خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین منبع تست زنی زیست برای کنکور 98

سلام. دوستان گرامی خسته نباشید. خدا قوت. انشالا در آزمون 97 بهترین نتیجه رو کسب کنید.

دوستان عزیز من میخوام واسه کنکور 98 آماده بشم. برای درسنامه بهترین منابع رو دارم. برای مثال کتاب درسی + همایش نشر دریافت (فوق العاده هست) + dvd های استاد شعبانی که در فهم زیست شناسی خیلی بم کمک کرده.

اما مهمترین مشکل من عدم شناخت از کتب های تست زنی موجود در بازاره. نظرات و تاپیک های دوستان رو خوندم. هرکی یه چیزی معرفی میکنه. یکی میشه نشر الگو. اون یکی میگه نشر افتضاحه. یکی میگه iq .معلوم نیست واقعا کدوم کتاب بیشترین شباهت رو به سوالای زیست کنکور داره. نمیخوام به روش آزمون و خطا پیش برم. پس خواهش میکنم دوستان عزیزی که از کتب تست زنی زیست استفاده کردن ، منو راهنمایی کنن به دور از هرگونه تعصب.

من به درصد بالای 90 فکر میکنم چون در این درس خیلی قوی هستم و با علاقه زیست رو میخونم (از مطالعه زیست لذت میبرم)
      الان کتاب های نشر الگو سال 94 رو دارم که قطعا باید ویرایش جدید رو تهیه کنم. اما میخوام قبل از تهیه , با شما مشورت کنم.

ممنونم که وقت میذارید. البته این مشکل رو در درس شیمی هم دارم که در زیر انجمن مربوطه مطرح میکنم. موفق باشید.

-----------------------

ممنون میشم اگه کتاب IQ رو با خیلی سبز ویرایش جدید مقایسه کنید. تستای کدوم کتاب استانداردتره ؟ ملاک استاندارد بودن , سخت تر بودن نیست.
      ویرایش توسط avacs : 17 فروردین 1397 در ساعت 17:48

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم
      اگه همین الان سطح زیستت بالاس شدیدا iq بهت پیشنهاد میشه ولی اگه درحال یادگیری هستی خیلی سبز هم درسنامه و پاسخ خای تشریحی و تست های استاندارد تر(مورد نظرت)رو داره

خیلی ها میگن iq برا سطح متوسط دانش آموزا تو زیست تستای تالیفی ـــش خیلی افراطیه و شدیدا دشوار ک نیازمند قوی بودنه همونطور ک بالا گفتم

در کل الان میتونی از نشر الگو(منبع خودم)و خیلی سبز ک نظر خواستی درباره اش رو بخونی و وقتی به تسلط کامل رسیدی iq رو کار کنی و برای جمع بندی از موج آزمون استفاده کن.

اینارو من 6ماه گشتم دنبال مطالب تا بهترینا رو پیدا کردم خودم مث تو بودم تو بحث زیست

منابع بالا رو کامل کن داداش به درصد مورد نظرت میرسی شک نکن مخصوصا الگو که هر کس گفت خوب نیس دیگه باهاش صحبت نکن اصلا (شوخی)

امیدوارم کمکت کرده باشم داداش ولی این منابع غوغاااااااااا میکنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن