خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      با 5 هزار یا 6 هزار چه چیز هایی قبول میشم؟

میخام دو دو تا چهار تا بکنم اگه دیدم پول و مول خوبی توش نیست برم بچسبم به بابا حداقلش اینکه ی سال برم پیشش یه جنسیس کاسب شدم

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah_73 نمایش پست ها
      هندسه پایه رو چی بخونم،خیلی ضعیفم
      منم هندسم ضعیفه !...معلم هندسمونم افتضاح بود ! به فصل دوم رسیدیدم می گفت بچه ها اینکه چیزی نیست آسونه اصن ولش کن این فیثاغورس دوره راهنمایی هست.....ما هم خوش و خوشحال می رفتیم امتحان کانون مخمون سوت می کشید ! ی سوال هایی داده بودن عتیقه از همین فیثاغورس ساده !

من رفتم ی دونه از این گام ب گام های تک درس گرفتم خیلی خوب توضیح داده سوال های کنکور حل کرده با توضیح خیلی عالیه !.....شاید خندتتون بگیره بگین الکی هست ولی واقعا عالیه و من ازش راضیم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah_73 نمایش پست ها
      هندسه پایه رو چی بخونم،خیلی ضعیفم
      هندسه پایه درسیه که اصلا منبع درس حسابی نداره اما با این وجود ، هندسه پایه نشر الگو ، خوشخوان کتابای خوبین ! البته یه خورده سختن !
      البته در کل درس سختیه ، ولی از یه جهت روند سوالای کنکورش شبیه همه ، چند سری سوالای هندسه پایه آزمون های قلم چی و کنکورو یاد میگیری !

میخام دو دو تا چهار تا بکنم اگه دیدم پول و مول خوبی توش نیست برم بچسبم به بابا حداقلش اینکه ی سال برم پیشش یه جنسیس کاسب شدم
      والا من تجربی نیستم نمیدونم ، ولی برو پیشه بابات جنسیسو کاسب شو

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها

تو قلمچی رتبه ها و درصدها کمکت میکنه.

آدرسش :

کارنامه کنکور

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DashReza نمایش پست ها
      هندسه پایه درسیه که اصلا منبع درس حسابی نداره اما با این وجود ، هندسه پایه نشر الگو ، خوشخوان کتابای خوبین ! البته یه خورده سختن !
      البته در کل درس سختیه ، ولی از یه جهت روند سوالای کنکورش شبیه همه ، چند سری سوالای هندسه پایه آزمون های قلم چی و کنکورو یاد میگیری !

والا من تجربی نیستم نمیدونم ، ولی برو پیشه بابات جنسیسو کاسب شو
      خودمم اینقدری که علاقه به جنسیس دارم به مدرسه ندارم ولی خب همون مدرکشم به یه دردی میخوره....

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      باور کنید بعضی ها یه چیزایی میگن که مخ ادم سوت میکشه..!یعنی چی که از الان خودتو برای رتبه 5000یا 6000هزار اماده کردی؟!اگه این طرزتفکرو داشته باشی مطمن باش عیر مجاز میشی..!هنوز کلی وقت مونده ومیتونی از این وقت به بهترین شیوه
      استفاده کنی...!با یک مشاور یا یک دانش اموز موفق صحبت کن وسعی کن اشکلات خودتو حل کنی...این جوری میتونی به رتبه های بسیار خوبتر فکر کنی!
      درضمن بهترین منبع برای هندسه پایه هم گاج طوسی می باشد...این کتاب با گاج سفید تفاوت های بسیاری دارد و وخیلی بهتر وکنکوری ترشده است به همه توصیه می کنم..

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar نمایش پست ها
      سلام
      باور کنید بعضی ها یه چیزایی میگن که مخ ادم سوت میکشه..!یعنی چی که از الان خودتو برای رتبه 5000یا 6000هزار اماده کردی؟!اگه این طرزتفکرو داشته باشی مطمن باش عیر مجاز میشی..!هنوز کلی وقت مونده ومیتونی از این وقت به بهترین شیوه
      استفاده کنی...!با یک مشاور یا یک دانش اموز موفق صحبت کن وسعی کن اشکلات خودتو حل کنی...این جوری میتونی به رتبه های بسیار خوبتر فکر کنی!
      درضمن بهترین منبع برای هندسه پایه هم گاج طوسی می باشد...این کتاب با گاج سفید تفاوت های بسیاری دارد و وخیلی بهتر وکنکوری ترشده است به همه توصیه می کنم..
      سلام..........

دادا نزنمون !

نمیخام پزشکی برم چون کلی وقتم توی دانشگاه گرفته میشه...........

5 هزار یا 6 هزار هم رتبه بدی نیست !

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن