خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور دندانپزشکی در 25 سالگی

سلام دوستان

من 25 سالمه دختر هستم و در حال حاضر دانشجوی ارشد ترم 3 فناوری اطلاعات هستم .. تقریبا 6-7 ماه دیگه ارشدم تموم میشه .. ولی با توجه به بازار رشته ی مهندسی در ایران از انتخاب رشتم بسیار پشیمونم با اینکه همیشه شاگرد اول مدرسه بودم و توی دانشگاه هم همیشه شاگرد اول کلاس بودم و هستم . خیلی پشیمونم که چرا سمت رشته های پزشکی نرفتم و بسیار به دندانپزشکی علاقه دارم .. خواستم نظرتونو بخواهم که کمکم کنید که آیامن میتونم بعد از اینکه ارشدم تموم شد 1 سال به صورت خیلی فشرده مثلا روزی 10-12 ساعت درس بخونم و کلاس کنکور برم تا دندانپزشکی قبول بشم و از اول دندانپزشکی رو ادامه بدم ؟ چون رشته ی فناوری اطلاعاتو دوست ندارم با اینکه اکثر نمره هام همیشه 19-20 هستن ولی زیاد به این رشته علاقه ندارم و مهم تر از همه بحث بازار کار و درآمدش هست .. . میشه راهنماییم کنید که این فکری خوبی هست یا نه ؟؟؟؟؟ میتونم موفق بشم یا نه ؟ مجردم ووقتم هم آزاده و پشتکارم هم زیاده
      ویرایش توسط moonshine : 28 فروردین 1397 در ساعت 00:06

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بله يك سال خيلي زياده اگه درست بخونين قطعا ميشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moonshine نمایش پست ها
      سلام دوستان

من 25 سالمه و در حال حاضر دانشجوی ارشد ترم 3 فناوری اطلاعات هستم .. تقریبا 6-7 ماه دیگه ارشدم تموم میشه .. ولی با توجه به بازار رشته ی مهندسی در ایران از انتخاب رشتم بسیار پشیمونم با اینکه همیشه شاگرد اول مدرسه بودم و توی دانشگاه هم همیشه شاگرد اول کلاس بودم و هستم . خیلی پشیمونم که چرا سمت رشته های پزشکی نرفتم و بسیار به دندانپزشکی علاقه دارم .. خواستم نظرتونو بخواهم که کمکم کنید که آیامن میتونم بعد از اینکه ارشدم تموم شد 1 سال به صورت خیلی فشرده مثلا روزی 10-12 ساعت درس بخونم و کلاس کنکور برم تا دندانپزشکی قبول بشم و از اول دندانپزشکی رو ادامه بدم ؟ چون رشته ی فناوری اطلاعاتو دوست ندارم با اینکه اکثر نمره هام همیشه 19-20 هستن ولی زیاد به این رشته علاقه ندارم و مهم تر از همه بحث بازار کار و درآمدش هست .. . میشه راهنماییم کنید که این فکری خوبی هست یا نه ؟؟؟؟؟ میتونم موفق بشم یا نه ؟ مجردم ووقتم هم آزاده و پشتکارم هم زیاده
      وضعیت سربازیت چطوره ؟
      چون دانشجوی فارغ التحصیل تا قبل از رفتن به سربازی نمی تونه در مقطع پایین تر دوباره وارد دانشگاه بشه ،
      البته انصراف از ارشد احتمالا اجازه بدن شایدم نه ، نمی دونم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moonshine نمایش پست ها
      میشه راهنماییم کنید که این فکری خوبی هست یا نه ؟؟؟؟؟ میتونم موفق بشم یا نه ؟ مجردم ووقتم هم آزاده و پشتکارم هم زیاده
      چقدر بد که تو ایران بدنیا اومدیم هر سال یه عده از بچه های مهندسی میان سمت کنکور تجربی.
      عجیبه که اینقدر دیر فهمیدین علاقه ندارین یا بازار کار خرابه تا جایی که یادمه حداقل 10 سال میشه که بازار کار رشته های مهندسی خرابه ولی بعد از تحریم ها یکم بدتر هم شده.
      خیلی از شما سن بالاتر هستن که کنکور میدن اگه میتونید بخونید به سن فکر نکنید. باید وضعیت سربازی مشخص باشه و ضمنا اگه به مدرک ارشدتون نیاز ندارید طبق این مطلب (سازمان سنجش آموزش کشور) فکر می کنم از مدرکتون صرفنظر کنید بهتر باشه البته قوانین مدام تغییر میکنن.

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دومانع بزرگ دارین اول سربازی هست که به طورکامل بایدتموم شه مانع دوم وزارت بهداشته که لرشدانمیذاره سه رشته تاپ بخونن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ۲۵ سالگی با هم کنکور میدیم

البته ۹۸ من میشم ۲۴

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قطعا انتخاب بسیار درستی هس وچون شما به درس خوندن عادت دارین قطعا میتونید ک مطالعه خوبی داشته باشد
      میتونید برای درس زیست از کلاس و دی وی دی ها ی آموزشی هم استفاده کید
      در کل نظر من مثبت هس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      توروخدا وقتی میاین سمت رشته تجربی حرف از علاقه نزنین
      خب راستشو بگین
      جالبه همه بعد گرفتن ارشد و دکتری سایر رشته ها اونم تو اوضاع این چنینی یاد علاقشون میافتن
      راحت بگین بخاطر پرستیژ و بازار کار و ... میاین سمت تجربی
      و علی الخصوص دندونپزشکی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      متاسفانه ما ایرانیا از کودکی یاد گرفتیم که خیلی راحت دیگران رو قضاوت کنیم
      هرکسی بنا به هر دلیلی میاد سمت تجربی عامل موفقیت/عدم موفقیت ما نیست و نخواهد بود
      پس سعی کنیم بجای قضاوت دیگران روی خودمون و توانایی هامون کار کنیم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      معلومه که میتونید!!
      منم داره کم کم ۲۴ سالم میشه. دارم کنکور تجربی میدم. البته منم اوایل خیلی دغدغه های مشابه شما رو داشتم, ولی بعد از تحقیق فهمیدم الان خیلیا دارن توی این سن برمیگردن سمت تجربی. مطمینا انشاا.. وقتی که قبول شم, میبینم خیلی از همکلاسیا هم سن و سال خودمن.

احتیاجی هم به کلاس خصوصی و... نیست. حالا فعلا بدونین که از نظر درسی (جدا از سربازی) کاملا شدنیه، , درباره روش ها و ابزار خوندن, در مرحله بعد تصمیم بگیرید.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سرندیپیتی نمایش پست ها
      توروخدا وقتی میاین سمت رشته تجربی حرف از علاقه نزنین
      خب راستشو بگین
      جالبه همه بعد گرفتن ارشد و دکتری سایر رشته ها اونم تو اوضاع این چنینی یاد علاقشون میافتن
      راحت بگین بخاطر پرستیژ و بازار کار و ... میاین سمت تجربی
      و علی الخصوص دندونپزشکی
      سلام دوست عزیز, وقت بخیر
      اینطور که از جملاتت پیداست شما خودت رشته تجربی خوندی. به خاطر همین یه خرده پستت عجیب به نظر میرسه, چون بالاخره خودتم یه روز سمت تجربی رفتی دیگه! نه؟

من رشته ام درآمد خوبی داره ولی بخاطر علاقم دارم میام سمت تجربی شما

شرایط رشته های پزشکی و... توی کشور ما متاسفانه اینجوریه. برای انتخاب شغل هم علاقه, پرستیژ, درآمد و... همشون معیارن.
      حالا به طور خلاصه هرچی که هست و نیست, همه ماهایی که داریم کنکور تجربی میدیم هدف های نزدیکی داریم. چه من, چه شما, چه دوستی که این تاپیکو زده و...
      این نگاه از درون به بیرون شما برام جالب بود.
      با آرزوی موفقیت

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها
      متاسفانه ما ایرانیا از کودکی یاد گرفتیم که خیلی راحت دیگران رو قضاوت کنیم
      هرکسی بنا به هر دلیلی میاد سمت تجربی عامل موفقیت/عدم موفقیت ما نیست و نخواهد بود
      پس سعی کنیم بجای قضاوت دیگران روی خودمون و توانایی هامون کار کنیم
      قضاوت چیه عزیز من
      این یه حقیقت محضه!

من خودمم کنکور تجربی دارم 2 ماه دیگه

ریاضی بودم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز, وقت بخیر
      اینطور که از جملاتت پیداست شما خودت رشته تجربی خوندی. به خاطر همین یه خرده پستت عجیب به نظر میرسه, چون بالاخره خودتم یه روز سمت تجربی رفتی دیگه! نه؟

من رشته ام درآمد خوبی داره ولی بخاطر علاقم دارم میام سمت تجربی شما

شرایط رشته های پزشکی و... توی کشور ما متاسفانه اینجوریه. برای انتخاب شغل هم علاقه, پرستیژ, درآمد و... همشون معیارن.
      حالا به طور خلاصه هرچی که هست و نیست, همه ماهایی که داریم کنکور تجربی میدیم هدف های نزدیکی داریم. چه من, چه شما, چه دوستی که این تاپیکو زده و...
      این نگاه از درون به بیرون شما برام جالب بود.
      با آرزوی موفقیت
      بله خودمم اومدم سمت تجربی

فقط حرف من اینه اینقدر خودتون شیفته پزشکی نشون ندین
      رک و راست بگین
      3 ساعت مقدمه چینی نکنین من عاشق پزشکی بودم و من و ... درسم خوب بود و ... من ...

همه درسشون خوب بوده !

کلا میگم ها
      چون بیرون از فضای مجازی هم طرف میگه میخوام بیام تجربی با دکترای مهندسی از دانشگاه ازاد
      بعد کلی مقدمه چینی میکنه

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دختر هستم دوست عزیز
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pasteur نمایش پست ها

وضعیت سربازیت چطوره ؟
      چون دانشجوی فارغ التحصیل تا قبل از رفتن به سربازی نمی تونه در مقطع پایین تر دوباره وارد دانشگاه بشه ،
      البته انصراف از ارشد احتمالا اجازه بدن شایدم نه ، نمی دونم.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از همه دوستان که اینقدر انرژی های مثبت بهم دادن
      موردی که اکثر دوستان اشاره کرده بودن مسئله سربازیه .. خداروشکر من دخترم و مشکل سربازی ندارم

با این همه انرژی خوب تصمیم برای این کار بیشتر شد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن