خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face یه چیز خیلی ساده به اسم کنکور

سلام دوستان من شیرین هستم شاید اغلب دوستان منو بشناسند من زیاد تاپیک نمیزنم اغلب اگر کسی براش سوالی پیش بیاد سعیمو میکنم کمکش کنم به هر روی من امروزاینجا اومدم تا حرفیو بزنم حرف که شاید نه شاید یه قولو قرار روی سخنم بادوستانی هست که تا الان شروع به خوندن نکردن حالا ممکنه مشکل شخصی داشتن ,مریض شدین خدایی نکرده, یا هر مشکل دیگه ای که داشتینوتازه به خودتون اومدین گفتین دیگه دیر شده ونمیشه کاریش کردولی میتونم بهتون اطمینان بدم که تو هرشرایطی وبا هر امکانی میشه بهترین نتیجه رو بدست بیارین من نمیخواست دیگه کنکور بدم دلیلشم این بود که من زحمت زیادی کشیدم که بتونم درس بخونم وسال کنکور ازخیلی از تفریحاتم زدم و میشه گفت خودموزندانی کردم اما دو ماه مونده به کنکور دست کشیدمودر واقع کم اوردم و نتیجه دلخواهمو نیاوردم هرچند سعی کردم برم اون دانشگاهی که ازش در اومدم تادم در ثبت نام رفتم اما با خودم گفتم نه اینجا جای تو نیس تو لیا قتت بیشتر از این حرفاست واسه ثبت نام نرفتم و و برگشتم و خانواده ام از تصمیمم حمایت کردن نشستم خونه که کنکر بخونم ولی وقتی به کتابام نگاه میکردم افسرده میشدم و کلا دل زده شدم ازکنکور دیگه دوس نداشتم درسای تکراریو بخونم تقریبا الکی درس میخوندم و تصمییممو گرفتم که از ایران برم چون با خودم میگفتم که بسه دیگه چقدر باید تحقیرشم تا از بهمن الکی شروع کردم به خوندن تا این که یه روز اومدم ویه سری به تاپیکا زدم ومیشه گفت بعضی از عزیزان و دوستان عزیز انگیزه رو دارن از بین میبرن تا اینکه انگیزه بدن مثلا تو یکی ازاین تاپیکا نوشته بود کسی که تا حدودی خونده میتونه اگر خیلی هم خوب به کارش ادامه میتونه نتیجه خوبی بگیره اما کسی که که تا الان نخونده من با اون کاری ندارم حالا اگر بخونی لیسانس در میای یا اینکه میگن صفر مطلق هستید شما نمیتونید قبول بشید(دوستان این حرفایی که میزنم صرفا جه مثال هس و لطفا به دوستان برنخوره بلاخره چیزایی بوده که من دیدم وبازم میگم امیدوارم که به کسی بر نخوره) این حرفا خیلی به من برخورد ومن خواستم که به همه ی این دوستان عزیزی که با خودشون میگن من هوش ندارم من نمیتونم بگم ما کمی تنبل هستیم وگرنه هممون میتونم به اون جایی که لیاقتشو داریم برسیمونیازی نیس که کسی بهمون بگه تو میتونی یا نه به روی تصمیم گرفتم که برای کنکور به طور جدی بخونم و قید رفتن روبزنم و همینطور به همه ثابت کنم که حتی تو این زمان کم هم میشه بهترین نتیجه هارو گرفت وبه جایی اینکه دنبال مطالب انگیزشی بگردم که تهش بعضی از دوستان نظر های دلسرد کننده بدن با خودم و با خودتون صادق باشیم کهما میتونیم اما کمی تنبلی میکنیم یه کتاب ساده چرا جلوی موفقیت من و شمارو بگیره
      ویرایش توسط shirin.sa : 27 فروردین 1397 در ساعت 19:48

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من جواد هستم
      منم ی چن نفری شاید اینجا بشناسن

منم با نظر شما موافقم
      کسی ک تلاش کنه موفق میشه

حالا اگ بخوایم موفقیت درجه بندی کنیم

هر چی کیفیت و کمیت درس خوندن رعایت بشه
      ب درجه های بالاتر موفقیت خواهید رسید

۶۰ روزم زمان خوبیه واس انجام کارای بزرگ

و هم چنین نود و هشتی ها هم کم کم باید شروع کنن تا ی روزی نزدیک ب کنکور مجبور نشن خیلی سختی بکشن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها
      سلام من جواد هستم
      منم ی چن نفری شاید اینجا بشناسن

منم با نظر شما موافقم
      کسی ک تلاش کنه موفق میشه

حالا اگ بخوایم موفقیت درجه بندی کنیم

هر چی کیفیت و کمیت درس خوندن رعایت بشه
      ب درجه های بالاتر موفقیت خواهید رسید

۶۰ روزم زمان خوبیه واس انجام کارای بزرگ

و هم چنین نود و هشتی ها هم کم کم باید شروع کنن تا ی روزی نزدیک ب کنکور مجبور نشن خیلی سختی بکشن
      به شخصه چون خودم به این نتیجه رسیدم که توی روزممکنه سرنوشت ادم عوض بشه پس ببینید تو60 روز ادم چه کار هایی میتونه بکنه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ادامه

عزیزانی که دوس دارن تواین 60 روز باقیمونده کولاک کنند از همین الان تصمیمتونو بگیرد و هرهفته باید بنویس که چیکار کردید مگه نداشتم ادمیی که تو 20 روز خونده و سه رقمی شده یا کسی که تو زمان کم شروع کرده و موفق شده یه کتاب چیزینیس ماخیلی گوندش کردیم
      ویرایش توسط shirin.sa : 27 فروردین 1397 در ساعت 23:37

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin.sa نمایش پست ها
      به شخصه چون خودم به این نتیجه رسیدم که توی روزممکنه سرنوشت ادم عوض بشه پس ببینید تو60 روز ادم چه کار هایی میتونه بکنه

ببین دوست عزیز حقیقت اینه اینکار واس همه ممکن نیس

چون خیلی ها خوب خوندن و اومدن جلو

تو هر کاری ی استثناهایی وجود داره
      و کسی هم ک میخاد تو این مدت موفق بشه باید جز اون استثناها باش
      ینی تلاشی مفید داشته باش

ک ۲ ماه این شخص اندازه ۱۲ ماه یک شخصی ک خوب خونده اومده باش

خلاصه همه نمیتونن موفق بشن

و شما اگ میخوای موفق باشی باید خیلی کار بزرگی بکنی
      و هر ثانیه ک اینجایی و کامنتای من و دیگرانو میخونی ی ثانیه عقب میمونی و کارت سخت تر میش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

ببین دوست عزیز حقیقت اینه اینکار واس همه ممکن نیس

چون خیلی ها خوب خوندن و اومدن جلو

تو هر کاری ی استثناهایی وجود داره
      و کسی هم ک میخاد تو این مدت موفق بشه باید جز اون استثناها باش
      ینی تلاشی مفید داشته باش

ک ۲ ماه این شخص اندازه ۱۲ ماه یک شخصی ک خوب خونده اومده باش

خلاصه همه نمیتونن موفق بشن

و شما اگ میخوای موفق باشی باید خیلی کار بزرگی بکنی
      و هر ثانیه ک اینجایی و کامنتای من و دیگرانو میخونی ی ثانیه عقب میمونی و کارت سخت تر میش
      در جواب باید به شما بگم که من میدونم که همه سخت میدونن کنکورو اگر نمیدونستم قطعا این تاپیکو نمیزدم و کار برزگ واسه ادم بزرگه و من واین دوستانیو که عقب موندنو کوچیک نمیبینم در مورد اینکه دارم انقدر سریع جوابتونو میدم اینه دو روزه سرما خوردم واز امروز چون حالم بهترشده دارم شروع میکنم به خوندن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودم ایجا هدفمو مینویسم نمیدونم خیت میشم یا نه ولی مینویسم پزشکی دانشگاه تهران

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ..khoda ro eshghe

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور اسونه. کنکور را این کتابای کمک اموزشی و این موسسات جور واجور کنکور سختش کردن. هر روز هزار قلم محصول میدن بیرون دانش آموز بدبخت هم میره کلی پول خرج میکنه و از هر کدوم میخاد یه چیزی بخونه. اینجوری ذهنش اشفته و سرگردون میشه. من خودم اگه برگردم از اول همه اینا رو میریزم دور فقط کتاب درسی را میخونم و مرور و مرور و تمرین و تمرین.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      72روز وقت مونده چرا میگین60 روز
      به نظر من که وقت کافی هست و زیادم هست حتی
      چون مطالب فشرده یادگیری میشن و عمیق
      فقط تمرکز میخواد و توکل به خدا

راستی یه پیشنهاد براتون دارم....
      برای افزایش تمرکز و هوش خیلی خوب میشه اگه یوگا کار کنید,من کتاب آموزش یوگا در28 روز ریچاد هیتلمن با هزار بدبختی گیرآوردم ,امروز روز 20امم بود
      هرچند که هنوز شروع نکردم به درس خوندن,
      اما تاثیرش روی حافظه واقعا عالیه چون من غیردرسی زیاد میخونم تاثیرشو دیدم
      حیفم اومد بی نصیب باشین,اگه کسی خواست لینکشو میزارم اینجا
      فقط یه مشکل ممکنه برای بعضیا داشته باشه اینه که متنش انگلیسی هست

خیلی مخلصیم موفق باشین
      در بیابـــــان گــر به شوق کــعبـه خـــواهی زد قـــدم
      سرزنــش ها گر کنــد خــار مغیــلان،"غــــم مخـــور"

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کنکور پدیده سختی به خودی خود نیست.
      زمان و شرایط خاصشه که باعث سختیش میشه.
      (توجه کنید، سخت بودن یه پدیده در تناقض با عدم سختی ذاتی اون نیست، مثلا یه واکنش در حالت عادی خیلی خوب ممکنه انجام شه ولی مثلا دما رو کم کنی انجام نمیشه. اینجا نمیشه بگی "ذاتا" واکنش سختیه، بلکه "شرایطش" این پدیده رو سخت کرده )
      سن اش سن بدیه واقعا... فشار روانی و ویژه خانواده بر کنکوریها و انتخاب جهت دار رشته و قسمتای خاص، مزید بر علت شده.
      در کل هرکی(بجز یه سری دوستان که به اصطلاح "پارتی " دارن) زحمتشو بکشه. به همون اندازه موفق میشه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 27 فروردین 1397 در ساعت 23:16

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر هیچوقت کنکور قبول نشم....بازم میگم کنکور سخت نیست....اراده قوی میخواد..همین...من سومین کنکورم 97 یعنی س سال فرق من بارتبه زیر صد کشور چیه؟اون عین س سال دبیرستان بااینکه مدرسه میره میخونه هرروز 8تا10ساعت ..اما ادمایی عین من بالا پایین دارن بااینکه وقت بسیاری هم دارن....درکل خواستم بگم کسی عادیم باشه 10ماهم مفید قوی کارکنه....واقعا میتونه ب پزشکی دندون برسه....لامصب بهار بعد عید کارسخت میشه....واقعا اونی ک 5هزار شده بااونی ک 500شده شاید فرقشون همون 3ماه اخر بوده..چ بسا اون رتبه 5هزار اگه تااخر میخوند میشد500 ..یا زیر500
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 27 فروردین 1397 در ساعت 23:29

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_ نمایش پست ها
      سلام
      72روز وقت مونده چرا میگین60 روز
      به نظر من که وقت کافی هست و زیادم هست حتی
      چون مطالب فشرده یادگیری میشن و عمیق
      فقط تمرکز میخواد و توکل به خدا

راستی یه پیشنهاد براتون دارم....
      برای افزایش تمرکز و هوش خیلی خوب میشه اگه یوگا کار کنید,من کتاب آموزش یوگا در28 روز ریچاد هیتلمن با هزار بدبختی گیرآوردم ,امروز روز 20امم بود
      هرچند که هنوز شروع نکردم به درس خوندن,
      اما تاثیرش روی حافظه واقعا عالیه چون من غیردرسی زیاد میخونم تاثیرشو دیدم
      حیفم اومد بی نصیب باشین,اگه کسی خواست لینکشو میزارم اینجا
      فقط یه مشکل ممکنه برای بعضیا داشته باشه اینه که متنش انگلیسی هست

خیلی مخلصیم موفق باشین
      بابت پیشنهادتون ممنونم شمادرست میگیدبیاین دوستان 12روز هم اضافه شدش بازم یه انرژی دیگه ممنون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان همه میتونن موفق بشن ماتو ذهنمون ساختیم که نمیتونم طبق تحقیقاتی که انجام دادن از رتبه های برتر این بود که کسایی که گفتن ما فقط از امکانات مدرسه استفاده کردیم رفتن تحقیق کردن فهمیدن تو مدارس هوشمند با مدرسین عالی درس خوندن وبایدهم نیازی به کلاس خارج از مدرسه نداشته باشن خوب کسایی که منفی فکر میکنن میگن اونا کجا وما کجا ما که اصلا به جایی نمیرسیم اما یکی مثل من که مثبت نگرم میگم ببین من کیم که بدون معلم ویا با داشتن بدترین معلم ها وبدترین مدرسه تونستم هم دیپلم بگیرم هم پیش وبا شرایط سخت پا پس نکشیدم وهرروز بهتر از دیروز جنگیدم حالا بعضی ها هم مثل من هستن ویا بعضی از دوستان شرایط خیلی سخت تر از همه ی ما دارن اما تونستن مثل یهدوست عزیزمون که در یکی ازروستاهای بوستان اباد بودن و رتبه شدن حالا شما از کدوم دسته هستید
      ویرایش توسط shirin.sa : 28 فروردین 1397 در ساعت 00:03

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این جمعه مینوسم چه گلی زدم به سرم امیدوارم شما هم بگید چیکارکردید

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن