خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من بر خلاف تمام نظرات،قلم چي خيلي خوبه.اول این که واقعا فاصله دو هفته ای معقول ترین فاصلست.دوم این که طراحای خیلی عالی داره که خیلیاشون نویسنده بهترین کتابای بازارن و يه سرياشونم دانش آموزاي برتري كه تو اون درس درصد بالا اوردن.این که قلم چی هم سوالاش بیش از حد غیر استاندارده دیگه خیلی بی خودی شورش کردن.نميگم سوالاتش خيلي استاندارده و كاملا مطابق كنكوره.ولي با تحليل سوالاتش ميشه به نكات خيلي خوبي پي برد.درسته توش تقلبي ميشه ولي شما كار نداشته باشين.من خودم از اول سنجشم ميرفتم.تو آزمون جامع پايه همه فهميدن كه اصلا اوجوري هم كه ميگفتن نيست.سوالا استاندارد نبود كه هيچ.تو سه چهار تا درس سوال غلط بود كه هيچ.از نظر لو رفتن سوالا كه از قلم چي هم بي بند و بار تر عمل كرد!!!!حداقل براي قلم چي يه مشت آدم بي كار كه به نظر خودشون دارن لطف ميكنن ميشينن سوالارو حل ميكنن ولي سنجش با كليد لو ميره.سال پیشم همه دیدن که جامع قلم چی چقدر بهتر سنجش بود.چون قلم چی طراحای عالی داره که موقع جمع بندیا توانایی شون مشخص میشه.اگه هم دقت کرده باشین نفرات برتر همه سه تا جامع آخرو قلم چی میرن.به نظر من که دیگه خیلی الکی دارن از قلم چی بد میگن.من که خودم سال دیگه اگه موندم فقط قلم چی میرم.بیشتر کسایی که دارن از قلم چی بد میگن(بلا نسبت بچه های انجمن) فقط الکی از تقلب و این جور چیزا میگن تا خودشونو تسکین بدن.من که خودم با قلم چی خیلی خیلی بیشتر حال میکنم در صورتی که ترازامم اصلا بالا نیست و بهونه واسه اوردن زیاد دارم و میتونم به تقلبی ها گیر بدم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      قلمچي همه ميدونن چقدر مزخرفه ولي باز ميرن نميدونم چرا
      بهترين انتخاب سنجشه بعدشم گزينه دو
      عه من میخواستم برم قلم چی...
      مثل اینکه دور بودم از داستان انقدر وضعش خراب شده .

یه سوال.
      جامعه آماری هر کدوم از آزمون ها چند نفره؟ قلم چی گزینه دو سنجش
      میشه یکم معایب مزایای هرکدومو بگین.
      سپاس

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا اگه من قرار باشه برای رشته ای وایسم بخونم صرفا میرم قلم چی /گزینه 2 که امسال بودم یکی از بی سر و صاحب ترین آزمون هاست و نه خدمانی داره نه چیزی سه هفته ای هم هستش و ذهن نظم نداره اگه من جای شما بودم حتی با مزایاش (که نداره) من گزینه 2 رو انتخاب نمیکردم هر مشاور کار بلدی هم دوستام رفتن فوری راهنماییشون کرده قلم چی(دقیقا انتخاب بد و بدتر) در حالی که نه اونجا کار میکنن نه سود میبرن/. تو یکی از حوزه های گاج و گزینه 2 اگه بشینین فرق رو میفهمین مثلا حوزه ما چهار داوطلب در بخش پسران داشت 14 اردیبهشت شنیدم (من نرفتم البته)

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه نصیحت واقعا برادرانه بکنم اینکه واسه 300 400 تومن آینده خودتونو خراب نکنید(انگار که 400 500 تومن ریختم سطل زباله و به هیچ درد من نخورد ب نکنید) حالا بجای 500 تومن 900 تومن بدین (چک و سفته هم قبول میکنن) ولی در عوض خدمات داره و بالاخره یه کارهای هر چند کم برات میکنن اونجا ولی اینجا فقط برگه کپی میکنن به اسم دفترچه میدن و هیچ تا آزمون بعد و ما هم دنبال همین بی خیالی هستیم تا تنبلی مون رو ادامه بدیم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن