خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله قرابت کلا 5و6 دوره بزنی میبینی ک همش چند تا مفهوم تکراریه ک هی تکرار میشن فقط بیتا عوض میشن ک میشه تشخیص داد.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها

برای خوندن لغت و ادبیات کنکور در زمان باقی مونده به نظرتون چقدر زمان لازمه و در چند ساعت میشه این دو مبحث رو مطالعه کرد؟

یه منبع خوب و با بازده بالا رو هم خواهشا معرفی کنید.
      استفاده از دی وی دی حرف اخر یا کلا هر موسسه دیگه ای میتونه نتیجه بخش باشه؟
      منتظری حرف اخر بدک نیس حالا

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان منتظری واژگان و املا رو دیدم بس طولانی بود بشین گاج بخون ( موضوعی لغت و املا رو )

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوالی چند روزه دهن منو درگیر کرده هرکی یه جواب بهش میده
      اگر که من لغات آخر کتاب و ستاره دارو کلماتی که توی قسمت توضیحات دروس رو داده بخونم و همچنین برای زبان فارسی 4 تا املا رو بخونم میتونم از بین 5 تا سوال لغت املا حداقل 2 تا یا 3 تا سوال رو جواب بدم
      چون یه سریا میان میگن نمیشه یه سریا میگن میشه بعضیام میان میگن اگه کتابای جمع بندی رو بخونی میشه گیج شدم نفهمیدم بالاخره کدوم راه درسته

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها درباره لغات "بدون ستاره" ، معانی دوم و سوم و... هم میان؟
      توی الگو برای خیلی از بی ستاره ها چندین معنی متفاوت نوشته و من تا الان همه رو خوندم. ولی برای جمع بندی میخوام بدونم بخونمشون یا فقط معنی مرتبط با درس مهمه؟

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      بچه ها درباره لغات "بدون ستاره" ، معانی دوم و سوم و... هم میان؟
      توی الگو برای خیلی از بی ستاره ها چندین معنی متفاوت نوشته و من تا الان همه رو خوندم. ولی برای جمع بندی میخوام بدونم بخونمشون یا فقط معنی مرتبط با درس مهمه؟
      آبجی تو لغات اخر کتاب هر سه سال رو بخون دو سوال از سه سوال کنکور رو میتونی بزنی به سادگی با رد گزینه میتونی سوالاشو حل کنی بجز یک نوع تیپ بندی که باید تسلط کافی و کاملی داشته باشی و خیلیا نمیزننش و اونم تیپ کمانکی هست که 10 تا لغت میگه میگه چنتاش غلطه اگه به غیر از این تیپ سوال بیاد بقیشو میشه زد
      اگه کتاب گاج موضوعی داری حتما بزنش واقعا راهگشا هست!
      نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظرم بشینین کتاب گاج موضوعی رو بزنین واقعا موجزه میکنه
      من که به درصد زیر 70 قانع نمیشم
      نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من چطور عضو گروه گزارش درسی بشم ؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadd نمایش پست ها

برای خوندن لغت و ادبیات کنکور در زمان باقی مونده به نظرتون چقدر زمان لازمه و در چند ساعت میشه این دو مبحث رو مطالعه کرد؟

یه منبع خوب و با بازده بالا رو هم خواهشا معرفی کنید.
      استفاده از دی وی دی حرف اخر یا کلا هر موسسه دیگه ای میتونه نتیجه بخش باشه؟
      به نظرم شما نشر الگو بخرید خیلی بهتون کمک میکنه موفق باشید

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mr_doooki نمایش پست ها
      آبجی تو لغات اخر کتاب هر سه سال رو بخون دو سوال از سه سوال کنکور رو میتونی بزنی به سادگی با رد گزینه میتونی سوالاشو حل کنی بجز یک نوع تیپ بندی که باید تسلط کافی و کاملی داشته باشی و خیلیا نمیزننش و اونم تیپ کمانکی هست که 10 تا لغت میگه میگه چنتاش غلطه اگه به غیر از این تیپ سوال بیاد بقیشو میشه زد
      اگه کتاب گاج موضوعی داری حتما بزنش واقعا راهگشا هست!
      ممنون
      آخه من میخوام هر سه تاشو بزنم!
      فقط الان میخوام بدونم که معنی دوم و سوم و چهعرم و پنجم و... لغات بی ستاره میان اصلا یا نه؟

11. Top | #41

نمایش مشخصات
      برا لغات کتاب شاهین زاد را بگیر بخون ولی یک زمان بره
      برا زبان فارسی دی وی دی افبا را نگیر چون هر چی تو دی وی دی گفته تو کتابش هست
      برا املا جزوه املا حرف اخر را از اینترنت بگیر نیازی به دی وی دیش نیست چون همش انیمیشنه و به نظر من جزوشا بخونی بیشتر تو ذهنت میمونه
      برا قرابت فقط تست تست

12. Top | #42

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها
      در مورد حرف آخر یک راهنمایی کنم به شما

اولا که تاریخ ادبیات دی وی دی نداره اون جا بر خلاف آفبا ( آقای شاهین زاد اگر اشتباه نکنم )

لغاتشم ترکیبی با املاشه . املا ۶ جلسه ۱ ساعت و نیمه . لغت ۶ جلسه ۲ ساعته . بعدشم تمرین لازمه .
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      منتظری حرف اخر بدک نیس حالا
      جزوه ای که روی دی وی دی ها داده برای لغت و املا کامل هست ؟همه لغت ها واملا ها توش هست ؟میشه باهاش 5 تا تست رو جواب داد؟
      نمیخوام الگو بخونم اگه کامل هست

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan21 نمایش پست ها
      جزوه ای که روی دی وی دی ها داده برای لغت و املا کامل هست ؟همه لغت ها واملا ها توش هست ؟میشه باهاش 5 تا تست رو جواب داد؟
      نمیخوام الگو بخونم اگه کامل هست
      اره . الان که دارم بهت جواب میدم برای اتاریخ ادبیات هم دی وی دی دادن

14. Top | #44

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soviet Union نمایش پست ها

اره . الان که دارم بهت جواب میدم برای اتاریخ ادبیات هم دی وی دی دادن
      پس در مورد جزوهش مطمعن باشم دیگه؟
      پجزوه تاریخ ادبیاتش رو داری؟

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کانال بناد توی تلگرام همایش رایگان لغت و املا و آرایه گذاشته پول دی وی دی ندین.
      t.me/banad_ir

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن