خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

Question چطوری از تابستون شروع کنم؟چی بخونم توی تابستون؟ خواهش می کنم کمکم کنید

سلام به همه دوستان........

زیاد اهل سوال کردن نیستم می بینید که اولین پستم هست که دارم میدم.........

بنده الان سوم رو تموم کردم و دارم میریم پیش ...رشته تجربی هستم..........

درسمم عالی عالی نیست توی نهایی در حد 15 یا 16 ..........

نوبت اول هم در حد 18-19

الان موندم توی تابستون که هست چی بخونم؟ از طرفی هر چقدرم که دقیق بخونم و با جزئیات تا موقه کنکور که تقریبا 250 یا همین حدوداس فراموش می کنم............

رفتم اول تابستون گزینه دو ثبت نام کردم دیدم واقعا برنامه ریزیشون اشتباس........... ول کردم و دیگه نمیرم آزمونشم بدم..........

ی جورایی سر در گم هستم الان دقیق یک ماه دیگه تا آخر تابستون وقت دارم و فرصت خوبی هست....

حداقلش اینکه میگم یک ماه اول رو به خاطر نهایی استراحت کردم یک ماه دیگشم مسافرت و....

الان یک ماه آخر رو میخونم و اینجوری دل خودمم راضی تر میشه..........

البته ی سری چیزا هم خوندم مثل زیست 1 شیمی دوم. زبان سوم .ریاضی دوم البته تمموشون نکردم ولی تریبا آخراشون هستم................

الان به نظر شما توی این یک ماه چیکار کنم که بهترم باشه؟ روزانه 5 یا 6 ساعت رو راحت می خونم

به نظر شما وقت کم نمیارم واسه کنکور ؟ منظورم دوره کردن هست؟ آخه میگن درس های پیش سنگینه ... از طرفی کتاب های دوم و سومم هست ؟!

--------------------------------------------------------------

ی چیزی هم درباره خودم بگم....به نظر خودم خیلی خاص هستم ینی حرف های منطقی رو گوش میدم ولی حرف بی منطقی حالیم نمیشه.........

همین گزینه دو مثلا برنامه یک روزش 9 تا درس ادبیات ی فصل فیزیک و ی فصل زیست هست !

اصلا با عقل جور در میاد ؟ اگه ی روز هم نخونی دیگه هر روز عقب می افتی........

ینی باید دست کم روزی 15+ ساعت بخونی..........

هر چی به خانواده توضیحی میدی بهشون میگی به درد نمیخوره مشکل داره قبول نمیکنن........

هر جوری هم بخایم حساب کنیم الان تابستون هست و موقه استراحت کسی هم بخواد درس بخونه نهایتا روزی 7 یا 8 ساعت میخونه................

------------------------------------------------------------

الان ی نفر بیاد و بهم کمک کنه..........

به نظرتون توی اون 4 یا 5 ماه آخر ینی از عید به بعد و همچنین توی طول سال (پیش) میشه درس های دوم و سوم رو خوند ؟

توی تابستون و این یک ماه باقی مونده چی بخونم بهتره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز..راستش من هم گام اول رو میرم و باهاتون موافقم برنامش غیر منطقیه..
      ولی شما نباید پایه رو بذارین واسه بعد از عید تا میتونین تو این فرصت باقی مونده بخونین..گزینه2 هم ازموناش خیلی خوبه ولش نکنین..

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رستا نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز..راستش من هم گام اول رو میرم و باهاتون موافقم برنامش غیر منطقیه..
      ولی شما نباید پایه رو بذارین واسه بعد از عید تا میتونین تو این فرصت باقی مونده بخونین..گزینه2 هم ازموناش خیلی خوبه ولش نکنین..
      داداش آخه نمیشه که نخونده بریم امتحان بدیم....

منم قصدم ندارم از بعد از عید شروع کنم گفتم توی س ال تحصیلی و بعد از عید میشه تمام کتاب ها رو تموم کرد ؟

ولی سوال اصلیم اینجاس که توی این یک ماه باقی مونده چی بخونم بهتره؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      داداش آخه نمیشه که نخونده بریم امتحان بدیم....

منم قصدم ندارم از بعد از عید شروع کنم گفتم توی س ال تحصیلی و بعد از عید میشه تمام کتاب ها رو تموم کرد ؟

ولی سوال اصلیم اینجاس که توی این یک ماه باقی مونده چی بخونم بهتره؟
      ولی میتونین ازموناشو داشته باشین و وقتی خوندین بزنین...
      تو این فرصت هم مطمئنا دروس تحلیلی مثل ریاضی و فیزیک و درس اصلیمون زیست رو بخونین..
      در ضمن من آبجیتونم نه داداشتون..خخ

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ولی میتونین ازموناشو داشته باشین و وقتی خوندین بزنین...
      تو این فرصت هم مطمئنا دروس تحلیلی مثل ریاضی و فیزیک و درس اصلیمون زیست رو بخونین..
      در ضمن من آبجیتونم نه داداشتون..خخ
      ممنون از راهنماییتون............

شرمنده حواسم نبود.....
      ویرایش توسط FeaRLorD : 27 مرداد 1392 در ساعت 02:33 دلیل: خلاف قوانین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم.. با برنامه بخونین و از فردا هم شروع کنین.. موفق باشین

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم.. با برنامه بخونین و از فردا هم شروع کنین.. موفق باشین
      شروع کردم و قصد دارم شیمی و ریاضی و زیست دوم + زبان سوم رو تا آخرتابستون تموم کنم......

درس های سوم رو چیکار کنم؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب این خوبه ولی اگه سعی کنین کتابای بیشتری بخونین بهتره..خب مسلما بقیه میمونه واسه بعد ازتابستون.. شما ببینید از الان تا اخر تابستون چند ساعت میتونید بخونید بعد تخمین بزنید که هر کتابی چند ساعت وقتتون رو میگیره تا تموم شه و تقسیمش کنید بین روزها.. اینطوری میتونید بفهمید تا اخر تابستون چیارو میتونید بخونید..

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان........

زیاد اهل سوال کردن نیستم می بینید که اولین پستم هست که دارم میدم.........

بنده الان سوم رو تموم کردم و دارم میریم پیش ...رشته تجربی هستم..........

درسمم عالی عالی نیست توی نهایی در حد 15 یا 16 ..........

نوبت اول هم در حد 18-19

الان موندم توی تابستون که هست چی بخونم؟ از طرفی هر چقدرم که دقیق بخونم و با جزئیات تا موقه کنکور که تقریبا 250 یا همین حدوداس فراموش می کنم............

رفتم اول تابستون گزینه دو ثبت نام کردم دیدم واقعا برنامه ریزیشون اشتباس........... ول کردم و دیگه نمیرم آزمونشم بدم..........

ی جورایی سر در گم هستم الان دقیق یک ماه دیگه تا آخر تابستون وقت دارم و فرصت خوبی هست....

حداقلش اینکه میگم یک ماه اول رو به خاطر نهایی استراحت کردم یک ماه دیگشم مسافرت و....

الان یک ماه آخر رو میخونم و اینجوری دل خودمم راضی تر میشه..........

البته ی سری چیزا هم خوندم مثل زیست 1 شیمی دوم. زبان سوم .ریاضی دوم البته تمموشون نکردم ولی تریبا آخراشون هستم................

الان به نظر شما توی این یک ماه چیکار کنم که بهترم باشه؟ روزانه 5 یا 6 ساعت رو راحت می خونم

به نظر شما وقت کم نمیارم واسه کنکور ؟ منظورم دوره کردن هست؟ آخه میگن درس های پیش سنگینه ... از طرفی کتاب های دوم و سومم هست ؟!

--------------------------------------------------------------

ی چیزی هم درباره خودم بگم....به نظر خودم خیلی خاص هستم ینی حرف های منطقی رو گوش میدم ولی حرف بی منطقی حالیم نمیشه.........

همین گزینه دو مثلا برنامه یک روزش 9 تا درس ادبیات ی فصل فیزیک و ی فصل زیست هست !

اصلا با عقل جور در میاد ؟ اگه ی روز هم نخونی دیگه هر روز عقب می افتی........

ینی باید دست کم روزی 15+ ساعت بخونی..........

هر چی به خانواده توضیحی میدی بهشون میگی به درد نمیخوره مشکل داره قبول نمیکنن........

هر جوری هم بخایم حساب کنیم الان تابستون هست و موقه استراحت کسی هم بخواد درس بخونه نهایتا روزی 7 یا 8 ساعت میخونه................

------------------------------------------------------------

الان ی نفر بیاد و بهم کمک کنه..........

به نظرتون توی اون 4 یا 5 ماه آخر ینی از عید به بعد و همچنین توی طول سال (پیش) میشه درس های دوم و سوم رو خوند ؟

توی تابستون و این یک ماه باقی مونده چی بخونم بهتره؟

در مورد تابستون به نظر من گام اول یا آزمون های گاج و شرکت کن ( ترجیحا گام اول ) اما کاری به برنامه ریزی روزانه اش نداشته باش ، فقط مباحثو تا جایی کع تو هر آزمون میاد بخون ، زیادم نمیخواد فشار بیاری ، اگه مدرسه نمیرین تابستون که روزی نهایتا 5-6 ساعت بسه ، اگه هم میرین 2-3 ساعت !
      دلیل اینکه برنامه گام اولو گفتم اینه که گام اول یه دور ( در واقع 2 دور ) تو تابستون پایه رو کلی مرور میکنه ! اما برنامه تابستون قلم چی چندان جالب نیست !

از بعد شروع سال تحصیلی هم برو کانون و خودتو کاملا باهاش منطبق کن یعنی هر هفته دقیقا تمام مباحثی که میاد رو بخون ، ( خوب اینجا فکر کنم هیچکی وضعیتش مثل ما نبوده باشه ، ما مدرسمون یه جایی رو درس میداد ، کلاسی که میرفتیم یه جا دیگه آخر سر کانون هم از یه جا دیگه آزمون میگرفت ، اما هدفو گذاشته بودم کانون ) !

در ضمن به هیچ وجه دومو و سوم رو نذار بعد عید ، این اشتباهیه که اکثر بچه ها میکنن و تو اون دوران پر استرس کم میارن !

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

Question ...........

حتما حتما دوم و سوم رو قبل از عید تموم تموم می کنم .............

چون امتحان های خرداد پیش هم هست دیگه نمیشه واقعا دوم و سوم رو هم خوند

آخه خیلی نگران تابستون بودم ......... سوم رو چون یکی دو ماه پیش امتحان دادم نیازی نیست زیاد وقت بزارم ...ولی دوم خیلی وقت گیره.......

هدفم پزشکی نیست ینی توی پزشکی خیلی وقتم گرفته میشه.........

به رتبه 5 تا 6 هزار هم قانعم..........

باید حداقل درس ها رو چند درصد بزنم ؟

زیست و شیمی ؟

عمومی؟

فک کنم زبان رو بتونم 100% بزنم یا حداقل بالای 80 یا 90

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،شرمنده منم اگه میشه سوالم که تو همین مایه هاست رو اینجا میپرسم

سوالم اینه که من خیلی کند پیش میرم الان تا حالا فقط چندتا فصل از کتاب های دومم رو خوندم،به نظرتون خیلی بده نه؟؟؟چقدر تو تابستون تموم کنم خوبه؟؟؟کمک کنید کلی استرس گرفتم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا مثله شمام ! احساس می کنم کند پیش میرم !...........

البته فک کنم چون ی مدت از کتاب های دوم دور بودم اینطوریه !......واگرنه سوم رو که میشه توی سه سوت تموم کرد ........

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوم هم به نظر من با تست و... خیلی سه سوت نیست ولی حداقل بهتره دوممه،شما چه کتابهایی را تا حالا تموم کردید؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah_73 نمایش پست ها
      سلام،شرمنده منم اگه میشه سوالم که تو همین مایه هاست رو اینجا میپرسم

سوالم اینه که من خیلی کند پیش میرم الان تا حالا فقط چندتا فصل از کتاب های دومم رو خوندم،به نظرتون خیلی بده نه؟؟؟چقدر تو تابستون تموم کنم خوبه؟؟؟کمک کنید کلی استرس گرفتم
      سلام ، دشمنتون شرمنده !
      ترجیحا درسای اختصاصی دوم ، مخصوصا فیزیک 2 -3 ، ریاضی ، هندسه پایه ، شیمی 2 رو تموم کن ، بقیه وقتو هم بذار واسه بقیه دروس ، اگه تو یکی از آزمونهای آزمایشی هم شرکت کنی عالی میشه ! اگه بازم با این وجود نتونستی خوب درس بخونی تابستون نگران نباش من خودم درس خوندن جدیو از مهر شروع کردم و نتیجه دلخواهمو گرفتم !
      اما از مهر حتما کانون ثبت نام کن و با برنامش دقیق پیش برو !

حتما حتما دوم و سوم رو قبل از عید تموم تموم می کنم .............

چون امتحان های خرداد پیش هم هست دیگه نمیشه واقعا دوم و سوم رو هم خوند

آخه خیلی نگران تابستون بودم ......... سوم رو چون یکی دو ماه پیش امتحان دادم نیازی نیست زیاد وقت بزارم ...ولی دوم خیلی وقت گیره.......

هدفم پزشکی نیست ینی توی پزشکی خیلی وقتم گرفته میشه.........

به رتبه 5 تا 6 هزار هم قانعم..........

باید حداقل درس ها رو چند درصد بزنم ؟

زیست و شیمی ؟

عمومی؟

فک کنم زبان رو بتونم 100% بزنم یا حداقل بالای 80 یا 90

درصد رتبه های سال پیشو ببین ! قشنگ میاد دستت ! به نظر من واسه 5000-6000 به نظر من واسه 5000-6000 زیادم میخونی اما خوبه ادامه بده !

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DashReza نمایش پست ها
      سلام ، دشمنتون شرمنده !
      ترجیحا درسای اختصاصی دوم ، مخصوصا فیزیک 2 -3 ، ریاضی ، هندسه پایه ، شیمی 2 رو تموم کن ، بقیه وقتو هم بذار واسه بقیه دروس ، اگه تو یکی از آزمونهای آزمایشی هم شرکت کنی عالی میشه ! اگه بازم با این وجود نتونستی خوب درس بخونی تابستون نگران نباش من خودم درس خوندن جدیو از مهر شروع کردم و نتیجه دلخواهمو گرفتم !
      اما از مهر حتما کانون ثبت نام کن و با برنامش دقیق پیش برو !

درصد رتبه های سال پیشو ببین ! قشنگ میاد دستت ! به نظر من واسه 5000-6000 به نظر من واسه 5000-6000 زیادم میخونی اما خوبه ادامه بده !
      هندسه پایه رو چی بخونم،خیلی ضعیفم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن