خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوتا سوال دارم

سلام.اولین سوالم درباره اینه که آیا دوباره بشینم سوالات قلمچی روحل کنم بدردمیخوره عایا؟؟؟یافقط سوالات کتاب تستام وسراسری حل کنم؟
      سوال دومم اینه که بنظرتون آزمونهای جامع سنجش روشرکت کنم؟؟؟میترسم آزمون بدم ورتبم بدبشه وناامیدبشم!ازاونورم که بعضیاسوالات رومیخرن وتراز درست وحسابی دستمون نمیدن!بعضیا میگن که آزمونهای جامع سنجش شباهت زیادی به کنکوردارن ولی من پارسال شرکت کردم وریاضی وشیمی روخیلی سخت داده بودوادبیات روآسون،ولی توکنکور دقیقا برعکس شد!!!
      حالا بایدچیکارکنم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سوال اول: طبیعتا اولویت با تست های سراسری هست بعد جامع سنجش (در صورت نیاز بعد گزینه دو بعد تالیفی در اخر سوالات سلیقه ای کلمچی)
      سوال دوم: ازمون هارو شرکت کنی بهتره چون باعث میشه اشکالاتت الان مشخص بشه و بتونی رفعشون کنی. رتبه و اینارو ولش. وقتی درسو خوب خونده باشی نباید نگران رتبه و تراز باشی.
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      سلام.اولین سوالم درباره اینه که آیا دوباره بشینم سوالات قلمچی روحل کنم بدردمیخوره عایا؟؟؟یافقط سوالات کتاب تستام وسراسری حل کنم؟
      سوال دومم اینه که بنظرتون آزمونهای جامع سنجش روشرکت کنم؟؟؟میترسم آزمون بدم ورتبم بدبشه وناامیدبشم!ازاونورم که بعضیاسوالات رومیخرن وتراز درست وحسابی دستمون نمیدن!بعضیا میگن که آزمونهای جامع سنجش شباهت زیادی به کنکوردارن ولی من پارسال شرکت کردم وریاضی وشیمی روخیلی سخت داده بودوادبیات روآسون،ولی توکنکور دقیقا برعکس شد!!!
      حالا بایدچیکارکنم؟
      هر کاری میکنی بکن ولی حتما حتما حتما سراسری بزن فراووووون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اول سراسری
      بعد سنجش
      بعد اگه خواستی :
      گزینه ۲
      بعدش قلم چی.....
      واسه آزمون هم سنجش برو
      طرف قلم چی نری

قلم چی داره خراب میشه ...
      تقلبی زیاده
      کلید سوال هاش لو میرن
      الاف اونجا زیاد داره( دوستان میدونن)
      سطح سوال هاش بیش از حد داره میره بالا .....
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 18 فروردین 1397 در ساعت 01:44

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها
      اول سراسری
      بعد سنجش
      بعد اگه خواستی :
      گزینه ۲
      بعدش قلم چی.....
      واسه آزمون هم سنجش برو
      طرف قلم چی نری

قلم چی داره خراب میشه ...
      تقلبی زیاده
      کلید سوال هاش لو میرن
      الاف اونجا زیاد داره( دوستان میدونن)
      سطح سوال هاش بیش از حد داره میره بالا .....
      مرسی که جواب دادین.
      پس یعنی سوالات قلمچی رو حل نکنم تو این سه ماه؟؟؟آخه زیاد جدی نگرفتم سوالات قلمچی روتوشش ماه گذشته

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream high نمایش پست ها
      مرسی که جواب دادین.
      پس یعنی سوالات قلمچی رو حل نکنم تو این سه ماه؟؟؟آخه زیاد جدی نگرفتم سوالات قلمچی روتوشش ماه گذشته
      نه دیگه وقت نمیکنی ...
      همین سراسری ها و سنجش ها خودشون خیلی زیادن واسه حل کردن ....
      تو این 3 ماه تمرکزتو بزار رو کنکور ....

7. Top | #7
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      همونطور که دوستان گفتن تمرکزت رو کنکور و سنجش باشه ...
      حتمااا ازمونای سنجشو شرکت کن . خیلی جاها شنیدم که هر درسی که در آزمونای اخر سنجش سخت باشه کنکورش هم سخت خواهد بود. در کل آزمونای اخرش استاندارد تر و به کنکور نزدیک ترن.
      در مورد رتبه ای که توو سنجش میاری اهمیت نده. مورد داشتیم رتبه کنکورش خیلی شبیهه سنجشش شده برعکسش هم داشتیم.
      اینم بگم سنجش آزمونای اول و دومِ جامعش شاید خیلی شبیه کنکور نباشه و اصلا مدل سوالا با کنکور متفاوت باشه. یه چیز عادیه تقریبا و نباید بترسی یا اهمیت بدی. مثلا ممکنه توو اولین آزمونای جامعش یه درس خیلیی سخت یا خیلی اسون باشه.
      تحلیل ازمون هم که فراموش نشه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اول و مهمتر از همه سوالات کنکور سراسریه. حتی اگه شده چند بار حلش کنید. سمت قلم چی هم نرید اصلا.
      آزمون سنجش هم برای سنجیدن خودتونه. به بقیه چیکار دارید؟ پارسال که کنکور داشتم همیشه در هر آزمونی چه سنجش چه قلم چی اصلا به رتبه و تراز کاری نداشتم. حتی بعضی وقت ها نمی رفتم نگاه کنم. جاش میرفتم سوالاتو بررسی میکردم.اگر درست زده بودم که هیچ. اگر هم غلط بود که مشکل رو رفع میکردم.

موفق باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن