خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: مشاور

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاور

سلام بچه ها وقتتون بخیر
      کسی تا حالا با گروه گاماس20 کار کرده ?
      یا کلا جای خاصی برای مشاور ماهانه و اینجور موارد سراغ دارید که خوب باشه?
      نمیدونم واقعا فکر پولن یا کارشون خوبه...
      نیاز به مشاور دارم خیلی سردرگمم ،
      ممنون میشم اگه اطلاعی دارید بگید

Sent from my unknown using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من مشاورم،هرسوالی داری بپرس همینجا راهنماییت کنم
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      ببخشید رزومه ی شما چیه ،مشاور کجا هستید ؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سردر گمم یه زور بالاسرم حس میکنم باید باشه این روزا :/
      و از لحاظ روانی و انگیزه نا امید و ...
      درسا رو بد نخوندم تا اینجا مخصوصا زیست رو خوندم تقریبا از کتابای متفاوت، ولی ریاضی و فیزیک رو خوب تست کار نکردم میخوام اگه بشه به 40_50 برسن،

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      یه سوالی الان من دینی مونده و چیز زیادی نخوندم از این به بعد با یوسفیان پور برم جلو و فیلماشو ببینم یا گاج نقره ای ؟؟؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      یه سوالی الان من دینی مونده و چیز زیادی نخوندم از این به بعد با یوسفیان پور برم جلو و فیلماشو ببینم یا گاج نقره ای ؟؟؟؟؟
      ببخشید من جواب میدم
      ولی دوست من خط ویژه فقط خوند 78زد

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a66 نمایش پست ها
      ببخشید رزومه ی شما چیه ،مشاور کجا هستید ؟

sent from my unknown using tapatalk
      من با موسسه کار نمیکنم برای همین رزومه ندارم
      سردر گمم یه زور بالاسرم حس میکنم باید باشه این روزا :/
      و از لحاظ روانی و انگیزه نا امید و ...
      درسا رو بد نخوندم تا اینجا مخصوصا زیست رو خوندم تقریبا از کتابای متفاوت، ولی ریاضی و فیزیک رو خوب تست کار نکردم میخوام اگه بشه به 40_50 برسن،

sent from my unknown using tapatalk
      یکی از بزرگترین عیب های بچه های تجربی،کمتر اهمیت دادن به ریاضی و فیزیک هست،اگر آزمون آزمایشی شرکت میکنید و تموم مباحث آزمون یا حدقل 70 درصدش رو خوندید،با آزمون پیش برید،از زمانی که جمع بندی شروع میشه شروع کنید تست کار کردن (تالیفی + کنکور) یعنی جدای از برنامه جمع بندی... منتها الان ریسک برگشتن به قبل رو نکنید،ریاضی و فیزیک رو اگه خونده باشید میتونید توی جمع بندی رشد داشته باشین
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      من dvd های آقای یوسفیان پور رو ندیدم بنابراین قضاوتی هم ندارم که با dvd پیش برید یا نه،ولی تجربه ثابت کرده تو درسی مثل دینی،خوندن بهتر از فیلم دیدنه.
      گاج نقره ای الان یکم سنگین هست،با خط ویژه پیش برید بنظرم بهتره،البته از تست های گاج نقره ای استفاده کنید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=DrOMi;1286218]من با موسسه کار نمیکنم برای همین رزومه ندارم آهان،من هم بخاطر آشنا نبودن پرسیدم

یکی از بزرگترین عیب های بچه های تجربی،کمتر اهمیت دادن به ریاضی و فیزیک هست،اگر آزمون آزمایشی شرکت میکنید و تموم مباحث آزمون یا حدقل 70 درصدش رو خوندید،با آزمون پیش برید،از زمانی که جمع بندی شروع میشه شروع کنید تست کار کردن (تالیفی + کنکور) یعنی جدای از برنامه جمع بندی... منتها الان ریسک برگشتن به قبل رو نکنید،ریاضی و فیزیک رو اگه خونده باشید میتونید توی جمع بندی رشد داشته باشین

بله متأسفانه هرچند مطالب رو بعضا کامل و بعضا ناقص بلدم اما با توجه به نزدیک شدن کنکور دلهره ام بیشتر شده،اگه برای ریاضی یا فيزيک روزی 2/5 بذارم از الان میتونه حدودا 50% رو برسونه با توجه به تایم باقی مونده?

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=DrOMi;1286218]من با موسسه کار نمیکنم برای همین رزومه ندارم آهان،من هم بخاطر آشنا نبودن پرسیدم

بله متأسفانه هرچند مطالب رو بعضا کامل و بعضا ناقص بلدم اما با توجه به نزدیک شدن کنکور دلهره ام بیشتر شده،اگه برای ریاضی یا فيزيک روزی 2/5 بذارم از الان میتونه حدودا 50% رو برسونه با توجه به تایم باقی مونده?

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=m.a66;1286290]
      من با موسسه کار نمیکنم برای همین رزومه ندارم آهان،من هم بخاطر آشنا نبودن پرسیدم

بله اگر هر یک روز در میون برای ریاضی و فیزیک 2ساعت و نیم وقت بزارید،خیلی راحت میتونید به درصد 50 برسید

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=DrOMi;1286354]

بله اگر هر یک روز در میون برای ریاضی و فیزیک 2ساعت و نیم وقت بزارید،خیلی راحت میتونید به درصد 50 برسید
      خیلی ممنون واقعا روحیه دادید،چون عمومی و زیست و شیمی ام سطحشون معقول تره و میتونم تو این مدت بهترشون کنم، مشکل درصد مناسب برای ریاضی و فیزیکه،
      منبع خاصی استفاده کنم ؟
      برای ریاضی خط ویژه و موج ازمون دارم البته فک نکنم سطح سوالات موج ازمون برای این زمان خوب باشه...
      برای فیزیک هم برای درسنامه از جزوه نیما نورورزی استفاده میکنم + گاج نقرهای ( خط ویژه پایه هم دارم)
      ممنون میشم اگه منبع مناسب تری مد نظرتون هست معرفی کنید ( حتی dvd)

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=m.a66;1286696]
      خیلی ممنون واقعا روحیه دادید،چون عمومی و زیست و شیمی ام سطحشون معقول تره و میتونم تو این مدت بهترشون کنم، مشکل درصد مناسب برای ریاضی و فیزیکه،
      منبع خاصی استفاده کنم ؟
      برای ریاضی خط ویژه و موج ازمون دارم البته فک نکنم سطح سوالات موج ازمون برای این زمان خوب باشه...
      برای فیزیک هم برای درسنامه از جزوه نیما نورورزی استفاده میکنم + گاج نقرهای ( خط ویژه پایه هم دارم)
      ممنون میشم اگه منبع مناسب تری مد نظرتون هست معرفی کنید ( حتی dvd)
      برای ریاضی خط ویژه از نظر درسنامه خوبه اما از لحاظ تست اصلا کتاب مناسبی نیست،اگر هدفتون درصد 40 یا 50 هست،آبی قلمچی کفایت میکنه
      برای فیزیک هم،هرکسی با یه چیزی راحته،من خودم جزوه استاد کانون رو که سال اول میرفتم خوندم + گاج نقره ای.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن