خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      دوستان من یه کتابی میخوام که مثلا تستای 90 تا 96 رو طبقه بندی کرده باشه ببینین مثلا تستای 90 تا 96 نور هندسی و اینه تخت رو جدا اورده باشه بعدش اینه های کروی جدا شکست نور جدا باشه و .... بقیشم همین طور - یا دینامیک جدا باشه
      نه مثل دور دنیا گاج که متن سوالای کنکور رو عینن کپی کرده توی کتابش
      ایا چنین کتابی هست ؟ بابا بخدا خسته شدم دیگه اینقد جوابمو ندادید یکی جواب بده دیگه
      اگه به صورت فصل به فصل و جزء به جزء باید بگم برای پایه فیزیک کتاب جمع بندی خیلی سبز خوبه ، تستای ۸۸ به بعد هر مبحث رو آورده ( همش رو کامل نه ، تستایی که مشابه بودن رو حذف کرده و اگه مبحثی تستاش کم باشه از تستای قبل ۸۸ هم کمک گرفته ( مثلا فصل بردارها ))
      برای پیش هم کتاب جمع بندی اندیشه فائق خوبه نسبت به بقیه ، اول تیپ تستای مربوط به اون مباحث رو اورده ، بعدش یه سری تست کنکور به عنوان آزمونک آورده.
      پ.ن : من کتاب خط ویژه فیزیک پیش رو ندیدم ،
      ولی پایش رو دیدم ، نسبت به جمع بندی فیزیک خ.سبز تستای کمتری کار کرده بود که من خودم شخصا اینطوری نپسندیدم ، چون تست بیشتر باشه طبیعتا مطلب بهتر جا میفته ، نظر شما شاید متفاوت باشه !

اگر هم فقط تستای کنکور رو میخواین سایت جناب نوید ظریفیان تستای طبقه بندی شده فصل به فصل ۱۰ سال اخیر رو گذاشته ، منتها فقط داخل کشور هست ، خارج کشور رو نداره ، و اینکه پاسخاش فقط کلید داره ! تشریحی نیست .

موفق باشین

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

اگه به صورت فصل به فصل و جزء به جزء باید بگم برای پایه فیزیک کتاب جمع بندی خیلی سبز خوبه ، تستای ۸۸ به بعد هر مبحث رو آورده ( همش رو کامل نه ، تستایی که مشابه بودن رو حذف کرده و اگه مبحثی تستاش کم باشه از تستای قبل ۸۸ هم کمک گرفته ( مثلا فصل بردارها ))
      برای پیش هم کتاب جمع بندی اندیشه فائق خوبه نسبت به بقیه ، اول تیپ تستای مربوط به اون مباحث رو اورده ، بعدش یه سری تست کنکور به عنوان آزمونک آورده.
      پ.ن : من کتاب خط ویژه فیزیک پیش رو ندیدم ،
      ولی پایش رو دیدم ، نسبت به جمع بندی فیزیک خ.سبز تستای کمتری کار کرده بود که من خودم شخصا اینطوری نپسندیدم ، چون تست بیشتر باشه طبیعتا مطلب بهتر جا میفته ، نظر شما شاید متفاوت باشه !

اگر هم فقط تستای کنکور رو میخواین سایت جناب نوید ظریفیان تستای طبقه بندی شده فصل به فصل ۱۰ سال اخیر رو گذاشته ، منتها فقط داخل کشور هست ، خارج کشور رو نداره ، و اینکه پاسخاش فقط کلید داره ! تشریحی نیست .

موفق باشین
      فیزیک اصلا نخوندم کلا هم توش ضعیفم جمع بندی پایه خیلی سبز به نظر شما میتونه کمک کننده باشه؟ یا حتما یه کتاب جامع خونده باشم قبلش؟
      زندگی مثل یه پیانو میمونه........
      هم روزای سفید داره هم سیاه
      ولی .....
      وقتی باهم باشن
      میشه یه موسیقیه خوب شنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن