خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: حذف مباحث

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

حذف مباحث

سلام به همگی
      من تازه شروع به خوندن کردم، چندتا سوال داشتم راجع به حذف مباحث
      با توجه به اینکه وقت کمی دارم، خواستم بدونم اگه توی زیست مباحثه ژنتیک و گیاهی رو حذف کنم مشکلی پیش میاد؟؟ مثلا فصل 5 تا 10 زیست 2 رو حذف کنم؟
      برای عربی هم خودم از اولش شروع کردم به خوندن، اما میگن اگه فقط ترجمه و تعریب بخونم با منصوبات، و اینا رو مسلط بشم کافیه، درسته؟ یا همون خوندن خودم رو ادامه بدم؟
      برای ریاضی و فیزیک هم چه مباحثی رو پیشنهاد میکنید که تا آخر اردیبهشت بتونم مسلط شم؟
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      زيست فصل ٥ و ٦ و ٧ سوم رو حتمااا بخونين ولي ميتونين فصل ٨ سوم و ٥ پيش و گياهيارو حذف كنين
      عربي به نظرم فقط معلوم مجهول و معتلات رو حذف كنيد

برا رياضي ميتونين هندسه و مقاطع و مجانب هارو حذف كنين .. من معادله مثلثاتي رو هم حذف كردم
      فيزيك هم ديناميك حركت الكتريسيته جاري و ساكنو بذارين كنار روي بقيه مباحث مسلط بشين بيشترم تست سراسري كار كنيد برا رياضي و فيزيك

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      سلام
      زيست فصل ٥ و ٦ و ٧ سوم رو حتمااا بخونين ولي ميتونين فصل ٨ سوم و ٥ پيش و گياهيارو حذف كنين
      عربي به نظرم فقط معلوم مجهول و معتلات رو حذف كنيد

برا رياضي ميتونين هندسه و مقاطع و مجانب هارو حذف كنين .. من معادله مثلثاتي رو هم حذف كردم
      فيزيك هم ديناميك حركت الكتريسيته جاري و ساكنو بذارين كنار روي بقيه مباحث مسلط بشين بيشترم تست سراسري كار كنيد برا رياضي و فيزيك
      خیلی ممنون
      به نظرتون وقت میشه تا آخر اردیبهشت، این مباحث ریاضی و فیزیک رو کامل خوند؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AY$AN نمایش پست ها
      خیلی ممنون ������
      به نظرتون وقت میشه تا آخر اردیبهشت، این مباحث ریاضی و فیزیک رو کامل خوند؟
      رياضيو از روي خط ويژه بخونين تا اول خرداد حتما تموم ميشه خيلي هم كامله
      فيزيك هم سعي كنين خودتونو زياد درگير تستاي تاليفي نكنين سراسريارو چند دور بزنيد زود تموم ميشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      رياضيو از روي خط ويژه بخونين تا اول خرداد حتما تموم ميشه خيلي هم كامله
      فيزيك هم سعي كنين خودتونو زياد درگير تستاي تاليفي نكنين سراسريارو چند دور بزنيد زود تموم ميشه
      خیلی ممنون از راهنماییتون

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      انتگرال رو حتما از ریاضی بخون خیلی خیلی آسونه و سوالاش هم قابل حله

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از زیست زمانی میتونید ژنتیک و گیاهی رو حذف کنید که مطمئن باشید بقیه رو درست و حسابی بلدید،هرچند اگر مبنا بر حذف باشه فقط گیاهی رو حذف کنید و برای ژنتیک،تعاریف،آزمایش ها و اینجور چیزهارو بخونید،چون جدیدا تو تست های شمارشی از مبحث ژنتیک سوال طرح میشه که محاسباتی هم نیست و صرفا با خوندن کتاب میشه جواب داد
      از شیمی سال دوم رو حتما حتما کامب بخونید ولی میتونید اسید و باز و محلول هارو بزارید کنارید.ولی چیز دیگه حذف نکنید !
      عمومی ها که همش رو میتونید بخونید و جمع کنید،الته تو عربی میتونید معتل رو حذف کنید چون یکم برای بچه هایی که از صفر شروع کردن سنگینه !

برای فیزیک، آینه و عدسی،فشار،گرما،مغناطیس،پی ش دو رو بخونید
      ریاضی هم، ماتریش،آمار،احتمال،انتگرا ل،مثلثات،مشتق سال سوم،حد و پیوستگی،کاربرد مشتق قسمت نقطه عطف،نقاط بحرانی وماکزیمم مطلق رو بخونید که 35 یا 40 درصد حداقل بزنید
      البته معادلات و توابع رو هم حتما بخونید
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shams12 نمایش پست ها
      انتگرال رو حتما از ریاضی بخون خیلی خیلی آسونه و سوالاش هم قابل حله
      چشم، خیلی ممنون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      از زیست زمانی میتونید ژنتیک و گیاهی رو حذف کنید که مطمئن باشید بقیه رو درست و حسابی بلدید،هرچند اگر مبنا بر حذف باشه فقط گیاهی رو حذف کنید و برای ژنتیک،تعاریف،آزمایش ها و اینجور چیزهارو بخونید،چون جدیدا تو تست های شمارشی از مبحث ژنتیک سوال طرح میشه که محاسباتی هم نیست و صرفا با خوندن کتاب میشه جواب داد
      از شیمی سال دوم رو حتما حتما کامب بخونید ولی میتونید اسید و باز و محلول هارو بزارید کنارید.ولی چیز دیگه حذف نکنید !
      عمومی ها که همش رو میتونید بخونید و جمع کنید،الته تو عربی میتونید معتل رو حذف کنید چون یکم برای بچه هایی که از صفر شروع کردن سنگینه !

برای فیزیک، آینه و عدسی،فشار،گرما،مغناطیس،پی ش دو رو بخونید
      ریاضی هم، ماتریش،آمار،احتمال،انتگرا ل،مثلثات،مشتق سال سوم،حد و پیوستگی،کاربرد مشتق قسمت نقطه عطف،نقاط بحرانی وماکزیمم مطلق رو بخونید که 35 یا 40 درصد حداقل بزنید
      البته معادلات و توابع رو هم حتما بخونید
      ممنون از توضیح کاملتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن