خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

قبولی رشته بهتر با رتبه بدترچطور امکان پذیره؟

• سلام دوستان یه سوال

محمدزاده سعيده 42 آزمون برنامه ای 743 منطقه 3 6 7 8 4 1 5 6 3 7 داروسازي روزانه دانشگاه علوم پزشکي زابل
        زارعى فاطمه 38 آزمون برنامه ای 743 منطقه 3 4 6 4 3 1 5 7 5 8 پزشکي روزانه دانشگاه علوم پزشکي زنجان
        نصيرى زهرا 74 آزمون برنامه ای 745 منطقه 3 6 7 7 6 1 6 6 4 6 پزشکي روزانه دانشگاه علوم پزشکي زنجان

الان این سه تا چرااا اینجوری شده؟نفر اول و دومو میشناسم یعنی میخوام بگم قلمچی اشتباه نزده و کاملا درسته.. اولی میگفت پیش بهترین مشاور شهرمون رفتم همه ی پزشکیا و دارو های شهرای مختلفو زده بود ولی زابل که دیگه جزو انتخاب اخرش بود قبول شده تازه اونم داروسازی ..میگفت که دارو زابل رو نمیخاستم بزنم ولی مشاورم گفت بزن که اتفاقا شانسم اوردم چون بعد از اون دارو تهعدی میاوردم.. رتبه زیرگروه یکشم 708 بود فکر کنم...
        چرا پزشکی قبول نشده اخه ؟؟؟
        اما دوتای بعدی با رتبه ی برابر و بالاتر پزشکی زنجان قبول شدن؟؟؟؟تازه بومی زنجانم نبودن اخه
        دلیلش چیه؟؟؟یعنی شانسیه؟

ویرایش توسط Sh_1998 : 20 فروردین 1397 در ساعت 12:09

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_1998 نمایش پست ها
      • سلام دوستان یه سوال

محمدزاده سعيده 42 آزمون برنامه ای 743 منطقه 3 6 7 8 4 1 5 6 3 7 داروسازي روزانه دانشگاه علوم پزشکي زابل
        زارعى فاطمه 38 آزمون برنامه ای 743 منطقه 3 4 6 4 3 1 5 7 5 8 پزشکي روزانه دانشگاه علوم پزشکي زنجان
        نصيرى زهرا 74 آزمون برنامه ای 745 منطقه 3 6 7 7 6 1 6 6 4 6 پزشکي روزانه دانشگاه علوم پزشکي زنجان

الان این سه تا چرااا اینجوری شده؟نفر اول و دومو میشناسم یعنی میخوام بگم قلمچی اشتباه نزده و کاملا درسته.. اولی میگفت پیش بهترین مشاور شهرمون رفتم همه ی پزشکیا و دارو های شهرای مختلفو زده بود ولی زابل که دیگه جزو انتخاب اخرش بود قبول شده تازه اونم داروسازی ..میگفت که دارو زابل رو نمیخاستم بزنم ولی مشاورم گفت بزن که اتفاقا شانسم اوردم چون بعد از اون دارو تهعدی میاوردم.. رتبه زیرگروه یکشم 708 بود فکر کنم...
        اما دوتای بعدی با رتبه ی برابر و بالاتر پزشکی زنجان قبول شدن؟؟؟؟تازه بومی زنجانم نبودن اخه
        دلیلش چیه؟؟؟یعنی شانسیه؟

دومی ( فاطمه زارعی ) تو همین انجمن هستن...

در مورد اینکه چرا اینجوری میشه کسی نمیدونه ، یعنی هنوز کسی از مکانیزم انتخاب رشته سنجش به طور دقیق خبر نداره که بخواد راهنمایی کنه !
      رتبه زیر گروه یکه نفر اول فکر نکنم ۷۰۸ شده باشه ، چون زیر گروه‌ها خیلی خیلی به ندرت مثل هم میشن ،
      رتبه زیر گروه یکه فاطمه خانوم هم ۷۰۸ شده بود ، که البته با توجه به درصدای زیست و شیمی که ایشون داشتن فکر کنم زیر گروه یک ایشون باید بهتر از اون نفر اول بوده باشه.

به هر حال....
      اگه هم زیرگروه ۱ و هم رتبه منطقه و کشوری مثه هم باشن ، میشه نتیجه گرفت ترتیب و اولویت هر دو تو انتخاب رشته مهمه ، نه صرفا رتبه کشوری !

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      • سلام دوستان یه سوال

دلیلش چیه؟؟؟یعنی شانسیه؟

سلام. با این حساب احتمالا اونی که دارو آورده, زمین زده بوده . در نتیجه رتبه کلش شبیه اون یکیا شده, ولی رتبه زیرگروه۱ (پزشکی )کمتر بوده.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام. با این حساب احتمالا اونی که دارو آورده, زمین زده بوده . در نتیجه رتبه کلش شبیه اون یکیا شده, ولی رتبه زیرگروه۱ (پزشکی )کمتر بوده.
      خب درصداشون هست دیکه هردو زمینو 10 زدن..
      من از رتبه ی زیرگروه 1 خانم زارعی اطلاع نداشتم ولی خب اقا حسین گفتن 708 بودن..
      نفر اولم از قبل میدونستم زیرگروه یکش 708..
      نمیدونم والا

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این که خیلیا موافق نیستن....ولی من معتقدم کنکور از یه جایی به بعد دیگه شانسیه
      ویرایش توسط دریـا : 20 فروردین 1397 در ساعت 12:41

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب درصداشون هست دیکه هردو زمینو 10 زدن..
      من از رتبه ی زیرگروه 1 خانم زارعی اطلاع نداشتم ولی خب اقا حسین گفتن 708 بودن..
      نفر اولم از قبل میدونستم زیرگروه یکش 708..
      نمیدونم والا
      قلمچی کلا برا همه نمیدونم چرا حتی اگه زمین‌نزده باشن ی ده میذاره ها
      نمیدونم چرا، این باگه یا چی من ی سری کارنامه هارو چک کردم این چند از ده که میده مثلا زمینو میزنه ۱
      ولی بخوای درصدو بزنی ببینی میده «۰»
      سر همین موضوع احتمالا اونایی که ده زده زمین نزدن

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BenN نمایش پست ها
      قلمچی کلا برا همه نمیدونم چرا حتی اگه زمین‌نزده باشن ی ده میذاره ها
      نمیدونم چرا، این باگه یا چی من ی سری کارنامه هارو چک کردم این چند از ده که میده مثلا زمینو میزنه ۱
      ولی بخوای درصدو بزنی ببینی میده «۰»
      سر همین موضوع احتمالا اونایی که ده زده زمین نزدن
      بله حق با شماست ولی جدا ازین بحثا ..بحث رتبه ی زیرگروه یکه که واسه ی هردو برابره و زمین نقشی نداره توش..
      ب این نتیجه رسیدم انتخاب رشته و قبول شدن شانسیه
      بعد از انتخاب رشته باید بشینم دست به دامن خدا شم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام...دلیلش خیلییییی سادست
      چون پسرهو سال ۹۵ واسه پسرا افتضاح بود مثال بزنمبرات
      من با رتبه ی ۴۶۲ منطقه ۲ هیچ شهر بزرگی پزشکی قبول نشدم حتی نیم سال دوم...ولی دختر از شهر خودمون با رتبه ۷۸۰ منطقه ۲ اصفهان قبول شدب جنسیت دقت کن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام...دلیلش خیلییییی سادست
      چون پسره😊و سال ۹۵ واسه پسرا افتضاح بود مثال بزنمبرات
      من با رتبه ی ۴۶۲ منطقه ۲ هیچ شهر بزرگی پزشکی قبول نشدم حتی نیم سال دوم...ولی دختر از شهر خودمون با رتبه ۷۸۰ منطقه ۲ اصفهان قبول شد😊ب جنسیت دقت کن

10. Top | #10
      RGA
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید ! ولی کی پسره ؟! شما فامیلیش رو خواندی !!! هرسه دخترن .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن