خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با خط ويژه ميشه به ٤٠ درصد شيمي رسيد ؟

رأی دهندگان
    9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • آره خوب بخوني ميشه

6 66.67%
    • نه اصلا نميشه 😐

3 33.33%
    نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

شيمي خط ويژه

به نظرتون با شيمي خط ويژه ميشه به ٤٠-٥٠ درصد رسيد ؟ اگه هم مسايل و هم مفاهيمشو تا كنكور دو دور بخونم
      در ضمن صفر نيستم ولي زيادم نخوندم وقت خوندن كتاباي حجيمو ندارم
      ویرایش توسط Elahe_ : 18 فروردین 1397 در ساعت 14:54

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک نمیکنم.
      حداکثر میشه ۲۵ - ۳۰ درصد با حفظیات زد توی کنکور
      معمولا سوالارو تلفیقی از حفظیات و مفهوم و یا محاسبات میدن.
      مثلا توی مسائل بجای اینکه بگن متیل الکل میگن الکل چوب
      سال دومم حتی خیلی از سوال ها محاسباتی و یا مفهومیه. مثلا ساختار لوییس یا مسائل آب تبلور و بخش ساختار اتم و غیره.
      ویرایش توسط mahdir : 18 فروردین 1397 در ساعت 15:13

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      فک نمیکنم.
      حداکثر میشه ۲۵ - ۳۰ درصد با حفظیات زد توی کنکور
      معمولا سوالارو تلفیقی از حفظیات و مفهوم و یا محاسبات میدن.
      مثلا توی مسائل بجای اینکه بگن متیل الکل میگن الکل چوب
      سال دومم حتی خیلی از سوال ها محاسباتی و یا مفهومیه. مثلا ساختار لوییس یا مسائل آب تبلور و بخش ساختار اتم و غیره.
      خب من گفتم خط ويژه مسائلو هم ميخونم نه فقط مفاهيم و حفظيات
      الان در حد همون ٢٥-٣٠ درصدم
      كنكور ٩٦ رو زدم ديروز ٣٠ درصد شيمي زدم ميگم ميشه از الان فقط خط ويژه بخونم به ٤٠-٥٠ برسم ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چنتا نکته مهم میگم بهتت تجربه شخصیم
      مفاهیم خط ویژه کامل نیست . حتما حتما حتما کتاب درسیرو بخون خیلی دقیق عین زیست
      برا مسائل اگه رو استو وقت بذاری به اندازه ده تا سوال جلو میندازت . وقت هست هنوز برا استو میتونی کامل ببندیش ولی با کسرای پیش ساخته باید بری جلو .
      آی کیو گاج کلا ۲۹۰۰ تا تست داره . به غیر از اون تستای آخر آی کیو پلاس اگه بخوای نصفشو بزنی روزی سی تا بزنی تا خرداد تموم میشه ولی میرزه . مفاهیمو برعکس همه که میگن مرور من میگم هم مرور هم تست ‌
      سطحتو نمیدونم ولی درست بخونی شصت هفتاد میزنی شاید هم بیشتر بستگی به دقت مطالعت داره

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم واسه شیمی مهر و ماه بگیر
      بنظرم اگه مفاهیم + مسایل خونده بشه بهتره
      شیمی مهر و ماه زیاد مطالب فرعی نداره به اون صورت
      مثلا کلا تفاوت ترمودینامیک و سینتیک که توی اولین فصل شیمی پیش دانشگاهی اومده رو توی 4-5 میشه خوند
      اما مثلا خط ویژه اینارو توی 1-2 صفحه گفته
      اخه دیگه کنکور 88 نیست بیاد بگه ---- که گور میرفتی یک عمر دیدی که گور چگونه تو را گرفت ( شهرام - بهرام - مهرام - بهنام ) سوالات بسیار مفهومی تر و شیوه ی جدیدی دارن ( یه نکته دیگه این که از رتبه های برتر شنیدم که میگن اقا جان ما اول کتابو روزنامه وار میخوندیم بعد میرفتیم سراغ تست که ببینم واقعا کجــاش ب شدت تست خیز بیشتر اونجا رو کار میکردیم >>> اینو گفتم واسه این مدت باقی مونده ) وگرنه اگه وقت بود مشکلی نبود
      بازم خوددانی
      ویرایش توسط MehranWilson : 18 فروردین 1397 در ساعت 16:19

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی میتونید کنکور 96 رو 30% بزنید قطعا میتونید با کتابهای خط ویژه ( مفاهیم / مسائل ) + تست ( سراسری / سنجش / ... ) بالای 40% رو بزنید | اگه هم جای از خط ویژه رو متوجه نشدید میتونید از کتابهای جامع و فیلم های آموزشی استفاده کنید || موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فیل شیمی کامل تر هست و من اونو میخونم البته همه کتابا خوبن دوستم معجزه شیمی مهروماهو داره اونم خوب کتابیه ....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      به نظرتون با شيمي خط ويژه ميشه به ٤٠-٥٠ درصد رسيد ؟ اگه هم مسايل و هم مفاهيمشو تا كنكور دو دور بخونم
      در ضمن صفر نيستم ولي زيادم نخوندم وقت خوندن كتاباي حجيمو ندارم
      سلام
      به کیفیت مطالعه و تمرین خودتون بستگی داره.
      به نظر من شما از الان تا اخر اردیبهشت روزی 3 تا 3.5 ساعت برای شیمی وقت بزارید.هم مفاهیم و مسائلش رو خوب خوب و باکیفیت بخونید.وبعداز اینکه درسنامش تموم شد سوالات کنکوری اخر هر فصلش رو بدون زمان حل کنید و فقط مطلب رو در ذهنتون تثبیت کنید(یجور هم نباشه که 20 تست مفاهیم رو توی 2 ساعت جواب بدیدا.زمانی که خودش پیشنهاد داده رو 2 برابر کنید خوبه.)اسید و باز رو هم حذف کنید.(برای نتیجه بهتر در زمان باقی مانده وباکیفیت واصولی خوندن بقیه مطالب).
      بعضی فصل ها خیلی زود تموم میشن.مثل 1تا 3 دوم که با تست هاش یه هفته ای کلکش کندس.
      ولی بعضی فصل ها مثل 4 دوم زمانبر(در حد 3 4 روز) و فصل های 1 و 3 سوم هم بخواید خیلی اصولی بخونید هر کدوم رو خیلی خوب میشه 6 7 روزه بست.(البته بازم بستگی به خودتون داره)
      وقتی مفاهیم و مسائل رو خوندید و تست های اخرش روهم زدید حالا برید موج ازمون کار کنید.البته طبق زمانی که خودش گفته.پایش سوالای کنکور روهم لابه لای تستاش داره ولی پیش همش تالیفی هست.سعی کنید تموم ازموناش رو تا اخر اردیبهشت بزنید.خیلی خوبه و هم سطح کنکوره.یکمی کامل زدنش از الان شاید سخت باشه ولی کار نشد نداره.از اول خرداد یا حداکثر دیگه 10 11 خرداد هم سوالای کنکور رو بزنید و تحلیل کنید.(اونم زماندار)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنظر من بالاترم میتونی بزنی دوست من
      بستگی به کیفیت خوندنتون داره و اینکه از کتاب خوشتون میاد یا نه چون تفاوت خاصی تو کتابای حاضر وجود نداره
      تازه برای شیمی اگه فقط مفاهیم رو بخونی خوبه خوب حداقل 50 درصد میزنی
      البته از نکات ریز کتاب درسی غافل نشو

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. بچه ها ها خوبین همه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      میدونم جای درستی این پیام رو نمیذارم. ولی من تازه واردم همچین هم با سایت اشنایی دارم. اما خیلی به کمکتون نیاز دارم. حالا جای درست یا اشتباه لطفا کمکم کنید.
      حتی نمیدونم کجا باید تاپیک بزنم
      اونقد اعصابم خورده که نمیخوام دنبالش بگردم.... بگذریم
      من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم....
      اما دیوانه وار عاشق پزشکی ام.... بنابردلایلی تا الان هربار خواستم کنکور بدم نشد و نخوندم و .... مشکلات شخصی...
      الان هم باز دیر فیلم یاد هندوستان کرده....
      اما خب این دفعه داستان فرق کرده...
      الان قبول نشم جلو بابا و بقیه خورد و خمیر میشم. تازه خودمم قطعا افسرده میشم....
      حالا راجب درسام:
      کنکور 96 ادبیات رو 65 زده بودم. زبانم شکر خدا خیلی قویه... دینی هم بد نیست تا الان دوم و پیش رو بستم.... عربیکم صضعیفه فقط قادرم ترجمه بزنم. 17 زده بودم کنکورو... الانم 5-6 تا گرامر خوندم...
      زیستم خوبه بد نیست مثلا همین 96 که کنکور دادم البته برا محک بود 30 زده بودم. البته بعد 5-6 سال دوری از مدرسه..... الان ولی تقریبا زیستمو دارم میخونم و وضعم بههتره.....
      فیزیک تا به الان خدا شاهده ورقم نزدم چون متنفرم ازش متنفـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــرم....
      ریاضی چندتا مبحث بلدم..... مث امار و ماتریس و احتمال و تا حدودی تابع و فوقش تصاعد.... ولی خب باز نیاز ب مرور دارم....
      شیمی هم یه بار سر سری شیمی سوم و از کتاب درسی خوندم.... ولی نمیدونم وضعم چه جوریه...
      اه...
      حالا نمیدونم چیکار کنم. فک میکنید میتونم به کنکور برسم؟؟؟؟؟؟ پزشکی؟
      توروخدا کمکم کنید بگید چیکا کنم چی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خواهش میکنم هم فکری کنید...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن