خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad114 نمایش پست ها
      با کجای حرف من مخالفید؟؟؟ بگید برطرف کنیم
      من؟مخالف؟ عمرا. اتفاقا این سهمیه خیلی خوب چیزی هست قشنگ تو همه ی موارد عدالت رو رعایت می کنه، یعنی من واقعا سر تعظیم فرود میارم در پیشگاه اون هایی که برای اولین بار این پیشنهاد رو در جهت توسعه کشور دادند

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      من؟مخالف؟ عمرا. اتفاقا این سهمیه خیلی خوب چیزی هست قشنگ تو همه ی موارد عدالت رو رعایت می کنه، یعنی من واقعا سر تعظیم فرود میارم در پیشگاه اون هایی که برای اولین بار این پیشنهاد رو در جهت توسعه کشور دادند
      الان این طرح جدید عادلانه نیس؟؟؟؟
      پیش ما مذهب هرکس به خودش مربوط است

ما که هستیم مسلمان اباعبدالله(علیه السلام)

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      پست اینو گزارش کنید , پدرشو گم کرده فک کنم
      بخدا همین چیز هاست مردم رو نسبت به همه چیز و همه کس بد بین کرده، از شهید چمران گرفته تا شهید حججی همه برای کشورشون رفتن ولی این مسله کنکور چه ربطی به جنگ داره، وقت داشتم ثبت نام میکردم خدایی خندم گرفت وقتی دیدم نوشته مدت حضور در جهبه
      پ.ن:دوستان این تایپیک ها بیشتر به خودمون لطمه میزنه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیکو ببندید
      پیش ما مذهب هرکس به خودش مربوط است

ما که هستیم مسلمان اباعبدالله(علیه السلام)

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [استارتر سعی نکن یه چیز غیر منطقی رو با جملات احساسی شرح بدی .
      ×این قسمت را به پیشنهاد یکی از دوستان حذف کردم که مبادا برداشت بد شود
      ویرایش توسط Mamad_6xlarge : 01 اردیبهشت 1397 در ساعت 20:00

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها
      سلام من هیچ ادعایی ندارم ولی صحبت هایی توسط یه شخص گفته شد امروز که با دیدنش و هنگام نوشتن پاسخ براش با مرور همه اتفاقات و همه شرایطی که بهم گذشته و همه توانایی هایی که شرایط اجازه نداد ازشون استفاده کنم واقعا ناراحت شدم.متاسفانه این صحبتا رو چند جای دیگه دیدم و اگه نخواییم در رابطه با یکسری توهین های مستقیم به ایثارگر حرف نزنیم این صحبتا دلیل و منشا خاصی داره و از طرفی شرایطی هست که شاید خیلی ها ازش اطلاع نداشته باشند .به عنوان افراد همسن و کسایی که باهاشون در این سرزمین زندگی میکنم خواهش میکنم این متن رو کامل یعنی بدون اینکه فقط یه جای خاص رو برش بدین بخونین و با انصاف قضاوت کنید.البته یه قسمت هاییش مربوط به اون شخصه که من قسمت های کلی رو سعی میکنم تو متن مشخص کنم.
      اگه تاپیک در جای نامناسبه لطفا خودتون انتقال بدین و حدالمکان بزارید در این بخش بمونه

////
      /////

///
      ///
      تو مدرسه شاهد میخونی که اینهمه جانباز هست که از بینشون چندتا جانباز 70 درصد هست که از تو سالم ترند؟؟
      داری مثل یه ادم پست دروغ میگی اونم دروغ شاخدار.احمق جانباز 70 درصد حداقل یه پاش قطع شده تا از ناموس بی شعورایی مثل تو از خاک این مملکت فارغ از هر رنگ و بوی سیاسی دفاع کنه تا تویی که هیچ تفهیمی در رابطه با ناموس و خاک وطن نداری اینطوری بیای تهمت بزنی و بگی درصد جانبازیشون دروغیه .چون بقدری نفهم هستی که بدونی اگه اون اونجا پاش قطع نمیشد اون اونجا قطع نخاع نمیشد
      مادرت زیر لگد و مشت میشد یه حوری برای عراقی ها .تلخه ولی هیچ درکی ازش نداری چون یه ادمی که فقط نشستی خونه و از پشت کامپیوترت داری شاخ و شونه میکشی و بیشتر داری حماقتت رو نشون میدی.
      ////
      همه چیزایی که گفتی با اینکه خیلی هاش رو از خودت دراوردی و بچه ها هم خوب جوابت رو این پایین دادن
      حتی اگه تو قانون هم باشه 97 درصدش اجرا نمیشه .ولی میدونی بجاش چی اجرا میشه؟
      این اجرا میشه که هر روز دختر یا پسر یه جانباز اعصاب و روان و ازاده زیر دست پدرش کتک میخوره و گریه میکنه افسرده میشه و وقتی غرور جوونیش خورد شد
      با اینکه از امثال تو خیلی با استعداد تره ولی عقب میمونه و با وجود سهمیه هم نمیتونه قبول بشه.اینکه مجبورند دم به ساعت زیر پدر قطع نخاعی رو عوض کنه که بخاطر توی بی شعو ر و فهم از مهمترین چیزش گذشته .اینکه بره کار کنه یا با هر مشقتی کارای درمانی پدرش رو انجام بده.میدونی چرا؟چون رسیدگی نیست.چون رسیدگی ها کافی نیست.چون امکانات نیست یا پولش جای دیگه خرج شده یا برده شده .چون اونقدری مرکز تخصصی نیست برای همه اعصاب و روان ها.چون بر خلاف جاهای دیگه کارای جانباز رو یه پرستار مخصوص انجام نمیده .چون بقدر کافی جا نیست و هزار تا دلیل دیگه.
      اون پشت کنکوری های با سهمیه با استعداد رو هم خودم زیاد دیدم که با معدل های بالای نهایی پشت کنکور موندن چون همه میدونن قضیه کنکور با امتحان تشریحی خیلی فرق میکنه .
      و نه جای و مکانی دارند برای مطالعه نه بخاطر پرستاری و نگهداری از پدراشون اجازه رفتن و پس ساعت مطالعه خیلی میاد پایین.
      پس یا باید شرایط رو مهیا کنند اونم نه پول که ادمای بازنده و سطح پایینی مثل تو بازم بیاند و اراجیف بگند بلکه شرایط برای درس خوندن رو .یا سهمیه رو براشون نگه دارند
      چون هیچ دلیلی نداره دختر پسرای با استعداد بخاطر مشکلات جنگی که بخاطر ناموس و خاک این کشور بوده از ادمای با زنده و سطح پایینی مثل تو عقب بی افتند
      تو حرفاس امثال تو هست که اینا چطور تو داشنگاه درس میخونند ؟
      باید بگم همونطور که گفتم شرایط کنکور کاملا فرق میکنه .حجم ،نکات ریز و استرس و غیره اش با امتحان تشریحی و دانشگاه به کل متفاوته .
      افرادی که میگم قبلا تو امتحان های نهایی خودشون رو نشون دادن که تو زمان کم میتونند چه استعدادی دارند .همین الانش هم حتی تو دانشگاه های تیپ 1 پزشکی هم اکثر دانشجو ها شب امتحانی و یا نهایت تو فرجه میخونند که این زمان رو مسلما یه فرد سهمیه با میتونه در طول سال با همه مشکلاتی که گفتم ایجاد کنه و حتی از دانشجو هایی که خودتون میدونید در چه شرایطی اند اکثرا حتی تو رشته های خوب و بحث تفریح و گردش و موارد حاشیه و غیره جلو هم بی افته

پ.ن:چند سال پیش سهمیه فقط برای جانبازان بالای 50 درصد ،ازاده(جانباز اعصاب و روان)،جانباز شیمیایی و شهید بود با یه ظرفیت قبولی مکه نهایتا 5-10 درصد میشد.بعد با صحبتا و فشار های کاملا مشابه قضیه سهمیه 5 درصدی جانبازان 25-49 درصد رو هم اضافه کردند که باعث ایجاد اعتراض شدو شائبه هایی رو بوجود اورد که به حقم بود که چرا مثلا فرزند جانباز عزیز 25 درصد که مشکلی نداره سهمیه داره چون این قضیه کاملا با مفهوم و دلیل وجود سهمیه در تناقضه.حالا دارند با زیاده خواهی و فشار بعضی ها همون اشتباه رو دوباره تکرار میکنند و اشتباه روی اشتباه میگذارند .که باعث میشه این حرف و حدیث ها زیاد تر هم بشه با دیدن فرزند عزیز جانباز 5 درصد یا 10 درصد که بازم هیچ مشکلی ندارند.فقط مغلطه نشه و یادتون نره که بالا گفتم با ایجاد شرایط روحی و مراقبتی لازم برای درس خوندن این سهمیه کلا باید برداشته بشه ولی تا اونموقع و حل شدن قضیه و سو مدیریت ها سهمیه باید بامفهوم اولیه اش و چند سال پیشش(10 سال) برگرده تا صرفا به کسی کمک بشه که واقعا بهش نیاز داره نه اینکه رفته رفته با اضافه کردن افرادی که بهش نیاز ندارند یه اشتباه چندین بار تکرار شه و باعث این حرف و حدیث ها بشه
      خب
      حالا من چه گناهی کردم که بابام اون موقع 5 سالش بوده و جنگ نرفته ؟؟؟
      نکنه انتظار داشتی اونم بره؟؟
      اونایی که نرفتن یعنی غیرت نداشتن؟؟؟؟؟
      بابای من 5 سالش بوده و اون موقع دزفول و اندیمشک بمب بارون کردن و همه شهر رو منفجر کردن!!!همین موضوع چند سال بابای منو از تحصیل دور انداخته!!!
      حالا که اینطوره باید به پدر من هم سهمیه بدن!!!!!
      منطقی باشیم.
      https://www.aparat.com/v/3jrew/%D9%8...B3%D8%AA%D9%85
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 01 اردیبهشت 1397 در ساعت 20:13

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حرف های تکراری
      حرف هایی که هر سال زده میشن
      در نهایت یه گروه سود یه گروه ضرر و یه گروه هم سوءاستفاده , گروهی به گروه دیگر فحش و اون گروه به این گروه فحش و در نهایت هم هیچ چیز تغییر نمیکنه
      و باز سالی دگر میشود
      و باز هم حرف های تکراری

خسته شدیم ...

به امید برقراری عدالت برای همه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن