خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

افت ساعت مطالعه

سلام دوستان چن روزه ساعت مطالعه ام پایین اومده ( 5 ساعت ) نمیدونم باید چیکار کنم ... قبلا خوب بودم یعنی تا 6 و نیم جلو بردمش تا اینکه.......
      من پیش دانشگاهی هستم و مدرسه خیلی داغونی دارم.... قبل از عید بهمون برنامه دادن واسه امتحانای پیش نوبت دوم که دقیقا بعد از عید شروع شده بودن..... انقدر ذهنم درگیر شده نمیدونم چیکار کنم...... کسایی که مثل من بودن چیکار کردن و چطور ساعت مطالعه شون رو بالا بردن ...می میخوام ساعت مطالعه ام به 10 برسه .... آیا تکنیک خاصی هست ؟؟
      تو رو خدا کمک کنید ..... من هرچی بگید دقیقا همونو اجرا میکنم ... و ممکنه با حرفتون مسیر کنکور منو تغییر بدید.....
      مرسی از همه تون..........

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم همین مشکلو داشتم
      من دوسه تا کار انجام دادم جواب داد امیدوارم به دردت بخوره
      جای درسخوندنتو اگه میتونی عوض کن
      تایم درسخوندنتو تغییر بده مثلا خود من تایم های درسیم یه ساعته بود به یکی و نیم تا دو ساعت تغییرش دادم
      ترتیب درسخوندنتو عوض کن مثلا اگه تاحالا صب بیدار میشدی زیست میخوندی بعد فیزیک بعد شیمی ... تغییرش بده مثلا اول شیمی بخون بعد فیزیک بخون بعد زیست بخون بعد دوتا عمومی بخون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها
      سلام دوستان چن روزه ساعت مطالعه ام پایین اومده ( 5 ساعت ) نمیدونم باید چیکار کنم ... قبلا خوب بودم یعنی تا 6 و نیم جلو بردمش تا اینکه.......
      من پیش دانشگاهی هستم و مدرسه خیلی داغونی دارم.... قبل از عید بهمون برنامه دادن واسه امتحانای پیش نوبت دوم که دقیقا بعد از عید شروع شده بودن..... انقدر ذهنم درگیر شده نمیدونم چیکار کنم...... کسایی که مثل من بودن چیکار کردن و چطور ساعت مطالعه شون رو بالا بردن ...می میخوام ساعت مطالعه ام به 10 برسه .... آیا تکنیک خاصی هست ؟؟
      تو رو خدا کمک کنید ..... من هرچی بگید دقیقا همونو اجرا میکنم ... و ممکنه با حرفتون مسیر کنکور منو تغییر بدید.....
      دوست عزيز من اين روشو تست كردم جواب داد برا يك هفته بعدش به دلايل ديگه اي (غير خستگي) ادامه ندادم تا الان ك دوباره ميخوام از همون روش استفاده كنم
      ب جا اينكه بياي نيم ساعت نيم ساعت تايمتو زياد كني يهو از همون اول سنگين بزن ؛) مثلا اگ برنامت اينه ك ١٠ ساعت در روز بخوني همون ده ساعتو بخون نه كمتر و تا سه چهار روز حس خستگي ميكني و اينكه چرا ساعت نميره جلو من حتي پاهام ضعف ميرفت وقت خوندن روزا اول ك تايمم بالا بود ( فك كنم سندروم پاي بي قرار باشه ) بعدِ سه روز عادت كردم و رو اون ١٠ ساعت موندم ... حالا شايد دوستان بگن روش طولاني مدت خسته ميكنه اينا با توجه به زماني ك مونده به طولاني مدت نميرسه ك بخواي خسته شي ...حالا خلاصه ببخشيد طولاني شد من از اين روش استفاده كردم يكي دو نفر ديگم ديدم با همين روش موفق بودن منم قصدم كمك بود انشالله همه اعضا انجمن به اهدافشون برسن برا منم دعا كنين ممنون ميشم ازتون ...خدانگهدار

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم بهتره نظر یه مشاور رو ب÷رسین چون هر کسی یه روشی میگه که شاید برا شما درست نباشه واین فقط باعث میشه سردرگمتر بشین واز طرفی اون وقت ازمون خطا هم نیست متاسفانه بازم خودتون مختارید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها
      ب هدفت فکر کن
      ساعت ها ی آزادت برو قدم بزن
      غلظت تفریحت رو ببر بالا یعنی کارهایی که واقعا دوس داری انجام بده هی هم نیا انجمن!!!!!!
      واقعا تفریح مناسب روی ساعت مطالعه تاثیر داره
      همون ساعتی که میذاری برای استراحت همون رو یه کار مفید انجام بده
      ویرایش توسط shams12 : 25 فروردین 1397 در ساعت 09:21

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودت رو عادت بده صبح خیلی زود بیدار شی تو افزایش ساعت مطالعه واقعا موثره
      اللّه

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kossar.76. نمایش پست ها
      خودت رو عادت بده صبح خیلی زود بیدار شی تو افزایش ساعت مطالعه واقعا موثره
      چجوری صبح زود بیدار بشیم؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن