خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 69 از 69
    1. Top | #61
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه هم ابهام داشته باشه به کمیسیون ارجاع میدن تا معنی اولویت مشخص کنن ولی اینطورکه کانال شاهدخیالش راحته واعتراض نکرده منظورشون همونیه که گفتم

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      مثل اینکه این هنوزتوکمیسیون اموزش تصویب نشده این باباهردفعه یه چیزی میگه درهرصورت اینکارسنجش که سهمیه 5درصدی هاروتومناطق هم میسنجن خلاف قانونه
      اگه توو مناطقن نسجن سهمیه به ضررشون میشه چون 5 درصد خیلی کمه

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه براساس رتبه بودکه دیگه اسمش اولویت نبود!
      1-خیلی بیکاری ( از جمله بعضی از دوستاتون)که اینقدر پیگیر سهمیه هستی ؟! (تو رو خدا خودتو با اینکه من سهمیه دارم توجیه نکن) اگه بجای این همه پیگیری و انلاین بودن تو فروم نشسته بودی درستو خونده بودی الان به پزشکیت هم رسیده بودی !!!
      ۲- در مورد سهمیه هم به بچه های ایثارگر بگم که اصلا نگران هیچی نباشن فقط درستونو بخونید اینا فقط به طرح هستش اگر هم به تصویب برسن (که شورای نگهبان اصلا همچین کاری هم نمیکنه که بخواد یه جانباز ۵ درصدی با یه ۸۰ درصدی یکی باشن!!!!) فقط روی کارنامه کنکورتون از لحاظ عددی لحاظ میشه اصلا اون چیزی که تو انتخاب رشتتونه خیلی تفاوت داره!!!!! پس میگم به رتبه نیس به اون انتخاب رشتتونه
      ۳-خواهشا دو تا متن دیدید تو یکی دو تا سایت کپی پیست نکنید تو فروم که فوووووری و رسمی و تایید شده هی میاین هم به بچهای غیر ایثارگر و هم به بچه های ایثارگران استرس میدی تو این دو ماه مونده به کنکور هر وقت موقع کنکور شد روز بعدش بیاین همچین تاپیکایی باز کنید دست شما هم که نیست که بخواین قوانین مملکتو تغییر بدین مخصوصا با این مسعولینمون الکی یه شماره میزاین میگین زنگ بزنید پیگیری کنید خواهشا پس الکی زور نزنید!!! یادمه چند روز پیش تاپیک باز کردید میخواین ظرفیتا رو افزایش بدن امروز اینو باز کردین معلوم نیس با خودتون چند چندین !!! مراعات مارو نمیکنید مراعات دوستان غیر ایثارگران و هم نوعای خودتون رو که بکنید !!!

4. Top | #64
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maliarefi نمایش پست ها
      1-خیلی بیکاری ( از جمله بعضی از دوستاتون)که اینقدر پیگیر سهمیه هستی ؟! (تو رو خدا خودتو با اینکه من سهمیه دارم توجیه نکن) اگه بجای این همه پیگیری و انلاین بودن تو فروم نشسته بودی درستو خونده بودی الان به پزشکیت هم رسیده بودی !!!
      ۲- در مورد سهمیه هم به بچه های ایثارگر بگم که اصلا نگران هیچی نباشن فقط درستونو بخونید اینا فقط به طرح هستش اگر هم به تصویب برسن (که شورای نگهبان اصلا همچین کاری هم نمیکنه که بخواد یه جانباز ۵ درصدی با یه ۸۰ درصدی یکی باشن!!!!) فقط روی کارنامه کنکورتون از لحاظ عددی لحاظ میشه اصلا اون چیزی که تو انتخاب رشتتونه خیلی تفاوت داره!!!!! پس میگم به رتبه نیس به اون انتخاب رشتتونه
      ۳-خواهشا دو تا متن دیدید تو یکی دو تا سایت کپی پیست نکنید تو فروم که فوووووری و رسمی و تایید شده هی میاین هم به بچهای غیر ایثارگر و هم به بچه های ایثارگران استرس میدی تو این دو ماه مونده به کنکور هر وقت موقع کنکور شد روز بعدش بیاین همچین تاپیکایی باز کنید دست شما هم که نیست که بخواین قوانین مملکتو تغییر بدین مخصوصا با این مسعولینمون الکی یه شماره میزاین میگین زنگ بزنید پیگیری کنید خواهشا پس الکی زور نزنید!!! یادمه چند روز پیش تاپیک باز کردید میخواین ظرفیتا رو افزایش بدن امروز اینو باز کردین معلوم نیس با خودتون چند چندین !!! مراعات مارو نمیکنید مراعات دوستان غیر ایثارگران و هم نوعای خودتون رو که بکنید !!!
      نمونه ی دیگری ازمفت خورای سهمیه ای که باوجودداشتن سهمیه بالای 25درصدهنوزپشت کنکورمونده من ترسی ندارم که بگم تومنطقه1رتبم3500شد وپشت کنکورموندم ولی شماکه سهمیه هم داری قبول نشدی اوضاعت دیگه چطوره!!درضمن من چن ماه اصلاانجمن نبودم مشکل سربازی برام پیش اومده که دارم درستش میکنم براهمین یه مدت باآدمای مفت خوری مثل شماسروکله زدم وازحرفات معلومه چقدراسترس گرفتی که مبادابابقیه جاتبازاادغام شی درضمن من مثل امثال مفت خورتو عقده پزشکی نیستم وفقط میگن افرادشایسته بایدبرن نه امثال مفت خورمثل تو
      ویرایش توسط mohammad1397 : 02 اردیبهشت 1397 در ساعت 14:50

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظورازاولویت این نیست که فقط توترازیکسان اولویت منظورکنن منظوراینه که هرکدوم ازاولویت های اول که ترازلازم کسب کنن مثلا70اونا سهمیه بهشون تعلق میگیره باقیش به اولویت های بعد میرسه
      نه فک کنم

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      1- اینکه کی درس میخونه کی نمیخونه به خودش ربط داره نه تو
      2- فعلا که تو و امثال تو جماعت شکم سیر و وقیح از به خطر افتادن منافعتون دارین میترسین ، اینکه کی چه تاپیکی هم میزنه به تو ربطی نداره ! میتونی وارد نشی

7. Top | #67
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی حقیری خیلی

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم ميخواستم يه چيزي بهش بگم ديدم شما انچه لايقش بود بهش گوشزد كردين ☺️
      هرچند اين جماعتي كه من ديدم بازم نميذارن روي اين سفره اي كه براشون پهن شده كسي ديگه بياد بشينه
      هر چقدرم كه خودشون تا خرخره خورده باشن و ديگه جا نداشته باشن بازم چشمِ ديدن اينكه كسي ديگه بياد و استفاده كنه ندارن .
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مديسا Alirh Aminsadeghi79 mohammad1397

همین که بدونم شما چند نفر با یکی دو تا دیگه از دوستانتون 24 ساعته هم زمان انلاینید و تند تند تاپیک باز میکنید ( همین الان که ان شدم 3 تا تاپیک باز کرده بودید) در مورد سهمیه شعور و عقلانیتتون به جامعه نشون میده حالا میخواین هر چقدر به ما توهین کنید و فهم و شعورتون رو نشون بدید به منم ربطی نداره کی درس نمیخونه کی میخونه و به شما دوست عزیز هم ربطی نداره من چرا پشت کنکوری شدم فقط خواهشا توهین رو بزارید کنار مثه یه آدم با شعور و با عقلانیت و منطق برید دنبال حقتون با فحشا به ایثارگران که نمیتونید حقتونو از مملکت بگیرید (البته نمیتونید هم بگیرید با اینجور طرز صحبتتون)
      حقیر هم نیستم حرف درست رو نمیتونید قبول کنید
      هر چقدر هم نزدیک و نزدیک تر بشیم به کنکور اینو میدونم شما بیشتر تاپیک باز میکنید ولی میدونم اینا همش حرف مفته تو جامعه نمیتونید خودتونو نشون بدید از دیگران انتظار دارین سهمیه برداشته بشه (همین اواخر هم bbc اومده بود برای مخالفت سهمیه) ولی دوباره میگم الکی زورتونو نزنید وقتی بالاترین قدرت نظام پشت این سهمیه (شورای نگهبان و ولایت فقیه) هستن و درک میکنن امثال شما نمیتونید از حقتون دفاع کنید....

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن