خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Exclamation آیات دین و زندگی

سلام
      دوستان این آیات دین و زندگی رو چطوری حفظ می کنین؟ خدایش از درسی به این اندازه متنفر نبودم.
      اونایی که کتاب دین و زندگی گاج رو دارن میدونن زیر هر آیه بعد از مفهوم کلی آیه یه چند تا باکس هست که آیه رو تیکه تیکه کرده و منظور و مفهوم هر کدوم رو نوشته تا میخوای بیای یکی از همین آیه ها + باکس های زیرشو برای اولین بارحفظ کنی در بهترین شرایط 20-25 دیقه برام طول می کشه ( البته نمی دونم شاید من گیجم البته فقط در مورد آیات دینی اینطوره بقیه درسا واقعا در این حد برام گنگ نیستن) خدایش در مورد این آیات دین و زندگی نمی دونم چیکار کنم شما اگه راهکاری دارین که باهاش همه یا بیشتر سوالات آیات رو میتونین جواب بدین به منم بگین تا استفاده کنم خدایش قاط زدم دیگه
      ویرایش توسط tabrizcity : 01 اردیبهشت 1397 در ساعت 20:21

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ببینی اولا الان وقتش نیست بشینید از رو‌ جامع گاج بخونید
      جلد دو همین کتاب گاج نقره ایی یه سری کادر دارههمه ابات رو با پیامش خیلی مفید و خلاصه نوشته یا اینکه پشت جلد یکش خلاصه درسا نوشته از رو اونا بخون بعدشم تست زیاد بزن بخصوص تالیفای گاج عالین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دینی یوسفیان پور رو ببین اگه نتونستی جزوه اش رو پیدا کن بخون رمز کرده آیات رو خیلی راحت شده

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آیات دین و زندگی همون متن کتاب و مفهمومش بسه دیگه دیگه اون تیکه تیکه هارو نمیخاد بخونی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      UP

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      اول این که پیام آیات رو نیازی نیست حفظ کنید همین که بدونید مفهوم رو کفایت می کنه و میشه باهاش تست هارو جواب داد ...
      فقط یه قسمت رو باید حفظ کنید اون هم خود آیه هست ولی نه همه ی آیه ها اول و آخر آیه های علت و معلولی و این که چی بعد چیه و این چیز ها ...
      هر چی سخت بگیری سخت تر میشه ...
      به نظر من دینی یه درس مفهومی هستش !!!! و نباید حفظی بخونید یعنی سریع بخونید ولی به تعداد دفعات بیشتر این طوری بهتره به نظر من ( کلا دینی به صورت تشریحی جزو سخت ترین درس هاست ولی تستیش برعکسه و بسیار آسون و دل نشینه )
      موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از همه ی کسانی که نظر دادن ممنونم
      بازم اگه دوستان نظرخاصی دارن لطفا دریغ نکنن

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      از همه ی کسانی که نظر دادن ممنونم
      بازم اگه دوستان نظرخاصی دارن لطفا دریغ نکنن
      طول کشیدن دینی ایراد نداره برا من هر درس با تست 15 20 تا یک ساعت طول میکشه برا ایات اونا رو کامل حفظ کن و دوره کن زیاد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن