خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question تفاوت رشته رياضي و فني در دانشگاه و كنكور؟!🙄

سلام
      من رشتم رياضيه
      و امسال كنكور دارم

وقتي تعداد شركت كنندگان كنكور رياضي ٩٧ رو ديدم
      نوشته بود رياضي و فني
      ميخواستم بدونم كه در كنكور و دانشگاه باهم تفاوتي دارن؟!

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaslina نمایش پست ها
      سلام
      من رشتم رياضيه
      و امسال كنكور دارم

وقتي تعداد شركت كنندگان كنكور رياضي ٩٧ رو ديدم
      نوشته بود رياضي و فني
      ميخواستم بدونم كه در كنكور و دانشگاه باهم تفاوتي دارن؟!
      نه هیچ فرقی ندارن. تو دبیرستان میگن رشته ریاضی فیزیک ، تو کنکور بهشون میگن گروه علوم ریاضی و فنی ، تو دانشگاه هم میگن گروه فنی و مهندسی .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون☺️

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله تفاوت دارن . ریاضی-فنی یعنی هم بچه های ریاضی و هم بچه های فنی هنرستان (اوناهم جزو فنی محسوب میشن الته رشته های مهندسیشون) پارسال ریاضی فنی 148 هزار نفر شرکت کننده داشت که 138 هزار نفر ریاضی بودن و 10 هزار نفرم بچه های فنی . امسالم تعداد داوطلبان ریاضی-فنی 144 هزار نفره که فک کنم بعضیاشون پشت کنکوری های هنرستانی سال قبل باشن . حدود 2 هزار الی 5 هزار نفرم سر جلسه غایب میشن و امسال تعداد حاضرین سر جلسه کنکور 97 ریاضی-فنی چیزی حدود 132 الی 138 هزار نفر میشه تو کشور . بچه های ریاضی دانشگاهشون دانشگاه اصلی هر شهر است و بیشتر تئوری میخونن ولی اونایی که فنی اومدن دانشگاه شماره 2 میرن و بیشتر درس های عملی و کارگاه کار میکنن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      بله تفاوت دارن . ریاضی-فنی یعنی هم بچه های ریاضی و هم بچه های فنی هنرستان (اوناهم جزو فنی محسوب میشن الته رشته های مهندسیشون) پارسال ریاضی فنی 148 هزار نفر شرکت کننده داشت که 138 هزار نفر ریاضی بودن و 10 هزار نفرم بچه های فنی . امسالم تعداد داوطلبان ریاضی-فنی 144 هزار نفره که فک کنم بعضیاشون پشت کنکوری های هنرستانی سال قبل باشن . حدود 2 هزار الی 5 هزار نفرم سر جلسه غایب میشن و امسال تعداد حاضرین سر جلسه کنکور 97 ریاضی-فنی چیزی حدود 132 الی 138 هزار نفر میشه تو کشور . بچه های ریاضی دانشگاهشون دانشگاه اصلی هر شهر است و بیشتر تئوری میخونن ولی اونایی که فنی اومدن دانشگاه شماره 2 میرن و بیشتر درس های عملی و کارگاه کار میکنن

ممنون بابت جوابتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن