خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور دندانپزشکی آزاد

سلام دوستان

من دختر 25 ساله هستم . دوباره تصمیم گرفتم کنکور تجربی بدم و دندانپزشکی قبول شم ... درسم خوبه پشتکارم هم زیاده .. چه توی دانشگاه چه مدرسه همیشه جزو شارگردهای ممتاز بودم ... ولی خب روزانه قبول شدن یکم سخته .. میخوام برم کتاب ها و جزوه های جدید رو بگیرم و کلاس کنکور برم .. به نظرتون با 1 سال خوندن مستمر مثلا روزی 12 ساعت میتونم دندانپزشکی آزاد قبول شم ؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moonshine نمایش پست ها
      سلام دوستان

من دختر 25 ساله هستم . دوباره تصمیم گرفتم کنکور تجربی بدم و دندانپزشکی قبول شم ... درسم خوبه پشتکارم هم زیاده .. چه توی دانشگاه چه مدرسه همیشه جزو شارگردهای ممتاز بودم ... ولی خب روزانه قبول شدن یکم سخته .. میخوام برم کتاب ها و جزوه های جدید رو بگیرم و کلاس کنکور برم .. به نظرتون با 1 سال خوندن مستمر مثلا روزی 12 ساعت میتونم دندانپزشکی آزاد قبول شم ؟
      آزاد هم زیاد تفاوتی با روزانه نداره! دیگه نهایت هزارتا بیشتر

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فکر کردم برای امسال میخوای بخونی که میگی آزاد ...
      شما می خوای یه سال بخونی اونوقت میخوای به آزاد راضی بشی ؟!!!
      شک نکن می تونی ولی اگه واقعا بخوایش و براش از جون و دل مایه بذاری ! از همین الان شروع کن به خوندن و مطمئن باش نتیجه میده !!!! سختی همین خوندنشه که اگه واقعا بخوایش این قسمتش هم راحته و اگه بخونی و به حاشیه و حرف بقیه توجه نکنی قبول میشی انشاالله ...
      خلاصه بیخیال آزاد شو چون میتونی سراسری بیاری ...
      از الان برای ایده آل ترین چیزی که می خوای تلاش کن حتی اگه خود دانشگاه تهرانه !
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه تو 40 روز پشت سر هم ساعت مطالعاتیت رو مثلا رو 8 ساعت تنظیم کنی , بعد اون دیگه برات عادت میشه 8 ساعت و باید بعد اون به تدریج ساعت مطالعت رو افزایش بدی و اگه جدی بخونی شک نکن تو کنکور 98 , رتبه در منطقت زیر 300 میشه .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moonshine نمایش پست ها
      سلام دوستان

میخوای واسه سال بعد روزی 12 ساعت بخونی که آزاد در بیای؟

خانم بیخیال !!!! رتبه برتر میشی!!!!
      چرا آزاد؟؟؟
      خودتو دست کم نگیر

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسییییییییییی از این همه انرژِی .. واقعا امیدوارم کردید
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

میخوای واسه سال بعد روزی 12 ساعت بخونی که آزاد در بیای؟

خانم بیخیال !!!! رتبه برتر میشی!!!!
      چرا آزاد؟؟؟
      خودتو دست کم نگیر

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از این همه انرژی خوب ... واقعا تصمیم گرفتم با قدرت بخونم .. اگر اینطوری که شما گفتید باشه که کلی امیدوارم کردید .. مممنونم
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      فکر کردم برای امسال میخوای بخونی که میگی آزاد ...
      شما می خوای یه سال بخونی اونوقت میخوای به آزاد راضی بشی ؟!!!
      شک نکن می تونی ولی اگه واقعا بخوایش و براش از جون و دل مایه بذاری ! از همین الان شروع کن به خوندن و مطمئن باش نتیجه میده !!!! سختی همین خوندنشه که اگه واقعا بخوایش این قسمتش هم راحته و اگه بخونی و به حاشیه و حرف بقیه توجه نکنی قبول میشی انشاالله ...
      خلاصه بیخیال آزاد شو چون میتونی سراسری بیاری ...
      از الان برای ایده آل ترین چیزی که می خوای تلاش کن حتی اگه خود دانشگاه تهرانه !
      موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما از الان روزي ١٢ ساعت بخون تا كنكور ٩٨ رتبه برتر ميشي ...تك رقمي نشي دو رقميو حتما مياري اگه بخوني

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اگه 6ماه 12ساعت میخوندم الان دندون تهران بودم....چرا انقد سخت میگیری....بخدا خیلی راحت ترازیناس اگه اراه داری خیلیم راحت راحت..ب شرط اینکه راه درست بری...برای ریاضی نری 50هزار تست بزنی....اخه خیلیا میگن تجربی ریاضی فیزیک بلد نیستن بریم کلاس بالا80 بزنیم..اونوقت یکی میاد با درصد 85زیست فیتیله ریاضی فیزیک 80میکشه پایین اونوقت متوجه میشی کنکور همش درس خوندن نیست....منظورم سیاست درست مهمه....
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی مطلب دیگه اینه....من 900منطقه سه بشم میتونم دندون زنجان بیارم...باهمون رتبه میتونم ازاد تهران بخونم...فرقش چی الان؟ازاد وروزانه؟
      ما دوباره سبز میشویم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن