خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Exclamation یه پشت کنکوری مبهم

سلام بچه ها......امیدوارم همتون این 2 ماهیی که تا کنکور مونده رو با خوبی پشت سر بذارید......بچه ها تورو خدا به سوال من جواب بدید....من فارغ التحصیلم و سال دوم کنکورمه و رتبه پارسالم شد 30 هزار و در طول سال به جد شروع کردم به خوندن منتهی به دلیل علاقه به درسای محاسباتی کمتر رو زیست وقت گداشتم و می ترسم زیستم کارمو خراب کنه به نظرتون این 60 روز امکانش هست هم ساعت مطالعه زیاد داش و هم تمام تلاشمو بکنم تا زیستم هم به پای درسای محاسباتیم هم برسه مثه شیمی و غیره انشاالله....تو رو خدا جواب بدین.....من امسال آخرین فرصتمه برای کنکور .....بچه ها من میانگین عمومی ها و اختصاصی هام در بدترین حالت ممکنه هر کدوم 50 باشه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط منم هستم نمایش پست ها
      سلام بچه ها......امیدوارم همتون این 2 ماهیی که تا کنکور مونده رو با خوبی پشت سر بذارید......بچه ها تورو خدا به سوال من جواب بدید....من فارغ التحصیلم و سال دوم کنکورمه و رتبه پارسالم شد 30 هزار و در طول سال به جد شروع کردم به خوندن منتهی به دلیل علاقه به درسای محاسباتی کمتر رو زیست وقت گداشتم و می ترسم زیستم کارمو خراب کنه به نظرتون این 60 روز امکانش هست هم ساعت مطالعه زیاد داش و هم تمام تلاشمو بکنم تا زیستم هم به پای درسای محاسباتیم هم برسه مثه شیمی و غیره انشاالله....تو رو خدا جواب بدین.....من امسال آخرین فرصتمه برای کنکور .....بچه ها من میانگین عمومی ها و اختصاصی هام در بدترین حالت ممکنه هر کدوم 50 باشه
      اگر بگیم میشه از همین الان اول صبح استارتشو میزنی ؟‌ و اگر بگیم نمیشه رها میکنی زیست شناسیو ؟‌

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رها نمی کنم ولی بیشتر وقت میذارم....من سال دوم و نصف سومو خوندم.....ولی نگرانم باز......حداقل اگه کسی مثه من همچین وضعیتی داشته بگه چی کار میشه کرد.....من ازمونای آزمایشی سنجش در طول سال رو رتبه 20 شهر کرج بودم از بین 800 نفر......1500 کشور از بین 45000 هزار نفر ولی اعتماد به نفسمو از دست دادم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حتما موج آزمون زیستو بخون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتابای آزمون خیلی سبز هم راهگشاست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب رو بخونید بعد تست کنکور بعد دوباره کلی کتاب درسی بخونی و بعدش برای تثبیت مطالب از کتاب های زیست تک رقمی(انتشارات کلک معلم) یا زیست ازمون خ سبز استفاده کنی.(اولی رو بیشتر توصیه میکنم).از ازمون های ازمایش هم استفاده میتونی کنی
      اینطوری هم کتاب رو خوب خوندی هم تستای کنکورو خوب زدی و اگرم وقت کردی با اون کتابا،ک دیگه ب یک سطح خوب میرسی ان شالله...
      موفق باشی
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن