خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      دوستان من واقعا حرص می خورم وقتی می بینم میگین دو ظرفیت جدا و از این حرفاست.
      با استناد به گذشته کاملا مشخصه دو کنکور داریم و ظرفیت و... حالت عادی خواهد بود، فقط زحمت برقراری عدالت دست طرح های سنجش هست که اونا هم خوب کارشونو بلدن از جاهایی که تغییر نکرده سوالات یکسان می دن و از جاهای دیگه هم سوالای با سطح برابر، الان این کجاش بی عدالتی هست که بخوان مثلا ظرفیت ها رو جدا کنن، این چرت و پرت ها (ببخشید!) مال دوستان یازدهمی هست.
      کاملا حرف درسته.

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      دوستان من واقعا حرص می خورم وقتی می بینم میگین دو ظرفیت جدا و از این حرفاست.
      با استناد به گذشته کاملا مشخصه دو کنکور داریم و ظرفیت و... حالت عادی خواهد بود، فقط زحمت برقراری عدالت دست طرح های سنجش هست که اونا هم خوب کارشونو بلدن از جاهایی که تغییر نکرده سوالات یکسان می دن و از جاهای دیگه هم سوالای با سطح برابر، الان این کجاش بی عدالتی هست که بخوان مثلا ظرفیت ها رو جدا کنن، این چرت و پرت ها (ببخشید!) مال دوستان یازدهمی هست.
      حرفت درسته

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash123 نمایش پست ها
      دوتا کنکور به کنار من موندم این متن رو خودت نوشتی؟������ آخه فلسفی به نظر مياد ������ به خدا از طرز بیاد جملاتت خوشم اومده
      اميدوارم اين پست تاپيك رو وارد حاشيه نكنه اما پدربزرگم دادستان كل هستن و از اين حيث اين سبك بيان حاصل
      برخي ديده ها و شنيده ها و خوانده هاست...

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان به نظرتون سازمان سنجش کی برای نظام قدیم ها در کنکور 98 اطلاعیه می ده؟؟؟؟؟

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان به نظرتون سازمان سنجش کی برای نظام قدیم ها در کنکور 98 اطلاعیه می ده؟؟؟؟؟
      بعد كنكور ٩٧

6. Top | #36
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      اميدوارم اين پست تاپيك رو وارد حاشيه نكنه اما پدربزرگم دادستان كل هستن و از اين حيث اين سبك بيان حاصل
      برخي ديده ها و شنيده ها و خوانده هاست...
      زندگی مثل نواختن پیانوست
      همان چیزی را می شنوی که می نوازی…
      کمرم رگ به رگ شد جملم نیمه سنگین بود...
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شنيده ها از صدور بيانيه اي در پايان ارديبهشت ماه توسط سازمان سنجش حكايت مي كنه كه علت اصلي تعليق قلم چي در رابطه با آزمون تابستان نظام قديم هم هست.

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      شنيده ها از صدور بيانيه اي در پايان ارديبهشت ماه توسط سازمان سنجش حكايت مي كنه كه علت اصلي تعليق قلم چي در رابطه با آزمون تابستان نظام قديم هم هست.
      قلم چی که اصلا هيچي براش مهم نیست فقط به فکر پوله حالا بخواد تعلیق کنه فکر نکنم بازم صد رحمت به گزینه دو که حداقل مشخص کرد از مهر برای نظام قدیم ها آزمون داره

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز فکر کنم با پست زیر که مربوط به کاناله گاجه تا حدودی خیالتون راحت بشه
      فقط بروبچ نهایت تلاشتون رو برای امسال بکنید که امسال قبول شین برین اگه احیانا نشد باز هم هیچی از دست ندادین
      2018-04-26_145543.jpg

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      دوستان عزیز فکر کنم با پست زیر که مربوط به کاناله گاجه تا حدودی خیالتون راحت بشه
      فقط بروبچ نهایت تلاشتون رو برای امسال بکنید که امسال قبول شین برین اگه احیانا نشد باز هم هیچی از دست ندادین
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2018-04-26_145543.jpg
مشاهده: 33
حجم: 77.9 کیلو بایت
      پس من تنها شانسم امسال یا سال بعده.....

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

پس من تنها شانسم امسال یا سال بعده.....
      مگه به سال سوم پشت کنکوری هم فکر می کنی؟!!!!!!

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممکنه انتخاب بین کنکور نظام قدیم یا نظام جدید اختیاری باشه؟ مثلا منی که درسای نظام قدیم رو خوندم کنکور نظام جدید بدم؟

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali353 نمایش پست ها
      ممکنه انتخاب بین کنکور نظام قدیم یا نظام جدید اختیاری باشه؟ مثلا منی که درسای نظام قدیم رو خوندم کنکور نظام جدید بدم؟
      والا تو این مملکت از فردامونم خبر نداریم چی میشه!!!! الله اعلم
      نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      چرا می گين دو نوع ظرفیت؟؟ این حرفتو با عقل جور در مياد آیا؟؟
      بسته به تعداد شرکت کننده ظرفیت میدن.
      مثلا میگن 25 درصد ظرفیت دانشگاه برای نظام قدیمیا و 75 درصد برای نظام جدیدیا(گفتم مثلا و قطعا این عددا نیست)
      این اتفاقِ عجیبی نیست! میدونی چند نفر پشت کنکوری وجود داره در تجربی؟ خب در این کنکورهای اخیر هم کلی آدم پشت کنکوری داره وارد دانشگاه میشه.
      و این سیساتی که میچینن خیلی تغییری پیدا نمیکنه اوضاع

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      بسته به تعداد شرکت کننده ظرفیت میدن.
      مثلا میگن 25 درصد ظرفیت دانشگاه برای نظام قدیمیا و 75 درصد برای نظام جدیدیا(گفتم مثلا و قطعا این عددا نیست)
      این اتفاقِ عجیبی نیست! میدونی چند نفر پشت کنکوری وجود داره در تجربی؟ خب در این کنکورهای اخیر هم کلی آدم پشت کنکوری داره وارد دانشگاه میشه.
      و این سیساتی که میچینن خیلی تغییری پیدا نمیکنه اوضاع
      ایجاد ظرفیت برای نظام قدیم و جدید حرف غلطی هست و عدالت رو زیر سوال می بره و اگر قرار بود این گونه باشه باید سال های پیش هم دو ظرفيت برای پشت کنکوری ها ایجاد می کردن که نکردن

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن