خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

واقعا پردیس ، بین الملل هست؟

سلام دوستان همینجور ک از عنوان معلومه سوال داشتم اینکه مدرک دانشگاه پردیس بین الملل واقعا هر جا بریم اعتبار داره تو دنیا یا ...؟
      و اینکه میشه لطفا برای قبولی فیزیو تو پردیس با تازه شروع کردن از حالا راهنمایی کنید؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مدرک ملی بهت میدن و بستگی به دانشگاه هدف داره که کل اون مجموعه دانشگاهی رو قبول داشته باشه یا نه اگه قبول داشته باشه پس دیگه مشکلی پیش نمیاد

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سوال دوم هم اجازه بده با تجربه ها بیان بگن من که دنبال شدن نشدنش نیستم و دارم میخونم و این تنها راهیه که دارم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      سلام دوستان همینجور ک از عنوان معلومه سوال داشتم اینکه مدرک دانشگاه پردیس بین الملل واقعا هر جا بریم اعتبار داره تو دنیا یا ...؟
      و اینکه میشه لطفا برای قبولی فیزیو تو پردیس با تازه شروع کردن از حالا راهنمایی کنید؟
      ببینین مدرک پردیس بین الملل بجز عنوان پردیس که داخل مدرک درج میشه (که البته جدیدا صحبت هایی هست که دیگه اونو هم ننویسن) با مدرک روزانه تفاوتی نداره. اصلا فلسفه بین الملل جذب دانشجوی خارجی بوده که تا حدودی موفق بوده (مثلا داخل پردیس دانشگاه ایران از عراق افغانستان و ... اومدن) اما تا حد زیادی در این هدف موفق نبوده و از طریق کنکور سراسری هم دانشجو میگیره. این از نظر ارزش مدرک
      از لحاظ سوال دوم:
      بر فرض اینکه شما واقعا صفر باشید و از الان بخواید استارت بزنین کار کمی سخت هست
      باز هم نمیدونم از اوضاع درسیتون بیشتر بگید
      ویرایش توسط kia77 : 27 فروردین 1397 در ساعت 21:53

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن