خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 68 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 1010
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

تراز و رتبه و کارنامه های آزمون های جامع سنجش 97

سلام خدمت دوستان , این تاپیک صرفا برای تراز و رتبه و کارنامه های آزمون های آزمایشی جامع #سنجش 97 زده شده . بعد از هر آزمون (جمعه) عکس کارنامه هاتون رو بذارید اینجا و بحث های مربوط به آزمون #سنجش اینجاست .
      ممنون

جدید : دانلود آزمون سنجش پایه (رشته تجربی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 31 فروردین 97
      جدید : دانلود آزمون سنجش پایه (رشته ریاضی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 31 فروردین 97
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      جدید:دانلود آزمون جامع سنجش (رشته تجربی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) سال 95
      جدید :دانلود آزمون جامع سنجش (رشته ریاضی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) سال 95

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      جدید : دانلود آزمون جامع سنجش نوبت دوم و نوبت سوم (رشته ریاضی و تجربی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 5 خرداد 96 و 26 خرداد 96
      جدید : دانلود آزمون جامع سنجش نوبت دوم (رشته تجربی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 21 اردیبهشت 97

جدید : دانلود آزمون جامع سنجش نوبت دوم (رشته ریاضی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 21 اردیبهشت 97
      جدید : دانلود آزمون جامع سنجش نوبت سوم (رشته تجربی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 11 خرداد 97

جدید : دانلود آزمون جامع سنجش نوبت سوم (رشته ریاضی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 11 خرداد 97
      جدید : دانلود آزمون جامع سنجش نوبت چهارم (رشته تجربی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 1 تیر 97

جدید : دانلود آزمون جامع سنجش نوبت چهارم (رشته ریاضی) , (دفترچه عمومی + دفترچه اختصاصی + پاسخ تشریحی) 1 تیر 97

ویرایش توسط mohammad_tezar : 02 تیر 1397 در ساعت 17:26

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سنجشیا up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عااللللللللی بوود ازمون ترکوندم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      غير استاندارد ترين اختصاصي كه تا حالا ديدم اختصاصيا همه ٥٠ ٦٠ عموميا همه ٧٠ عموميش قشنگ بود

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی در حد المپیاد بود البته دیروز کل دفترچه لو رفته بود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این شیمی چرا اینقدر خر بود
      دینی65 باقی عمومیا45.زیست 46.همینا
      جدیدا متحول شدم..اهای تویی ک گفتی من پزشکی قبول نمیشم ::...اهای تویی ک گفتی امیدوارم بشی. ..اهای تویی ک گفتی میشی...اهای تویی ک از الان بهم میگی دکتر.. :: .از همتون ممنونم..همتون بهم انگیزه میدین.
      خدایا شکرت

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا هدایتم کنه هعییی
      جدیدا متحول شدم..اهای تویی ک گفتی من پزشکی قبول نمیشم ::...اهای تویی ک گفتی امیدوارم بشی. ..اهای تویی ک گفتی میشی...اهای تویی ک از الان بهم میگی دکتر.. :: .از همتون ممنونم..همتون بهم انگیزه میدین.
      خدایا شکرت
      ویرایش توسط Havash533 : 31 فروردین 1397 در ساعت 14:27

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لعنت به طراح شیمی که نمیفهمه تو کنکور ماشین حساب نداریم و انقدر وقت نداریم که سوال پنج خطی میده. عمومی هاش هم مثل پارسال بیش از حد راحت بود تو 1 ساعت زدم در حالی که کنکور به زور میشه همه سوالات رو زد. در مورد این لو رفتن ها هم نظر خاصی ندارم ولی اینکه تو انجمن کنکور هم سوالای زبانش رو میزارن دیگه نوبره !

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پاسخنامه رو تا شب ميزارن؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با ازمون حال نکردم اصن...
      ادبیات 70
      عربی88
      دینی62
      زبان89
      ریاضی 55
      زیست 85
      فیزیک 73
      شیمی 52
      من همیشه ریاضی فیزیک کاظمو 90 میزدم حداقل... این جا باید بیست تا معادله درجه 6 حل کنی واسه یه سوال... شیمی هم که کاملا استاندارد بود

11. Top | #11
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      ممنون
      چرا من هر چی مشخصات را میزنم میگه داوطلب یافت نشد؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ActionSpider نمایش پست ها
      ممنون
      چرا من هر چی مشخصات را میزنم میگه داوطلب یافت نشد؟
      کارنامه نهاییه سنجش دیر میاد یه کم نسبت به قلم...فک کنم شب بیاد

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اگه کسی میتونه زیست رو سوالاتش رو بفرسته .ممنون

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mabbasi نمایش پست ها
      کارنامه نهاییه سنجش دیر میاد یه کم نسبت به قلم...فک کنم شب بیاد
      ممنون
      از بس قلم دادم فکر کردم اینم همینطوریه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام همگی خسته نباشید
      اگه کسی سوالا را داره لطفا به اشتراک بزاره بقیه هم استفاده کنن.

صفحه 1 از 68 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن