خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

انصراف از دانشگاه و مشکل سربازی

سلام.من ساله سومه که میخوام کنکور بدم اول مهر رفتم یه رشته چرت تو دانشگاه آزاد ثبت نام کردم (برای فرار از سربازی)بعد چن ماه خوندن تکمیل ظرفیت ی رشته دیگه تودانشگا ازاد قبول شدم.با اجبار خانواده رفتم اونجاهم ثبت نام کردم.چون اونم دانشگاه آزاد بود و نمیخواستم هزینه انصراف از دانشگاه اولمو بدم فرم انصراف نیمه کاره بردم واسه ثبت نام(2قسمت امور مالیش امضا نداره) و یه کپی ازش به دانشگاه دوم دادم +یه کپی از مدرک پیش اونا هم ثبت نامم کردن و چون تکمیل ظرفیت بودم انداختنم ترم مهر....حالا دلم نمیاد این چن ماهی رو که واسه کنکور خوندم ول کنم و میخوام کنکور بدم ولی میگن اگه بخوای از دانشگاه دومت هم انصراف بدی سرباز محسوب میشی......یه راهی هس بتونم بپیچونم و کنکور بدم واگه دانشگاه یا رشته بهتری قبول شدم برم اونجا ثبت نام کنم؟؟(با توجه به شرایط بالا که انصرافم هنوز قطعی نشده)خواهش میکنم کمکم کنید..ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه طبق قانون فقط یه بار میتونید انصراف بدین ! اگه دوباره انصراف بدین مشمول میشین و باید برین سربازی !

البته باز هم بهترین راه اینه که برین نظام وظیفه استان و از اونجا بپرسین !

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      متاسفانه طبق قانون فقط یه بار میتونید انصراف بدین ! اگه دوباره انصراف بدین مشمول میشین و باید برین سربازی !

البته باز هم بهترین راه اینه که برین نظام وظیفه استان و از اونجا بپرسین !
      باتوجه به اینکه فرم انصرافم نیمه کاره بود وهنوز دانشجو دانشگاه اولم محسوب میشم بازم نمیشه کاری کرد؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aamir نمایش پست ها
      باتوجه به اینکه فرم انصرافم نیمه کاره بود وهنوز دانشجو دانشگاه اولم محسوب میشم بازم نمیشه کاری کرد؟
      واسه دانشگاه دومی که ثبت نام کردی از پلیس +10 نامه بردی دانشگاه ؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      واسه دانشگاه دومی که ثبت نام کردی از پلیس +10 نامه بردی دانشگاه ؟
      نه فقط یه کپی از همون برگه انصراف دادم بشون و کپی مدرک پیشم دادم یسری امضا و اینام زدم دیگه چیزه خاصی بشون ندادم

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لعنت به سربازی

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aamir نمایش پست ها
      نه فقط یه کپی از همون برگه انصراف دادم بشون و کپی مدرک پیشم دادم یسری امضا و اینام زدم دیگه چیزه خاصی بشون ندادم
      همین امروز صبح برو پلیس +10 همراه با کارت ملی و شناسنامه ! بگو کد سخا رو بهت بده که هزینش هزار تومن یا دو هزار تومنه !

بعد برو تو این سایت درگاه خدمات الکترونیک ! که نام کاربریت همون کد ملی هست و کلمه عبور هم کد سخا ! بزن برو تو سایت ! از قسمت استعلام معافیت تحصیلی ! ببین برات تا کی و تو کدوم دانشگاهی معافیت تحصیلی رد شده ! اگه تو دانشگاه دوم رد شده باشه که متاسفانه نمیتونی کاری بکنی ولی اگه اسم دانشگاه اول رد شده باشه برو نظام وظیفه و بعدش دانشگاه دوم بپرس ببین چیکار باید بکنی !

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      همین امروز صبح برو پلیس +10 همراه با کارت ملی و شناسنامه ! بگو کد سخا رو بهت بده که هزینش هزار تومن یا دو هزار تومنه !

بعد برو تو این سایت درگاه خدمات الکترونیک ! که نام کاربریت همون کد ملی هست و کلمه عبور هم کد سخا ! بزن برو تو سایت ! از قسمت استعلام معافیت تحصیلی ! ببین برات تا کی و تو کدوم دانشگاهی معافیت تحصیلی رد شده ! اگه تو دانشگاه دوم رد شده باشه که متاسفانه نمیتونی کاری بکنی ولی اگه اسم دانشگاه اول رد شده باشه برو نظام وظیفه و بعدش دانشگاه دوم بپرس ببین چیکار باید بکنی !
      دمت گرم داداش به زحمت افتادی ...امیدوارم جبران کنم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن