خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Talking ضروری . مهمانی به دانشگاه علوم پزشکی شیراز

سلام. میخواستم به دانشگاه علوم پزشکی شیراز ( رشته دکتری عمومی ) مهمانی بگیرم. چه امکاناتی به دانشجوبان مهمان میدن و کلا تفاوت های مهمان و دانشجوی خود این دانشگاه چیه ؟
      ممنون میشم کسی که مهمانی گرفته یا کلا کسی که در مورد این موضوع اطلاعات ی داره کمک کنه.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mjnabavi نمایش پست ها
      سلام. میخواستم به دانشگاه علوم پزشکی شیراز ( رشته دکتری عمومی ) مهمانی بگیرم. چه امکاناتی به دانشجوبان مهمان میدن و کلا تفاوت های مهمان و دانشجوی خود این دانشگاه چیه ؟
      ممنون میشم کسی که مهمانی گرفته یا کلا کسی که در مورد این موضوع اطلاعات ی داره کمک کنه.
      دوست عزیز اولا خیلی سخت میدن دوما اگه واقعا نیاز نداری نگیر چون واقعا سطحش بالاست وخیلی اذیت میکنن من دندون جندی شاپور میخونم یه ترم رفتم شیراز نزدیک بود مشروط بشم
      هنوز قدر خورد و خوراک تو جیبم هست یه روز بزرگ میشم واسه هرکی کوچیکم کرد

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sb97 نمایش پست ها
      دوست عزیز اولا خیلی سخت میدن دوما اگه واقعا نیاز نداری نگیر چون واقعا سطحش بالاست وخیلی اذیت میکنن من دندون جندی شاپور میخونم یه ترم رفتم شیراز نزدیک بود مشروط بشم
      خوب چه محدودیت ها و چه امکاناتی در اختیارت گذاشتن ؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sb97 نمایش پست ها

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mjnabavi نمایش پست ها
      شیراز برای دادن خوابگاه خیلی اذیت می کنه . اگر می خواهی به اصفهان فکر کن .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن