خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از الان تا كنكور چطور برنامه بنويسم؟

سلام دوستان من يه پشت كنكوري هستم كه چون درساي عموميم ضعيف بود هميشه زيست و شيمي ميخوندم تا جبران كنم و فكر ميكردم كه حفظياتم خيلي بد هس و حتي اگه بخونم هم نميتونم عمومي ها رو بزنم اما الان كه يكم فشرده عمومي خوندم ميبينم كه به نسبت خوبي ميتونم به تستاي كتاب اموزشي جواب بدم حالا كه به اخراي فروردين رسيديم وضعيت من يجوريه كه تو زيست و شيمي سطحم خوبه و فقط جمعبندي نهايي لازمه و ميترسم اگه الان تمومش كنم بعدا ديگه نتونم بخونمش
      پيش دو هم كه كلا تسلطم كمتر هست و بايد تست اموزشي بزنم و عمومي هامم به جز زبان جوريه كه مثلا فقط سي درصد مطالب رو خوندم
      مشكلم اينه كه نميدونم چطوري بايد برنامه بنويسم و مشاور ندارم كه ازش بپرسم
      يكيم اينكه ميخوام هر چه سريعتر يه دور عمومي ها رو بخونم كه وقت براي چند بار خوندن دوباره بمونه لطفا در اين مورد هم نظر بدين و اينكه دور اول عمومي رو تا كي تموم كنم خوبه؟
      ویرایش توسط f.akbari : 27 فروردین 1397 در ساعت 00:39

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گفتی چطوری برنامه بنویسم
      من خودم از ۱۴ ام فروردین یه برنامه خیلی خوب نوشتم که کاش از دی که شروع کردم اینکارو میکردم.
      یه اکسل اگه نداری نصب کن یا اگه داری بازش کن، به این صورتی که من برناممو چیدم، توام بچین
      بالاش ساعت اون درسی که میخوای بخونی رو مشخص کن، تو بیشتر میخوای عمومی بخونی، پس ساعت رو هم اندازه اختصاصیا بذار، من کمتر از اختصاصیا گذاشتم.
      هر موقع آخر شب شد، اون درسایی که باید میخوندی و خوندی رو سبز کن از بالای اکسل برچسب Good داره و Bad و غیره که خوبش سبزه مثه عکسی که گذاشتم.
      هر موقع انجام دادی خلاصه، سبز کن اگه انجام ندادی قرمز و هر موقع ناکامل و نصف و نیمه شد، زرد.
      screen-shot-2018-04-15-11.22.46-pm.png
      اگه خواستی میتونی بعضی درسارو به‌صورت روزهای زوج و فرد هم تقسیم کنی. مثلا ریاضیو روزای زوج ۲ ساعت بخونی روزای فرد ۱ ساعت و غیره. همینطور که بالای بعضی از درسام توی برنامم دو تا تعداد ساعت هست.
      اینو تا آخر خرداد ادامه بده، برنامت مشخص باشه! و بدونی که تا کی میتونی همرو تموم کنی.
      ویرایش توسط mahdir : 27 فروردین 1397 در ساعت 00:27

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در حالت کلی نقطه قوتاتو بزار تو اولویت کم تسلطی هاتو بذار اولویت دوم و نخونده ها اولویت سوم حساب کتاب کن برا خودت مثلا ۱۱ هفته تایم داری مثلا سه هفته آخرو بذار فقط تست کنکور جامع کار کنی ۸ هفته هم میمونه برا خوندنت بعد تقسیم بندی کن و پخش کن تو ۸ هفته ،هر هفته یک هشتم مسلط هاتو دوره کن یک هشتم کم تسلطی هاتو مسلط شو و یک هشتم نخونده هاتو،البته قرار نیس که همشو صد بزنی برا همین نخونده هات از ریاضی فیزیک یه سری مباحث سختو حذف کن،زیستو شیمی هم که حذف نداره عمومی هام زبان سریع میاد بالا ادبیاتم موضوعی کن از هر موضوع هر هفته یک هشتمشو کار کن دینی هم همینطور عربی هم ترجمه و قواعدو کار کن با هر هفته یک هشتم لغات،هر هفته هم میری جلو برا مرور مباحث قبلی تایم جدا کن این نظر من بود حالا خودت هرجور صلاح میدونی انجام بده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن