خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مگه ما نظام قديما چه گناهي كرديم ؟!

راسته ميگن ٩٨ ظرفيتا برا نظام قديما خيلي كم ميشه ؟ شنيدم ١٠ درصد از نظام قديما برميدارن..٩٠درصد ظرفيتا هم برا نظام جديداست
      مگه ما چه گناهي كرديم ؟؟ قبلا هر كي دلش ميخواست هر چند سال پشت كنكور ميموند ظرفيتا هم همون بود و قبول ميشد چرا تا رسيد به ما اينجوري داره ظلم ميشه ؟
      نگين به ٩٨ فكر نكن بخون برا ٩٧..من دارم ميخونم برا ٩٧ ولي امكان اينكه قبول نشم امسال خيلي زياده
      اخه اين چه وضعشه در اين صورت كار نظام جديدا خيليي راحت ميشه كه ..پس ما نظام قديما چيكار كنم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      راسته ميگن ٩٨ ظرفيتا برا نظام قديما خيلي كم ميشه ؟ شنيدم ١٠ درصد از نظام قديما برميدارن..٩٠درصد ظرفيتا هم برا نظام جديداست
      مگه ما چه گناهي كرديم ؟؟ قبلا هر كي دلش ميخواست هر چند سال پشت كنكور ميموند ظرفيتا هم همون بود و قبول ميشد چرا تا رسيد به ما اينجوري داره ظلم ميشه ؟
      نگين به ٩٨ فكر نكن بخون برا ٩٧..من دارم ميخونم برا ٩٧ ولي امكان اينكه قبول نشم امسال خيلي زياده
      اخه اين چه وضعشه در اين صورت كار نظام جديدا خيليي راحت ميشه كه ..پس ما نظام قديما چيكار كنم
      من از سيستم پاسخگويي سازمان سنجش ميپرسم خبرشو بهتون ميدم اين قضيه درسته يا نه.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آخه خواهر من چرا الکی شایعه پراکنی می کنی اصلا تا به حال هیچ مقام مسئولی این چیزی که شما گفتین رو تایید نکرده و بیشتر هم نظام جدیدا این حرفا رو میگن تا روحیه شما رو خراب کنن خواهشا زود باور نباشین

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      آخه خواهر من چرا الکی شایعه پراکنی می کنی اصلا تا به حال هیچ مقام مسئولی این چیزی که شما گفتین رو تایید نکرده و بیشتر هم نظام جدیدا این حرفا رو میگن تا روحیه شما رو خراب کنن خواهشا زود باور نباشین
      من شايعه پراكني نميكنم تو همين انجمن خيليا اينو گفتن منم اومدم بپرسم درسته يا نه!

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من شايعه پراكني نميكنم تو همين انجمن خيليا اينو گفتن منم اومدم بپرسم درسته يا نه!

مگه انجمن سازمان سنجشه؟
      خب یکی اومده از روی باد معدش چیزی گفته شما چرا باور می کنی

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الکیه این حرفا!فکرتو مشغول نکن

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هنوز هیچ تصمیمی در این رابطه گرفته نشده پس قاعدتا هیچ چیز مشخص نیست

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این کاری که شمامیگی خنده داروامکان پذیرنیست اگه هم قراربه تقسیم باشه به نسبت جمعیت هست نه نظام جدیدوقدیم!!

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مطمئن باش همه بایه ترازسنجیده میشن ازقسمت های مشترک سوالای یکسان ازغیرمشترک هم سوالای هم سطح میدن طراحای سنجش به اندازه کافی تبحردارن

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا هر حرفی که میزنند باور میکنید و سریع اونو نشر میدید؟!
      اینا همش حرف مفته! قطعا همچین اتفاقی نمیوفته

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هنوز هیچی معلوم نیست ..............
      به حرف هیچکس هم توجه نکن تا تابستون که خود سنجش اعلام میکنه ......
      هرکی هم هرچی میگه بهش بگو خوشه!

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا هر حرفی که میزنند باور میکنید و سریع اونو نشر میدید؟!
      اینا همش حرف مفته! قطعا همچین اتفاقی نمیوفته

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینید اولا سازمان سنجش تا حالا چیزی اعلام نکرده
      دوما وقتی قرار بالای 50 درصد کنکورای98 رو پشت کنکوری ها تشکیل بدن به نظرتون عاقلانه هست 10 درصد؟
      ویرایش توسط reza2018 : 03 اردیبهشت 1397 در ساعت 21:20

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه یعنی چی؟واقعا یکم فقط یکم فکر کنید میفهمید بی پایه واساسه...یا به نسبت تعداد نفراته...یا همه باهم هرکس ترازش بهتر شد رتبه بهتر قبولی بهتر
      ما دوباره سبز میشویم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن