزستان ، سیستان و بلوچستان ، هوایی بسیار آلوده و ...)
      7ـ امواج سرطان زای پارازیت ها (خصوصا در تهران ، شیراز و مشهد و تبریز و حتی اصفهان که به صورت گسترده تر اعمال میشه)
      8ـ بحران های اجتماعی (طلاق، کودکان کار ، کودک آزاری و خودکشی های بسیار گسترده و ...)
      9ـ افزایش روزافزون ناامیدی به آینده و افسردگی گسترده مردم
      10ـ رانت ، تبعیض ، نابرابری ، بی عدالتی ، خودی ناخودی کردن های سیستماتیک ، پارتی بازی ، ژن برتر و نابرتر داشتن! و ...
      11ـ و ...

بازم هست ها فعلا همین ها رو داشته باشید در نقدا!

پینوشت مهم : داخل پ.ب نمیشید این پیام نسبتا طولانی رو ارسال کردن ناچارا پاسخ پرسشتون رو اینجا قرار دادم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      سلام خدمت شما
      خواهش میکنم
      ببینید گرامی بجای مشکل دیگه باید بگیم
      بحران و ابربحران ، دیگه از مشکل گذشته
      شما خودتون بهتر از من میدونید، اینقدر این بحران ها زیادن که اگر بخوایم نام ببریم تا فردا باید فقط تیتروار در موردشون صحبت کنیم
      به هر حال تا جایی که الان ذهنم یاری کنه چند مورد مهمش رو خدمتتون عارضم ؛

1ـ جرم و فساد سیستماتیک (سیستم محور)
      2ـ فقر گسترده مردم (بیش از نیمی از مردم زیر خط فقر نسبی و زیر خط فقرمطلق هستند یعنی نان برای خوردن ندارند و زباله دانی ها خوراکشون رو تامیین میکنند)
      3ـ ابر بحران اقتصادی و اقتصاد فلج و از هم پاشیده
      4ـ بیکاری سرسام آور چندین میلیون نفری (خصوصا محصلین بیکار)
      5ـ ابر بحران آب و بحث خشکسالی
      6ـ بحران های محیط زیستی (مثل دریاچه ارومیه ، ریزگردهای خوزستان ، سیستان و بلوچستان ، هوایی بسیار آلوده و ...)
      7ـ امواج سرطان زای پارازیت ها (خصوصا در تهران ، شیراز و مشهد و تبریز و حتی اصفهان که به صورت گسترده تر اعمال میشه)
      8ـ بحران های اجتماعی (طلاق، کودکان کار ، کودک آزاری و خودکشی های بسیار گسترده و ...)
      9ـ افزایش روزافزون ناامیدی به آینده و افسردگی گسترده مردم
      10ـ رانت ، تبعیض ، نابرابری ، بی عدالتی ، خودی ناخودی کردن های سیستماتیک ، پارتی بازی ، ژن برتر و نابرتر داشتن! و ...
      11ـ و ...

بازم هست ها فعلا همین ها رو داشته باشید در نقدا!

پینوشت مهم : داخل پ.ب نمیشید این پیام نسبتا طولانی رو ارسال کردن ناچارا پاسخ پرسشتون رو اینجا قرار دادم
      از اینکه با دغدغه این مسائل رو نوشتید ممنون و متشکرم...انشاالله هر کدومشون رو خدمتتون شرح میدم و راهکار هارو با هم بررسی میکنیم.

یه تایپک میزنم بحث سیاسی...
      میفرستم

وارد شین اونجا بحث میکنیم
      http://forum.konkur.in/thread60125.html#post1298578
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی
      ویرایش توسط fateme.tehran : 29 اردیبهشت 1397 در ساعت 18:27

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      برام سوال شده مگه آدم چقدر میتونه ذهنش بسته باشه اونم به معنی مطلق کلمه!؟
      #تفکر_قجری
      حالا قجریش به درک وجهه تحمیلیشو نمیدونم کجا دلم بذارم:\عقاید مسخرشو بازور میخاد تو ذهن ما جا بندازه:\
      ولش کن خودت باید تو این 3 4سال اینو شناخته باشی دیگه:/بذار یه گوشع بمونه **رشو بزنه
      مخی ک توش پر گچ باشه رو نمیشه با حرف قانع کرد :\

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niـhan نمایش پست ها
      حالا قجریش به درک وجهه تحمیلیشو نمیدونم کجا دلم بذارم:\عقاید مسخرشو بازور میخاد تو ذهن ما جا بندازه:\
      ولش کن خودت باید تو این 3 4سال اینو شناخته باشی دیگه:/بذار یه گوشع بمونه **رشو بزنه
      مخ ما کچ
      عقیده ای که غیر مسخرست اینه که بیاین دم از آزادی بیان بزنین و خودتون در کمال بی حرمتی به یه هم انجمنی و یا هم وطنی این الفاظ زشت رو بیان کنین و مخاطب قرارش بدید.
      اگه مخ من کچ نبود الان خیلی جام بهتر بود.تو هر زمینه ای.خب مخم گچه دیگه.ابایی هم ندارم از گچ بودنش.اما ناراحتم از اینکه چرا بجای اینکه گچ باشه یه چی دیگه نبود
      احد قجر و احد رسول اکرم هم شرفش می ارزید به این عهد...

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی
      ویرایش توسط fateme.tehran : 12 خرداد 1397 در ساعت 14:10

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان با mtprotoبه مشکل برخورد کرده اگه بلاک چینم بیاد بیشتربه مشکل برخوردی می کنه
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      به هر حال تفکراتشون قابل احترامه نه لزوما قابل پذیرش

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نمیدونم مارو اسکل فرض کردن یا خودشون رو !
      تلگرام 4 سال ( نزدیک 1000 ) روز به ایران رایگان سرویس داد ، هزینه هاستینگ پیامرسان یک کشور رو به رایگان تامین میکرد ، قدرتمندترین اهرم روحانی تو انتخابات بود
      حالا بعد از هزار روز خانوم مدرس ادای مجازی اومده میگه نرم افزار ضد حقوق ملته صهیونیستیه ... من اطمینان دارم که با واژه حقوق ملت بیگانس ... جالبه که بعد 4سال فهمیدن اینارو ...
      خدا روشکر هم فیلتر شد امثال اینا گورشونو گم کردن به جهنمی که خودشون ساختن که پر از باگ و سو استفاده گری هستش ... که میلیاردها تومنم براش خرج کردن
      برید بچاپید به اسم جمهوری و اسلامی و ایران ... خیالی نیست ... خدافظی نزدیک است .

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

س

برای همتون متاسفم. و جز تاسف چیزی ندارم. روشن فکر های متهجره دیکتاتور....

پس دیگه حرف از آزادی بیان نزنین..

پرمدعاهایی که ناله میزنین نظام دیکتاتوریه خودتون از همه بدترین..دم از دیکتاتور نزنین پس..

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی
      ویرایش توسط fateme.tehran : 13 خرداد 1397 در ساعت 08:31

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پرمدعاهایی که ناله میزنین نظام دیکتاتوریه خودتون از همه بدترین..دم از دیکتاتور نزنین پس..
      تاحالا شده فكر كنى اشتباه از شماست و نه از ٩٩درصد ديگر اعضاي انجمن؟من اصلا با شما بحث نميكنم چون بي فايده هست وقتي نزديك به ١٠٠نفر قبل من اين حرف هارو گفتن و شما گوش نكردي من كاره اي نيستم.نرود ميخ در سنگ
      رو صندلي داغ هستم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

جمعش کن برو پی کارت
      تباه تر از تباه

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببین داداچ اگه جمهوری اسلامی نمیخوای برو از کشور شوت شو تا شوتت نکردن
      تلگرام اطلاعات کاربران رو میفروخت دلش برات نسوخته که هزینه کنه ارتباطات ما سریع تر بشه خیلی سخت نیست فک کردن و فهمیدن این موضوع
      تویی که از عقب موندگی کشورت حرف میزنی نمیتونی از یه دونه سروش حمایت کنی پس خفه. سروش هم رایگانه حتما باس تلگرام باشه
      هنوز خوبه مثل چین گوگل فیلتر نیست. خوبه هزار تا کشور به قول تو به روز تلگرام رو فیلتر کردن

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا ببندین لطفا ببندین @amirhossein78 @Defne
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shiriin نمایش پست ها
      شرایط هر مملکتی هر طوری هم که اداره بشه برمیگرده به مردم اون مملکت
      اختلاس هست چون توی 90 درصد مردم ما هم دزدی هست .قرار نیست دزدی فقط دزدیدن پول باشه کارمندی که توی وقت کاریش کم میزاره و کار مردم راه نمی ندازه یا معلمی که میخواد دانش اموز رو عمدا بکشونه کلاس بیرون اینا همش دزدیه
      انتخابامون بین بد و بدتره چون یه عمری هست انتخاب خوب ها رو ندیدیم و هرکی بوق کرناش قوی تر بود روی هیجان رای دادیم.گفتیم فلانی بی تجربه است اسم نداره با اینکه میدونستیم مدارک و توانایی بیشتری داره.یه عده هم رای شون رو به شام و اینا فروختن تو مجلس .در کل مردم ما رای رو از روی هیجان و جهت بندی های بی منعنی انتخاب میکنند تا منطق خب همین هم باعث میشه یه قانون مثل انتخاب طبیعی باعث بشه افراد شایسته کم کم برند کنار.و اصلا تو همون اول وارد فضای مدیریتی و سیاسی نشند
      پارتی بازی هست چون همه مون اهل تعارفیم و و بیش از حد روی فامیل تعصب داریم و سر اینکه فردا بازم چشم تو چشم میشیم حتی به ناحق طرف فامیل رو جلوی غریبه میگیریم
      انتقاد پذیر نیستند مسئول ها چون مثل تاپیک قبلی که داشتید بحث میکردید هیچ کس توانایی انتقاد یا نظر مخالف رو نداره .حالا هرچقدر نادرست باشه یا درست
      نماینده مجلس مون بی سواده چون میزان مطالعه توی مردم ما خیلی خیلی خیلی پایینه
      جوون هامون بیکارند چون همه ما گیر ظاهریم و برند اینطور میشه تولیدی ها داخل میرند کنار هر چقدر هم که کیفیت داشته باشند.یا کیفیت نداشته باشند و ما نتونیم مثل ژاپن یا کره یا چین که از صفر حمایت کردن بیاییم بالا
      دانشگاهامون بی فایده است چون دانشجو هدفش هر چیزی هست به غیر از کسب مهارت برای محیط کار .درگیر هر چی هست بجز درس.اونم نهایت پایان ترم و برای ده .
      فرهنگ رانندگی و استفاده از محیط زیست و غیره و غیره رو هم بزارید کنار اینا .
      همه اینا نه از روی جبر نه از روی نااگاهی.چون با وجود اینترنت هیچ کس نمیتونه ادعا کنه راه برخورد درست با موارد بالا رو نداره.ولی ما راحت طلبیم ما مردم هیجانی هستیم که به موقعش با یه هیجان همه چیز رو فراموش میکنیم
      مثل سونامی و 86ali.z یا سجاد هستند کسایی که میگن باید برند کنار و اینا .ولی باید یادتون باشه با همه توضیف هایی که گفتم و اگه وجداانی نگاه کنید تک تکش رو قبول میکنید
      هر حکومتی بیاد و هر زوری هم بزنه شرایط همینه تا وقتی که قبول کنیم خودما نیاز به تغییر داریم وگرنه با تغییر سرنوشت این کشور میشه مثل لیبی بعد از تغییر
      و با دست گذاشتن روی احساسات مردم و هیجانی کردن یه عده زیاد که مثل اب خوردنه جدایی طلب های احمق رو از شمال غرب و غرب و جنوب مسلح کنند و زندگی رو زهرمار
      و مطمعن باشید اگه این کشور نفت نداشت این همه دایه مهربان تر از مادر پیدا نمی کرد وتهیج یه عده برای تغییر حکومت توسط یه سری خبرگذاری و کانال فقط و فقط نفت این کشوره نه مردم این کشور

چون هم اونا و هم هر انسان عاقلی میدونه با شرایط فعلی ایران اول باید مردم تغییر کنند .
      گره که بادست میشه باز کرد رو نباید با دندون باز کرد
      برای تغییر کتابخونه ها فقط توش کنکوری نباشه .اوجدانمون بر منفعتمون ارج تر باشه ظاهر ساز نباشیم منطقی تصمیم بگیریم و تو انخابات به ادمای درست رای بدیم و اگه نبود روی جناح و هیجان رای ندیم تا افراد بتونند برگردن
      پ.ن:منظور از مردم همه نیست.مثلا 90 به 10 که خوبختانه روز به روز 10 درصد بیشتر و 90 درصد کمتر میشه .متن من کلی بود فقط یه قسمت رو روش زوم نکنید
      به شرایط کشور نگاه کن این اقایون ما رو در مقابل اقتصاد جهان قرار دادند و در حال حاضر فشار بسیار شدیدی اقتصادی روی مردم هست با وجود این فشار خیلی سخته مردم بخوان خودشون رو اصلاح کنند(قبول دارم تا حدی مردم مقصرند اما این اقایون بیشتر)
      اگر شما موضعت مشخصه و مثل بعضیا توی انجمن فقط مردم رو مقصر می دونی و نظام هیچ کاره!
      باید بدونی که به غیر مشکلاتی که شما ذکر کردی و ما فرض می کنیم به قول شما مردم مقصرند همش...
      باید بهت بگم که نمی دونی این اقایون در بشت برده چه جنایت هایی دارند انجام می دهند و شما انگار خبر نداری و همین واسه برکناری اون ها کافیست!
      چند موردش رو در تابیک بحث سیاسی که قفل شد گفتم.
      باید بگم که خیلی سخته بر علیه ایناها و کارهایی که انجام می دن سند و مدرک اورد چون هر سند و مدرکی رو که بر علیه اون ها باشه رو سریع نابود می کنند!
      همون نفتی که راجبش صحبت کردی بول حاصل از فروشش الان رفته لبنان وسوریه و یا توی حساب های شخصی ! ایا اگر این بول به اقتصاد کشور وارد شه خیلی از مشکلات معیشتی حل نمی شن؟(بعد شما می گی مردم مقصرند و نه حکومت!؟)
      اقایون که رییس ما هستند اون ها هم یک جورایی مردم حساب می شوند اونها کی باید تغییر کنند!؟
      قبلا گفتم بازم می گم کشوری که دین با سیاست قاطی هست وضعش همینه و تا یه حدی توی همه عرصه ها اجازه بیشرفت و تغییر رو به مردمش میده.

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rotbe1konour96 نمایش پست ها

قبلا گفتم بازم می گم کشوری که دین با سیاست قاطی هست وضعش همینه و تا یه حدی توی همه عرصه ها اجازه بیشرفت و تغییر رو به مردمش میده.
      سلام
      با این تیکه از حرفات اصلا موافق نیستم و میتونم درموردش باهات یه بحث درست و حسابی داشته باشم!
      خیلی دوست دارم وارد این بحث بشم، ولی از اونجایی که تجربه بهم اثبات کرده میدونم آخرش به هیچی ختم نمیشه!! پس از همین بیرون گود میشینم نگاه میکنم و کامنت ها رو میخونم ...

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan
      ویرایش توسط HossEin_v : 14 خرداد 1397 در ساعت 21:58

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن