خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

خبر فوری ; فقط کنکور 98 برای داوطلبان نظام قدیم به صورت دوتایی برگزار می شود...

برگزاری دو کنکور مجزا برای داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم 98
      برگزاری دو کنکور مجزا برای داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم 98
      عبدالرسول عمادی با بیان اینکه اما در سال ۹۸ شاهد استقرار پایه دوازدهم و تکمیل ساختار نظام آموزشی ۳ - ۳ - ۶ هستیم و از این منظر شرایط برای پذیرش دانشجو و برگزاری امتحانات نهایی متفاوت خواهد بود تصریح کرد : در سال ۹۸ ، بخش اول داوطلبان ورود به کنکور همین کلاس دوازدهمی ها هستند و بخش دوم نیز پشت کنکوری‌ های سال های قبل اند و به نظر می‌رسد لازم است فقط در همان سال دو کنکور برگزار شود تا فارغ‌ التحصیلان نظام های آموزشی قبلی با مشکل مواجه نشوند .

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ميشه لينك خبرو بدين لطفا ؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصلا مهم نیست این چیزها و الکی درگیر این مسائل نشید ( اینجا ایرانه و درست نیست که بخواید چیزی پیش بینی کنید اصلا )
      چه سال 97 چه 98 بخواید قبول شید باید از همین الان بخونید ...
      قبلا پشت کنکوری ها یه مزیتی که داشتن این بود که از کسایی که سال اولشونه یکم جلو بودن ولی اگه 98 رو سهمیه بندی کنن همه پشت کنکورین و هیچ برتری ندارید مگر این که برای همین 97 توپ خونده باشید و انشاالله که همین امسال هم جمع کنید کنکورو و اگه الان بیخیال بشید فقط یه شانس دارید ولی اگه از همین الان مرد و مردونه ( زن و زنونه ) بخونید دو شانس خواهید داشت ...
      الان 12هفته مونده حدودا تو کانال دکتر عمارلو یه پست جالبی بود که می گفت هر هفته 5% هم بیاری جلو تا اون موقع خیلی اتفاقا می تونه بیفته ...
      در کل حرفم اینه که بیخیال شید و بدونید که همیشه یه سری میان یه حرفایی رو میزنن و اگه بهشون توجه کنین تمرکز رو بهم میریزه ...
      اصلا منطقی نیست که الان بخواید برای 98 نگران باشید چون 97 مهم تره و تمرکزتون روی 97 باشه ...
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      اصلا مهم نیست این چیزها و الکی درگیر این مسائل نشید ( اینجا ایرانه و درست نیست که بخواید چیزی پیش بینی کنید اصلا )
      چه سال 97 چه 98 بخواید قبول شید باید از همین الان بخونید ...
      قبلا پشت کنکوری ها یه مزیتی که داشتن این بود که از کسایی که سال اولشونه یکم جلو بودن ولی اگه 98 رو سهمیه بندی کنن همه پشت کنکورین و هیچ برتری ندارید مگر این که برای همین 97 توپ خونده باشید و انشاالله که همین امسال هم جمع کنید کنکورو و اگه الان بیخیال بشید فقط یه شانس دارید ولی اگه از همین الان مرد و مردونه ( زن و زنونه ) بخونید دو شانس خواهید داشت ...
      الان 12هفته مونده حدودا تو کانال دکتر عمارلو یه پست جالبی بود که می گفت هر هفته 5% هم بیاری جلو تا اون موقع خیلی اتفاقا می تونه بیفته ...
      در کل حرفم اینه که بیخیال شید و بدونید که همیشه یه سری میان یه حرفایی رو میزنن و اگه بهشون توجه کنین تمرکز رو بهم میریزه ...
      اصلا منطقی نیست که الان بخواید برای 98 نگران باشید چون 97 مهم تره و تمرکزتون روی 97 باشه ...
      موفق باشید
      دقیقا دوست عزیز
      من چه امسال در بیام چه نه دارم درسامو حتی واسه ۹۸ میخونم که بتونم اون موقع بیشتر تست بزنم .....
      و دارم کارمو واسه اون موقع راحت میکنم
      هر چند شاید امسال در اومدم ....
      که میدونم نه....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عبدالرسول عمادي رئيس مركز سنجش آموزش و پرورش و باني اصلي امتحانات نهايي هست.
      ايشون نزنه اين حرفارو كي بزنه؟
      براي چي هر خزئبلاتي كه عده اي ميگن رو سريع بازتاب ميديد و ي تگ مهم و فوري هم بهش مي زنيد؟!
      ايشون نه در كارگروه شهريور ماه كاره اي هست و نه بودجه و برنامه ريزي استنادي نسبت به امتحانات نهايي ارائه كرده.

خوبه وزير بهداشت و علوم و سنجش و كميسيون آموزش هم بياد به حواشي و شايعه دامنه بزنه؟!
      خوشبختانه بيكاري از سر تمامي مسئولان سرخورده آموزش و پرورش مي باره تا حدي اوضاع وخيم و عقده خود كم بيني آموزش و پرورش رشد كرده كه دكتر سبطي براي اين اراجيف هر يكي/دو هفته يا در كانال يا در مصاحبه شفاف سازي انجام ميده.

متأسفانه دانش آموز هم ساده لوح و زود باوره كه فوري واكنش نشون ميده و باعث ميشه كيف آموزش و پرورش كوك بشه.
      اينا كه كاري از دستشون برنمياد، همون موقع كه ديوان رأي به ابطال و تاثير يوم آخرتي با ٣ سال نهايي و امنيتي در سطح سازمان سنجش ارائه كرد، به كل آموزش و پرورش از گردونه تصميم گيري حذف شد.

خوشبختانه و خوشبختانه سازمان سنجش آموزش كشور، وزارت بهداشت و علوم درصد بالايي افراد فرهيخته و عالم دارن كه اراجيف نشر نميدن و به موقعش تنها تو دهني هاي آموزش و پرورش رو زحمت مي كشن.

كما اينكه همين ماه پيش اين آقاي عمادي عزيز از تصحيح الكترونيكي اوراق امتحان نهايي صحبت كرد و تودهني محكمي از دكتر سبطي و سنجش خورد.

محض اطلاع كه ايشون رئيس نهضت سواد آموزي و آموزش و پرورش بوشهر بوده و دكتري تاريخ علم اسلامي داره از ناكجا آباد كه گفته ميشه همين دانشگاه آزاد خودمونه!

بعد بازهم بياييد و با شاخ و برگ و مغلطه هاي بي اتمام اين شخص خودتونو اذيت كنيد.

اينم لينك خبر براي علاقه مندان به حواشي:
      https://www.isna.ir/news/97011704127...-سالهای

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها

دقیقا دوست عزیز
      من چه امسال در بیام چه نه دارم درسامو حتی واسه ۹۸ میخونم که بتونم اون موقع بیشتر تست بزنم .....
      و دارم کارمو واسه اون موقع راحت میکنم
      هر چند شاید امسال در اومدم ....
      که میدونم نه....
      دادا تو که 6040 رو داری کل حرف اخر و منتظری رو خریدی دیگه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      ۶۰۴۰ چیه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      اصلا حرفت یعنی چی ؟؟!؟!
      من از حرف آخر یه زیست دارم با فیزیک پایه و دینی که اکثرا دوستان میدونن
      6040 پولشو ندارم....
      بعدشم هیچکس با این 6040 موفق نمیشه مگر اینکه پشتش تلاش خیییلیییی زیادی باشه .....
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 19 فروردین 1397 در ساعت 15:23

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الهی شکر

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما که راحتیمولی عجب چیزی میشه سال بعدقیمه رو میریزن تو ماستا

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

وقتی ایشون میگه ی سال پس تا س سال هست.... تاثیرم مثبته ....فک نکنم سهمیه ها جدا بشه....هرکس ترازش بهتر رتبه بههتر...سوالات هم سطح باید بدن ک خب طراح های کنکور انقد زبده کاربلد هستن چجوری سوال بدن همسان باشه...درکل کنکور98 نظام جدیدا عملکرد ضعیف تری خواهند داشت...
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها

وقتی ایشون میگه ی سال پس تا س سال هست.... تاثیرم مثبته ....فک نکنم سهمیه ها جدا بشه....هرکس ترازش بهتر رتبه بههتر...سوالات هم سطح باید بدن ک خب طراح های کنکور انقد زبده کاربلد هستن چجوری سوال بدن همسان باشه...درکل کنکور98 نظام جدیدا عملکرد ضعیف تری خواهند داشت...
      معلومه دانش آموزای جدید نه تجربه ای داشتن نه میدونن چیا مهمه و بودجه بندی ندارن
      تازه همه امتحاناتشون سال دوازدهم نهایی هست ( خبرش اومد که امتحانات یازدهمی ها لغو شد)
      98 رو پشت کنکوری های 97 میبرن به احتمال زیاد

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​بله افشار تو چنلش حرف قشنگی زد گفت کنکور98 یکی ازبهترین فرصتا برای وارد شدن ب دانشگاهه....رفته رفته حرفش درک کردم

معلومه دانش آموزای جدید نه تجربه ای داشتن نه میدونن چیا مهمه و بودجه بندی ندارن
      تازه همه امتحاناتشون سال دوازدهم نهایی هست ( خبرش اومد که امتحانات یازدهمی ها لغو شد)
      98 رو پشت کنکوری های 97 میبرن به احتمال زیاد
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​نیاز نیست بگی چی داری چی نداری...هرچی خوبه بخون تواین انجمن از ی جا ب بعد هرکتابی محصولی بده....خطای منو نکن

اصلا حرفت یعنی چی ؟؟!؟!
      من از حرف آخر یه زیست دارم با فیزیک پایه و دینی که اکثرا دوستان میدونن
      6040 پولشو ندارم....
      بعدشم هیچکس با این 6040 موفق نمیشه مگر اینکه پشتش تلاش خیییلیییی زیادی باشه .....
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​نیاز نیست بگی چی داری چی نداری...هرچی خوبه بخون تواین انجمن از ی جا ب بعد هرکتابی محصولی بده....خطای منو نکن
      خو فکر میکنه من همه محصولات حرف آخر دارم...
      منم پول دارم خو تموم میشه.....

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)