خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 60
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      کرم چاله ای برای کنکور وجود نداره
      همون انگیزه و پشتکار که گفتین ینی پیمودن درست اون خط راست(که البته خودتون گفتین پر فرازو نشیب پس راست نیست)
      قرار نیست یکی اون خطو بگیره بره جلو توش عرق بریزه بعد شما با کرم چاله ازش جلو بزنین...اونی که از تابستون روزی n ساعت به طور متوسط(n>=8) ساعت خونده حقشه که بالاتر از کسی که از امروز شروع کرده به خوندن قرار بگیره...از الان هم میشه موفق شد ولی ن با اتکا به کرم چاله و از اینجور موارد...تلاش تلاش تلاش, داشتن هدف(نه آرزو)...توی مسابقه دو باید بدوی قرار نیست یکی وسط راه سوارت کنه ببرتت جلو خط پایان...انگیزه هم چیز مهمی نیست همتون میدونید روز هایی که نا امید بودید خیلی بیشتر از روزهایی هستش که انگیزه داشتید...مسیر تلاشو موفقیت ینی مسیر نا امیدی اگر تونستید یادبگیرید اون زمانی که نا امیدید تلاش کنید و به اون درجه رسیدید که متوجه بشید نا امیدی فقط یه صافیه که بازنده ها رو از برنده ها جدا میکنه و باید جلوش واسید اون موقع شما همه چیز رو به نظر من برای موفقیت دارید...همه روزایی که انگیزه دارن تلاش میکنن...زمان خسته شدنو نا امیدیه که یکی میگه "نمیشه" و یکی ته دلش میگه "اینه..."
      نا امیدی خیلی چیزا رو میتونه ازتون بگیره ولی اگر یادبگیرید که توی این مسیر باید نا امیدی باشه و باهاش رفیق شید خیلی چیزا رو دو دستی تقدیمتون میکنه(اون میخواد گولتون بزنه...شما گولش بزنید)
      حقی وجود نداره....مورد زیاد هست که یه نفر 30 سال کار میکنه هنوز هشتش گرونهش هست ولی یکی 5 سال کار میکنه به جرات یه شهرو میتونه بخره...پس اینی که شما میگید از ریشه غلطه..کافیه به دور و بر خودتون نگاه کنید مثال زیاده..دوست من از اول مهر روزی 10 ساعت میخوند مهندسی صنایع غذایی تهران شمال آزاد دراومد..ولی بی نهایت ادم میشناسم تو همین مدت پزشکی اوردن..حالا نظرتون راجب کرم چاله ها چیه؟؟؟؟
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      حقی وجود نداره....مورد زیاد هست که یه نفر 30 سال کار میکنه هنوز هشتش گرونهش هست ولی یکی 5 سال کار میکنه به جرات یه شهرو میتونه بخره...پس اینی که شما میگید از ریشه غلطه..کافیه به دور و بر خودتون نگاه کنید مثال زیاده..دوست من از اول مهر روزی 10 ساعت میخوند مهندسی صنایع غذایی تهران شمال آزاد دراومد..ولی بی نهایت ادم میشناسم تو همین مدت پزشکی اوردن..حالا نظرتون راجب کرم چاله ها چیه؟؟؟؟
      این چیزی که گفتید خیلی کلی هستش و به قول خودتون از پایه نادرست هستش
      اون کسی که سی سال کار میکنه به جایی نرسیده به خیلی عوامل میتونه ربط داشته باشه
      1-خودشو محدود کرده باشه(من همیشه ی کارمند ساده میمونه و در همین راستا تلاش میکنم موفق شدن واسه ژن خوباست)
      2-بنا رو کج نهاده باشه(من کنکور رو خراب کردم حالا تو رشته آب یاری گیاهان دریایی موفقیت بیشتری نسبت به بیل گیتس کسب خواهم کرد)
      3-عاشق کارش نیست(من با این کار پول دار خواهم شد به موقعیت اجتماعی خوبی خواهم رسید...نیت پوله؟؟)
      4-اشتباهاتش رو نمیپذیره(درست تلاش کنی موفق میشی دوست شما احتمالا اشتباهات خودش رو نپذیرفته...توی این مسیر همه چیز رو خودتون یادمیگیرد ولی گاهی اوقات دوست ندارید خودتون رو با حقایق وقف بدین مثلا اصلش اینه که هر روز چند درس بخونید ولی طرف چون عادت کرده,فقط یه درس میخونه,کتاب تست باید با توجه به تست های کنکور باشه ولی طرف چون از اول به فرض مثال الگو میخونده همونو ادامه میده میدونه 60 درصد میخواد ولی میخواد برای 400 درصد بخونه میدونه همه چیز رو باید از اولش شروع کرد(اول آسون بعد سخت) ولی میخواد اولشو از آخرش شروع کنه میدونه کتاب تستی که مال n سال قبله به درد الان نمیخوره ولی ته دلش میگه مشکلی پیش نمیاد...از خودتون بپرسید اگر دوست من روزی ده ساعت درس خونده باشه و به منطق خودش اعتماد کرده باشه چ دلیلی داره که موفق نشه؟؟؟؟زمانی که شما میزارید و کتاب میخونید میشه ورودی و چیزایی که سر کنکور پیاده میکنید میشه خروجی...این ورودی پر از باگ بوده...و دوست شما نپذیرفته اینو...بیشتر توضیح نمیدم)
      کسی هم که به قول شما راه 30 سال رو تو 5 سال رفته ممکنه خیلی کارا کرده باشه که خارج از عرف باشه یا بلعکس خیلی هم درست باشه
      1-درست تلاش کردن(همون کاری که شاید دوست شما انجام نداده(شاید !!!!!)
      2-استفاده از ژن ناب و بالا رفتن از دیوار صاف(موفقیتو چی میبینید؟؟پول؟؟اگه اینطوریه دزدم میتونه ی شبه موفق بشه...)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی
      ویرایش توسط sajad564 : 29 فروردین 1397 در ساعت 00:08

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باو جان من اینا چیه میزارید اخه نمیدونم کرم چاله و سوسک چاله چیه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کنکور میشه بعدش دوباره میشینیم میگیم خیلیم سخت نبود اگه سوالا رو درست حل کرده بودی و تمرین میشد از پسش بر بیاب
      کنکور همینه دیگه
      حالا فوقش تو هر درسی 3 2 سوال خیلی چالشییییییی بزارن

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      کرم چاله ای برای کنکور وجود نداره
      همون انگیزه و پشتکار که گفتین ینی پیمودن درست اون خط راست(که البته خودتون گفتین پر فرازو نشیب پس راست نیست)
      قرار نیست یکی اون خطو بگیره بره جلو توش عرق بریزه بعد شما با کرم چاله ازش جلو بزنین...اونی که از تابستون روزی n ساعت به طور متوسط(n>=8) ساعت خونده حقشه که بالاتر از کسی که از امروز شروع کرده به خوندن قرار بگیره...از الان هم میشه موفق شد ولی ن با اتکا به کرم چاله و از اینجور موارد...تلاش تلاش تلاش, داشتن هدف(نه آرزو)...توی مسابقه دو باید بدوی قرار نیست یکی وسط راه سوارت کنه ببرتت جلو خط پایان...انگیزه هم چیز مهمی نیست همتون میدونید روز هایی که نا امید بودید خیلی بیشتر از روزهایی هستش که انگیزه داشتید...مسیر تلاشو موفقیت ینی مسیر نا امیدی اگر تونستید یادبگیرید اون زمانی که نا امیدید تلاش کنید و به اون درجه رسیدید که متوجه بشید نا امیدی فقط یه صافیه که بازنده ها رو از برنده ها جدا میکنه و باید جلوش واسید اون موقع شما همه چیز رو به نظر من برای موفقیت دارید...همه روزایی که انگیزه دارن تلاش میکنن...زمان خسته شدنو نا امیدیه که یکی میگه "نمیشه" و یکی ته دلش میگه "اینه..."
      نا امیدی خیلی چیزا رو میتونه ازتون بگیره ولی اگر یادبگیرید که توی این مسیر باید نا امیدی باشه و باهاش رفیق شید خیلی چیزا رو دو دستی تقدیمتون میکنه(اون میخواد گولتون بزنه...شما گولش بزنید)
      ببخشید یه چیزی شما میگین با ناامیدی رفیق شیم کولش بزنیم وقتی انگیزه هم نداریم بخونیم چه طوری ،؟

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو کانالی عضوم که راجب همبن کرم چاله ها و سیاهچاله ها صحبت میکنه خیلی وقته بخاطر کنجکاوی دنبال این بودم که ببینم سفر در زمان ممکنه یا نه ..که ثابت شده ممکنه ..دیشب چند تا کلیپ ازش دیدم به حدی جالببب و عجیب بود که شک ندارم خیلیا ممکنه باور نکنن که همچین چیزی وجود داره. و گفته شده تا سال 2029 هر کسی میتونه در زمان سفر کنه .و چیزی ک اومد به ذهنم و ربطش به کنکور اینکه همچین پدیده عجیب غریبی که بتونی به اینده سفر کنی وقتی تو دنیای ما امکان پذیره اونوقت کنکور که مقوله خیلی خیلی کوچیکتریه همچین چیزی نشدنی باشه؟؟؟؟؟؟ چیزای بزرگتر و عجیب تر دارن اثبات میشن اونوقت ما تو مقوله کنکور واسمون عجیبه....شاید اگه دنیا رو بهتر میشناختیم صراحتا میگیفتیم هر چیزییی شدنیه هر چیزییی
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میدونی کرم چاله ینی اتاقت و تمام!

ینی ی جایی واسه خودت و کتابات بدون هیچ فکر و صدای شخص ثالث!

هربار که اومدم انجمن اینو دیدم! خواهر من برادر من تا هفته اخر میای و میخای حماسه بیافرینی!!! این وسط ی سریا هستن که حرف مفت میزنن!! مثلا 16 ساعت در روز! سنگ بزرگ نشونه نزدنه
      این وسط ی دسته دیگه هستن که میگن تو با اونی که از تابستون خونده عمرا اگه ازش بهتر بشی تو هرچی بخونی بازم عقبی! انگار کنکور فاکتور و دور موتور میندازه!!

واسه ی پشت کنکوری همه مطالب زمینه دارن واسه اونایی که ک هدف دارن باز هم پس زمینه همه دروس دارن حالا یا با خیال پردازی میخوان همرو بخونن و هیچی هم اخرش نمیزنن یا با منطق و هدف گذاری میدونن چی بخونن و چی خیلی مهم نیس! شناخت دارن! شناخت!!!! این که هرروز با تاپیک های بی مورد بیای و بحث کنی هیچ دردی ازت دوا نمیکنه فقط شروع کن فقط ی کتاب باز کن بخون
      اصلا ب من و تو و دیگران چه!!! ک کی چکار کرده و میخواد بخونه یا نمیخواد !

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من واقعا نمیفهمم ربط این موضوع ها به کنکور چیه حالا چون شاید سفر در زمان تا چند سال دیگه ممکن بشه یعنی هر کس از الان بخونه قبوله؟!! بله انسان ها این همه اکتشافات و اختراعات بزرگ داشتند ولی واقعا چه ربطی به کنکور داره؟ من خودم همیشه انگیزه دادم و خیلی ها رو دیدم که تو مدت کم کارای خاصی کردند و اصلا کاری به شدن و نشدنش ندارم ولی واقعا این فلسفه چینی ها و دنبال این چیزا گشتن برای اثبات قبولی خیلی مسخرست ، به جاش برید ببینید فصول پر تکرار چیه، نقاط ضعفتون چیه، تعداد تست ها و ساعت مطالعه تون رو زیاد کنید اگه قرار باشه چیزی سر جلسه کنکور به آدم کمک کنه ایناست نه بررسی سیاه چاله و کرم چاله و پدیده های عجیب!
      و اینم یادتون باشه بقیه کسایی هم که دارن برای کنکور میخونن مثل شما انسان هستند!!‌‌!
      ویرایش توسط MaHsa 95 : 29 فروردین 1397 در ساعت 14:47

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر اکتشافاتتون و نظریه علمیتون راجع به خمیدگی فضا،سفید چاله و سیاه چاله،تکینگی و افق رویداد تموم شد،کمی هم درس بخونید تا رستگار شوید )
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واس کسی که بخواد وقت خیلی خوبی مونده
      کار نشد نداره تالان خوندیم این 70 روزم روش

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدایا به امید خودت

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      Up

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درس خوندن رو بزرگ نکنید برا خودتون
      نیاز به کرم چاله و این حرفای عجیب غریب نیست
      نیاز به اینکه از خواب عادیتون بزنید نیست
      الان نیاز به یه شروع دارید
      شمایی که الان چند ماه میخوای شروع کنی ولی هنوز نکردی
      همینجوری برو سراغ یکی از کتابات،ورق بزنش،عکساشو نگاه کن،یجوری استفادش کن انگار داری یه مجله رو میخونی
      بعد بشین یه کاغذ آ۴ یا همچین چیزی بذار جلوت،یه برنامه معقول واسه همین یه ماه تا عید بریز،و بخون و بخون و بخون.با لذت بخون
      قشنگ ترین حس دنیا رو تصور کن.تو با تلاشت تو این روزا میتونی به اون حس های قشنگ برسی.تو این فرصتو پیدا کردی که خودت آیندتو بسازی،پس ازش استفاده کن چون بعدا خیلی کمتر از این فرصتا گیرت میاد...
      ...I will revive The Great Alexander

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      فک کنیم تو صفری...صفر مطلق...دیگه بدترین حالت ممکن کاینات میشه سیاهچاله
      ازون بدتر که نیستی درسته؟

اما دوستم
      آخر هر سیاهچاله ای ختم میشه به یه سفید چاله

فقط زمان لازمه که این مسیر طی بشه
      همون زمان 72 روزه که داری و قراره تو این مدت بترکونی
      Curer جون، پستت خیلی قشنگ بود، ولی من یه چیزیو بگم که مهمه:
      این سیاهچاله ای که میگی بعدا به یه سفید چاله ختم میشه، اشتباهه و یه توهم علمیه که اکثر دانشمندا هم ردش کردن.
      سفید چاله، یک شبه علمه.
      پروفوسور A.K، برگرفته از کتاب، آیا آنان که میدانند با آنان که نمیدانند برابرند؟
      99

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود حرفاشون
      کاملا قبول دارم
      انگیزشی مثبت...
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن