خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کدوم آزمون آزمایشی رو به من پیشنهاد میکنید ؟

سلام. دوستان من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم و میخوام سال 98 کنکور بدم.
      1) کنکور 98 نظام قدیم هم داره دیگه درسته ؟
      2)میخواستم واسه تابستون و سال تحصیلی در گزینه دو ثبت نام کنم اما متاسفانه اعلام کردن که تابستون برای نظام قدیم آزمون برگزار نمیکنن . واسه همین میخوام در آزمون های قلمچی شرکت کنم. اما بعضی جاها شنیدم که قلمچی داوطلب رو مجبور به خرید کتاب میکنه. دوستان عزیزی که تجربه دارن , میشه یکم واضح توضیح بدن که چطور مجبور میکنن ؟ خب اگه نخریم چی میشه ؟
      تشکر.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avacs نمایش پست ها
      2)میخواستم واسه تابستون و سال تحصیلی در گزینه دو ثبت نام کنم اما متاسفانه اعلام کردن که تابستون برای نظام قدیم آزمون برگزار نمیکنن . واسه همین میخوام در آزمون های قلمچی شرکت کنم. اما بعضی جاها شنیدم که قلمچی داوطلب رو مجبور به خرید کتاب میکنه. دوستان عزیزی که تجربه دارن , میشه یکم واضح توضیح بدن که چطور مجبور میکنن ؟ خب اگه نخریم چی میشه ؟
      تشکر.
      سلام
      نه گویا شهر به شهر و سال به سال و... تفاوت داره! من خواهرم پارسال ثبت نام کرد و اولش روی هزینه ثبت نام, به صورت اجباری حدود صد و خورده ای گرفتن و به جاش اعتبار خرید کتاب دادن. ولی امسال که خودم رفتم اینجوری نبود. بپرسید از مرکزی که میخواین ثبت نام کنین.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تشکر.
      قلمچی هم که تا الان فقط برنامه ازمون های تابستان برای نظام جدیدشو داده. شما مطمئنی تابستون برای نظام قدیم هم برنامه دارن؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه پایه درسیت خوبه و برنامه ی قلم رو میتونی جمع کنی قلم شرکت کن...ولی اگ نه برو سنجش

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نظام قدیم داره
      مجبور که نمیکنه ! مگه هنده ؟
      ولی با شگردهای خاصی به خوردت میدن کتاباشون رو مثلا من موقع ثبت نام بهم به عنوان هدیه کتاب های کانون رو دادن ( که انصافا آبی های کانون به دردم خورد ) ولی احتمالا پولش رو موقع شهریه گرفتن ازم و صدام هم در نیومد
      کلا قلم چی خوبه به نظر من ولی پشتیبان های عجیبی داره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      قلمچی هم که تا الان فقط برنامه ازمون های تابستان برای نظام جدیدشو داده. شما مطمئنی تابستون برای نظام قدیم هم برنامه دارن؟؟؟
      همین الان تماس گرفتم گفتن هیچی معلوم نیست فعلا...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تشکر.
      گزینه 2 با توجه به این که گام اول که برای تابستون داده فقط برای نظام جدید ها برگزار می کنه آزمون ولی از مهر برای هر دو نظام آزمون خواهد داشت قلم چی هم که برای تابستون فعلا چیزی نگفته که آیا آزمون برای نظام قدیم ها برگزار می کنه یا نه اون وقت چطور شما می گين قلم چی برای نظام قدیم تو تابستون آزمون داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      گزینه 2 با توجه به این که گام اول که برای تابستون داده فقط برای نظام جدید ها برگزار می کنه آزمون ولی از مهر برای هر دو نظام آزمون خواهد داشت قلم چی هم که برای تابستون فعلا چیزی نگفته که آیا آزمون برای نظام قدیم ها برگزار می کنه یا نه اون وقت چطور شما می گين قلم چی برای نظام قدیم تو تابستون آزمون داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      ظهر تماس گرفتم یه خانوم جواب داد کامل توضیح داد گفت بله تابستون نظام قدیم هم ازمون داره .
      شب تماس گرفتم یه آقایی جواب داد گفت هیچی معلوم نیست

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینو به تجربه میگم
      گزینه دو برنامه ش واقعااا افتضاحه
      واسه ی فارغ التحصیل آزمون دو هفته ایی بهتره ولی چون خودم از قلمچی خوشم نمیاد شرکتم نمیکنم حتی اگه بگن تو رایگان آزمون بده
      سوالات خوبی داره میتونی دانلود کنی و خودت تحلیل کنی
      ولی بدلیل برنامه سنگین و سه هفته ایی بودن تنبلی میاره
      من بزرگترین اشتباهم تو همین سال کنکورم گزینه دو بود چون نمیتونستم به برنامه ش برسم و خوب مرور کنم
      پیشنهاد من گاج یا قلمچیه
      بازم خودتون هر چی صلاح میدونید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      اینو به تجربه میگم
      گزینه دو برنامه ش واقعااا افتضاحه
      واسه ی فارغ التحصیل آزمون دو هفته ایی بهتره ولی چون خودم از قلمچی خوشم نمیاد شرکتم نمیکنم حتی اگه بگن تو رایگان آزمون بده
      سوالات خوبی داره میتونی دانلود کنی و خودت تحلیل کنی
      ولی بدلیل برنامه سنگین و سه هفته ایی بودن تنبلی میاره
      من بزرگترین اشتباهم تو همین سال کنکورم گزینه دو بود چون نمیتونستم به برنامه ش برسم و خوب مرور کنم
      پیشنهاد من گاج یا قلمچیه
      بازم خودتون هر چی صلاح میدونید
      گاج چطوره؟
      سنجش خوب نیست واسه پشت کنکوری؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

گاج چطوره؟
      من امسال گاج رفتم. کیفیت سوالای عمومیش که واقعا عالی بود از تمام آزمون ها به نظرم بهتره. تو اختصاصی ها زیستش خیلی خوبه، سوالای نکته دار و چالشی جفتش رو داره. شیمی یه سختی خاصی داره سوالاش که کنکور انقدر سخت نیست ولی سختی سوالای شیمیش از نوع نکته دار بودن و مسئله های قشنگ و جدیده نه مثل سنجش چرت و پرت. فیزیکش بعضی وقتا خیلی سخته (مثل کنکور 96) بعضی وقتا هم راحته ریاضیش هم همینطور. فقط یه مشکلی که داشت سوالای یه درس تو هر آزمون از تعداد سوالای کنکور هم بیشتر میشه حتی یه بار زیستش 80 تا سوال داشت این مشکل رو حل کنن خیلی خوب میشه. کیفیت کاغذ دفترچه ها هم خیلی خوبه پاسخنامه هم کامله و نکته های خوبی هم داره. فقط جامعه آماریش خیلی پایینه. یه سری امکانات خیلی خوبی تو سایت قلمچی هم هست که گاج اونا رو نداره. راستی قیمتش از نصف قلمچی هم کمتر دراومد برا من.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هیچ ازمونی نرید و خودتون بخونید
      و فقط ازمونای اخر سنجش رو برید.
      کانون امسال گفت ک اجباره کتاب خریدن
      حدودا صدتومن گفت بن داری و ...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من خودتون بشینین بخونین و ازمون های جامع سنجش رو ثبت نام کنید حالا اگرم خواستین از خودتون میتونین ازمون بگیرین برای سنجش یاد گرفته های خودتون سوالم که تا دلتون بخواد داخل نت ریخته
      نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

گاج چطوره؟
      سنجش فقط جامع
      ولی گاج بنظرم بهتر از بقیه س بخاطر کیفیت سوالات
      تو مدرسمون یکی پزشکی تهران قبول شد امسال
      ترازش میگن ۷۰۰۰ گاج بوده

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سنجش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن