خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RamtinArman نمایش پست ها
      برای کسایی که پشت کنکور می مونن حتما باید سوالات نظام قدیم هم در کنارش طرح بشه ... (کسایی که دیپلم نظام قدیم دارن )
      مثلا کد سوایق تحصیلی فرد نوع دفترچ کنکور رو مشخص می کنه
      ولی اشکال نداره اصلا ! حالا می خواد نظام جدید بیاد ... اگر هم بیاد اون تفاوت جزیی رو می شه جبران کرد در طول سال به نظرم
      میدونی مشکل اصلی کجاس ؟
      مشکل اینه نمیگن میخان چیکار
      حتی اگ الان بگن ک اقا کنکوری ۹۸ ب سبک نظام جدید و تمام
      ادم دیگ میدونه چیکار کنه
      گرچه ظلمی هست در حق کنکوریهای ۹۷ و پشت کنکوریهاش !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

میدونی مشکل اصلی کجاس ؟
      مشکل اینه نمیگن میخان چیکار
      حتی اگ الان بگن ک اقا کنکوری ۹۸ ب سبک نظام جدید و تمام
      ادم دیگ میدونه چیکار کنه
      گرچه ظلمی هست در حق کنکوریهای ۹۷ و پشت کنکوریهاش !
      اونم چه ظلمی......
      اصلا با این قضیه کنار نمیان....
      ممکنه دست به اعتراض هم بزنن

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای کسایی که پشت کنکور می مونن حتما باید سوالات نظام قدیم هم در کنارش طرح بشه ... (کسایی که دیپلم نظام قدیم دارن )
      مثلا کد سوایق تحصیلی فرد نوع دفترچ کنکور رو مشخص می کنه
      ولی اشکال نداره اصلا ! حالا می خواد نظام جدید بیاد ... اگر هم بیاد اون تفاوت جزیی رو می شه جبران کرد در طول سال به نظرم
      نه واقعا نميشه جبران كرد
      درسته كليات درسا يكيه ولي تو كنكور از كليات كه سوال نميدن از جزئيات سوال ميدن
      مثلا تو زيست كل جمله بنديا و اصطلاحات عوض شده تو كنكورم كسي ميتونه زيستو بالا بزنه كه رو خط كتاب كاملا مسلط باشه كه اينكار به نظرم تو يك سال امكان پذير نيست يا خيلي سخته
      عموميا هم كه كلا عوض شدن
      ولي رياضي و فيزيك و تا حدي شيميو ميشه جبران كرد

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​اموزش پرورش ک همیشه مخالف حق بچه هاس گفته باید دوتا باشه...اونم فقط سال 98 ولی من فک میکنم تا99 باشه
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ورزش برو سالن وزنه ی روز درمیون...اگه وضع مالی اوکی هستش ک میگی منطقه یکی پس اوکیه استخرم برو...پشت گوش ننداز شادابی مهم ترین چیزه...خیلیا فک میکنن باید موفق بشن تا شاد بشن غافل ازاینکع باید شاد بود تاموفق شد...
      منطقه ام رو می دونم یکه و رقابت شدیده ... ولی فکر می کنم از الان شروع کردم بتونم توی رقابت با همسال هام خودمو به رتبه برتر برسونم
      الان با 11 ساعت در روز دارم درس های پایه رو عمقی می خونم
      ورزش به چه منظور ؟
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​ورزش برو سالن وزنه ی روز درمیون...اگه وضع مالی اوکی هستش ک میگی منطقه یکی پس اوکیه استخرم برو...پشت گوش ننداز شادابی مهم ترین چیزه...خیلیا فک میکنن باید موفق بشن تا شاد بشن غافل ازاینکع باید شاد بود تاموفق شد...
      باشه پس وزنه هم می زنم
      ب نظرتون الان با روزی 10 ساعت کافیه ؟ از تابستون بکنمش 11 ساعت

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین کل کنکور،فقط درس خوندن نیست، شما باید هدفمند درس بخونید،اینکه تابستون روزی 10 یا 11 ساعت درس بخونید؛عاقلانه نیست.شما قراره نیست که یک الی دو هفته درس بخونید.شما قراره تقریبا 10 الی 11 ماه کامل برای کنکور درس بخونید.بنابراین شروع کردن با 11 ساعت توی تابستون عقلانی نیست،چون کسایی که اینکار رو میکنند،معمولا تو دی یا بهمن ماه دیگه خسته میشند و با افت تراز مواجه میشن و بعدش نا‌امید میشند و باقی مشکلات.شما بهتره تو تابستون روزی 6 تا 8 ساعت درس بخونید و هدفمند جلو برید تا انرژی خودتون رو برای دوران مهمی مثل بهمن یا عید یا حتی اردیبهشت نگه دارید
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برادر من عزیز من چ خبره...نهایت 8ساعت....نهایت
      باشه پس وزنه هم می زنم
      ب نظرتون الان با روزی 10 ساعت کافیه ؟ از تابستون بکنمش 11 ساعت
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها

کنکور یعنی مستمر خوندن....
      بعد اینکه تو 4درس زیست شیمی عربی ادبیات خیلی سرمایه گذاری کن...
      بنظرم تامهر فقط اینارو بخون از مهر ریاضی فیزیک بیار وسط
      سعی کن توزیست شیمی دوکتاب خیلی عالی بزنی...مثلا ای کیو زیست با میکروز زیست گاج
      بعدسعی کن بفهمی منطقه چندی مثلا 3باشی خب راحت تر میشه فهمید باید رتبت چند بشه تا دندون فلان شهر بیاری...
      دانشگاه های بومتم بشناس
      باادمای ناامید حرف نزن...ورزش بکن حتما بکن
      تنوع درس داشته باش
      یادت باشه کنور هوش نیست کنکور یعنی ی سال هرروز 8تا10ساعت مفید خندن.....پس گول نخور فلانی باهوش بوده من کند ذهنم
      یه سوال
      به نظرتون کسی که ریاضی و فیزیکش صفره
      یعنی صفر واقعی ها هیچییییی نمیدونه کلا و واسش هم خیلی سخته
      میتونه تو اون ۱۰ ماه به ۴۰ درصد؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها

یه سوال
      به نظرتون کسی که ریاضی و فیزیکش صفره
      یعنی صفر واقعی ها هیچییییی نمیدونه کلا و واسش هم خیلی سخته
      میتونه تو اون ۱۰ ماه به ۴۰ درصد؟
      ١٠ ماه ؟
      من پارسال رياضي صفر بودم تو دو ماه به ٤٠ درصد رسيدم تو ١٠ ماه به صد هم ميشه رسيد

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      ١٠ ماه ؟
      من پارسال رياضي صفر بودم تو دو ماه به ٤٠ درصد رسيدم تو ١٠ ماه به صد هم ميشه رسيد
      ببین اون صفری ک میگم واقعا صفر یا زیر صفر ها خخخخ
      طرف فنی حرفه ای بوده اصلا تو هنرستان ریاضی نخونده
      حالا این شخص میتونه ۴۰ بزنه یا نه

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان سلام دوباره ! من یک ماه پیش اینجا گفته بودم برای رتبه برتر دارم می خونم الانم توی مسیرشم ... خوب دارم می رم جلو
      چون از بقیه زود تر شروع کردم دارم سعی می کنم درس های پایه رو تموم کنم قبل از شهریور چون توی شهرویر دارم میرم امتحانای دیپلم مجدد بدم
      یه سوالی داشتم از همگی دوستان اینکه من توی درس عربی واقعا ضعیفم و درصدم در حد 30 هست کسی می تونه منبع خوبی بگه
      که برسونم به 100 ؟
      یه سوال دیگه هم دارم من می خوام کل عربی رو تابستون تموم کنم و فقط توی سال تست بزنم ازش ... کار مناسبی هست بنظرتون ؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود بر شما، پيشنهاد ما اين است كه اين درس را در طول سال نيز صرف تست زني رها نكنيد.
      مي توانيد تابستان را از روي قلم خانم غزال موسوي به شكل درسي/مبحثي به اتمام برسانيد و در طول سال تحصيلي به شكل موضوعي از كتاب عربي سفيد گروه آموزشي جوكار يا كتاب جناب مهران تركمان استفاده كنيد.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان سلام دوباره ! من یک ماه پیش اینجا گفته بودم برای رتبه برتر دارم می خونم الانم توی مسیرشم ... خوب دارم می رم جلو
      چون از بقیه زود تر شروع کردم دارم سعی می کنم درس های پایه رو تموم کنم قبل از شهریور چون توی شهرویر دارم میرم امتحانای دیپلم مجدد بدم
      یه سوالی داشتم از همگی دوستان اینکه من توی درس عربی واقعا ضعیفم و درصدم در حد 30 هست کسی می تونه منبع خوبی بگه
      که برسونم به 100 ؟
      یه سوال دیگه هم دارم من می خوام کل عربی رو تابستون تموم کنم و فقط توی سال تست بزنم ازش ... کار مناسبی هست بنظرتون ؟
      سلام به نظرم شما با برنامه قلم چی پیش بری موفق تری واسه عربی ایاد فیلی خیلی خوبه به نظرم شمل دنبال منبع نگرد چون اگر شماکتابو بتونی خیلی خوب بخونی میتونی هر تستی که اومد جواب بدی یادمه ساراهمتی تو مجله قلم چی گفته بود کاش به جای خوندن چند منبع یه یا دو کتای و چند بار میخوندم موفق باشید

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      که برسونم به 100 ؟
      ۳ بخشه عربی
      ترجمه درک متن (با متعلقات)و قواعد
      ترجمه اول باید نکات رو دو سه بار بخونی و بعد "تست روزانه"یعنی شما مثلا روزی دو صفحه تست بزنی.(واقعا معجزس این)
      درک متن و باقی سوالاش.بخش اولش ک فقط و فقط فقط باید تمرین کرد یک روز درمیون مثلا یکی بزن.بخش دومش ک تست های تحلیل صرفی و تشکلی و... است رو باید اول قوعد رو خوب یاد بگیری.
      برای قواعد یک درسنامه ی خیلی خوب نیازه (میتونه فیلم باشه میتونه کتاب) وقتی ک خوب یاد گرفتی تست زدنه اونم ن اینکه همه رو یک جا بزنی. توی نوبت مختلف و اینه بعد مدتی دوباره درسنامه و همین تستا هی تکرار تکرار تکرار
      یک توصیه هم اینکه متن کتاب درسی رو بخونی واقعا کمکت میکنه
      این کارایی ک گفتم خودم دیر متوجه شدم وگرنه خیلی بهتر میشد درصدم
      شما اشتباه منو تکرار نکنید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن