خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

بالای 9 ساعت مفید و خسته نشدن!

سلام دوستانی که ساعت مطالعه بالای 9 ساعت دارن و مفید هست! ( یعنی تایمی که گرفتن رو واقعا درس خوندن و موقع میوه خوردن و ..رو حساب نکردن و فکرشون سمت درس بوده)
      چه طوری خسته نمیشید وهمچنان مفیده ؟
      چیکار میکنید که سرحال میخونید؟
      و کم نمیارید..
      هم از نظر ذهنی هم جسمی چه طور بازم میتونید بخونید؟ ممنون
      موفق باشین.
      و اینکه میگن کسایی که تازه شروع کردن چه طوری وسط راه ناامید نشن؟ و به شدن یا نشدن فکر نکنن..
      بسیار ممنون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhanam نمایش پست ها
      سلام دوستانی که ساعت مطالعه بالای 9 ساعت دارن و مفید هست! ( یعنی تایمی که گرفتن رو واقعا درس خوندن و موقع میوه خوردن و ..رو حساب نکردن و فکرشون سمت درس بوده)
      چه طوری خسته نمیشید وهمچنان مفیده ؟
      چیکار میکنید که سرحال میخونید؟
      و کم نمیارید..
      هم از نظر ذهنی هم جسمی چه طور بازم میتونید بخونید؟ ممنون
      موفق باشین.
      و اینکه میگن کسایی که تازه شروع کردن چه طوری وسط راه ناامید نشن؟ و به شدن یا نشدن فکر نکنن..
      بسیار ممنون
      سلام
      معمولا طول می‌کشه به این قضیه عادت کنیم.
      برای من یه‌ماهی تقریبا طول کشید تا تونستم وفق بدم به ساعت مطالعه بیشتر از ۹ ساعت.
      یکی از شرایط اینه که خوابت درست درمون باشه. حتما شب بخوابی و بیدار نمونی
      مهم‌تر از اینکه کی بیدار شی، اینه که کی و سر چه ساعتی بخوابی!
      باید یه زمان معینی تعیین کنی و همیشه همون موقع بخوابی و هر موقع بدنت از خستگی دراومد خودش بیدار میشه، البته آلارم هم بذاریم بد نیست : )
      بین ساعت‌ها هم حتما باید وقفه‌ی استراحت باشه، مثلا هر ساعت ۱۵ یا ۳۰ دقیقه استراحت.
      اگر در طول روز خسته شدی، میتونی یک‌ یا دوبار برای ۴۵ تا ۱ ساعت بخوابی و نه بیشتر، چون اگه بیشتر بخوابی باعث خستگی بیشتر میشه و وارد چرخه خواب اصلی میشی..
      امیدوارم مفید واقع بشه.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      سلام
      معمولا طول می‌کشه به این قضیه عادت کنیم.
      برای من یه‌ماهی تقریبا طول کشید تا تونستم وفق بدم به ساعت مطالعه بیشتر از ۹ ساعت.
      یکی از شرایط اینه که خوابت درست درمون باشه. حتما شب بخوابی و بیدار نمونی
      مهم‌تر از اینکه کی بیدار شی، اینه که کی و سر چه ساعتی بخوابی!
      باید یه زمان معینی تعیین کنی و همیشه همون موقع بخوابی و هر موقع بدنت از خستگی دراومد خودش بیدار میشه، البته آلارم هم بذاریم بد نیست : )
      بین ساعت‌ها هم حتما باید وقفه‌ی استراحت باشه، مثلا هر ساعت ۱۵ یا ۳۰ دقیقه استراحت.
      اگر در طول روز خسته شدی، میتونی یک‌ یا دوبار برای ۴۵ تا ۱ ساعت بخوابی و نه بیشتر، چون اگه بیشتر بخوابی باعث خستگی بیشتر میشه و وارد چرخه خواب اصلی میشی..
      امیدوارم مفید واقع بشه.
      واسه شروع چی؟ یه روزایی ادم خیلی خستس انگار..اون موقع واسه اینکه شروع کنه زودتر باید چیکار کنه؟ چه طور ناامید نباشه؟ چه طور انگیزه شروع درست کنه مال خودش؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه شروع چی؟ یه روزایی ادم خیلی خستس انگار..اون موقع واسه اینکه شروع کنه زودتر باید چیکار کنه؟ چه طور ناامید نباشه؟ چه طور انگیزه شروع درست کنه مال خودش؟
      خب نباید با ساعت بالا شروع کنی
      باید کم کم افزایش بدی این ساعت رو
      و اینکه اگه یه روز خیلی خسته‌ای، نباید چیزی بخونی و فقط سعی کنی تا شب بیدار بمونی تا بخوابی و از فرداش همون موقعی که شب قبلش خوابیدی بخوابی.
      سعی کن اگه بین روز هم می‌خوای بخوابی، یه ساعت معین بخوابی، همون موقعی که بیشترین خستگی رو داری.
      واسه شروع این‌کارارو بکن.
      انگیزه هم سعی کن ویدیوهای انگیزشی نگاه کنی ولی ازون مهم‌تر اینه که در مورد آیندت فک کنی و اون رشته‌ای که دوس داری بهش برسی. رویا پردازی کن ولی نه بیش از حد که دیگه کلا فکر و ذهنت بشه رویا. نتیجش بشه درس خوندن و انگیزه گرفتن.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خب نباید با ساعت بالا شروع کنی
      باید کم کم افزایش بدی این ساعت رو
      و اینکه اگه یه روز خیلی خسته‌ای، نباید چیزی بخونی و فقط سعی کنی تا شب بیدار بمونی تا بخوابی و از فرداش همون موقعی که شب قبلش خوابیدی بخوابی.
      سعی کن اگه بین روز هم می‌خوای بخوابی، یه ساعت معین بخوابی، همون موقعی که بیشترین خستگی رو داری.
      واسه شروع این‌کارارو بکن.
      انگیزه هم سعی کن ویدیوهای انگیزشی نگاه کنی ولی ازون مهم‌تر اینه که در مورد آیندت فک کنی و اون رشته‌ای که دوس داری بهش برسی. رویا پردازی کن ولی نه بیش از حد که دیگه کلا فکر و ذهنت بشه رویا. نتیجش بشه درس خوندن و انگیزه گرفتن.
      راستش یه خورده کم اوردم..دلم میخاد تموم شه..خیلی خسته شدم.. ویدیو انگیزشی دیگه تاثیر نداره روم
      قبلا میخوندم ولی الان هیچی نمیخونم..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش یه خورده کم اوردم..دلم میخاد تموم شه..خیلی خسته شدم.. ویدیو انگیزشی دیگه تاثیر نداره روم
      قبلا میخوندم ولی الان هیچی نمیخونم..
      به‌نظرم کارها و درساتو کوچیک کوچیک کن و روزانه‌ به کارهایی که میخوای انجام بدی فک کن نه ماهانه یا سالانه
      اگه ماهانه یا اصن تا آخرین روزی که فرصت داری فک کنی، اون موقع میگی چقد زیاده و دیگه بریدم.
      روزانه کارهاتو به چندین کار کوچیک تقسیم کن مثلا یه ساعت عربی بخون یه‌ساعت مثلا فیزیک یه ساعت ادبیات یه ساعتم شیمی اینطوری باشه که کمتر خسته بشی
      و اگه بتونی انگیزه داشته باشی، همه‌ی این سختی ها و غیره رو باید بتونی تحمل کنی تا به اون چیزی که میخوای برسی.
      به‌هرحال هیچ‌کس بدون زحمت به‌جایی نمی‌رسه.
      ویدیو انگیزشی پس نگاه نکن دیگه بنظرم و سعی کن به چیزی که روزانه میخوای انجام بدی، اونارو سعی کن به‌انجام برسونی.
      ولی از یه طرف فکر منفی هم سراغت نیاد و مثلا نباید بگی درسامو میخونم تا شکست نخورم، برعکس باید درسارو بخونی تا موفق بشی. همین طرز فکر مثبت توی همه‌ی کارهات باشه.
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به‌نظرم کارها و درساتو کوچیک کوچیک کن و روزانه‌ به کارهایی که میخوای انجام بدی فک کن نه ماهانه یا سالانه
      اگه ماهانه یا اصن تا آخرین روزی که فرصت داری فک کنی، اون موقع میگی چقد زیاده و دیگه بریدم.
      روزانه کارهاتو به چندین کار کوچیک تقسیم کن مثلا یه ساعت عربی بخون یه‌ساعت مثلا فیزیک یه ساعت ادبیات یه ساعتم شیمی اینطوری باشه که کمتر خسته بشی
      و اگه بتونی انگیزه داشته باشی، همه‌ی این سختی ها و غیره رو باید بتونی تحمل کنی تا به اون چیزی که میخوای برسی.
      به‌هرحال هیچ‌کس بدون زحمت به‌جایی نمی‌رسه.
      ویدیو انگیزشی پس نگاه نکن دیگه بنظرم و سعی کن به چیزی که روزانه میخوای انجام بدی، اونارو سعی کن به‌انجام برسونی.
      ولی از یه طرف فکر منفی هم سراغت نیاد و مثلا نباید بگی درسامو میخونم تا شکست نخورم، برعکس باید درسارو بخونی تا موفق بشی. همین طرز فکر مثبت توی همه‌ی کارهات باشه.
      موفق باشی
      ممنون شما رشتتون ریاضی هست اره؟
      من رشتم تجربیه ولی خیلی نااامید شدم دیگه ..
      تنبلی هم میکنم..
      ان شالله کنکورتون رو عالی بدین..موفق باشید.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون شما رشتتون ریاضی هست اره؟
      من رشتم تجربیه ولی خیلی نااامید شدم دیگه ..
      تنبلی هم میکنم..
      ان شالله کنکورتون رو عالی بدین..موفق باشید.
      بله همینطوره رشتم ریاضیه
      هنوز وقت خوبی تا کنکور باقی مونده
      به‌نظرم اگه توی این مدت خیلی خوب خودتو مدیریت کنی، میتونی به چیزی که میخوای برسی، ناامیدی نجاتت نمیده.
      خودتو نباید دست کم بگیری نسبت به باقی داوطلبای کنکور، اونا هم مثه تو دارن تلاش میکنن. تو هم تلاشتو بکن.
      مرسی همچنین
      شما هم موفق باشین توی کنکور و زندگی : )

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بله همینطوره رشتم ریاضیه
      هنوز وقت خوبی تا کنکور باقی مونده
      به‌نظرم اگه توی این مدت خیلی خوب خودتو مدیریت کنی، میتونی به چیزی که میخوای برسی، ناامیدی نجاتت نمیده.
      خودتو نباید دست کم بگیری نسبت به باقی داوطلبای کنکور، اونا هم مثه تو دارن تلاش میکنن. تو هم تلاشتو بکن.
      مرسی همچنین
      شما هم موفق باشین توی کنکور و زندگی : )
      ممنون بابت کمکتون..ان شالله که امسال بهترین نتایج رو بگیرید بیشتر از این وقتتون رو نمیگیرم موفق باشید.
      م

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راهش فقطططط عادت دادن خودتونه میشه از دوساعت رسید به ۱۵ ساعت و خدایی مفید
      اللّه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چند درصد اینایی که میگن مطالعمون زیاده نتیجه گرفتن؟؟؟ رتبه های تک رقمی بود که روزای تعطیل 9 ساعت میخوندن. اگه 8 ساعت بخونی ولی با بالاترین کیفیت هم موفق میشی.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین سعی کن وقتی خسته میشی از درس استراحت کنی نه اینکه جا بزنی و ولش کنی.

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      کسی واسه خستگی و خواب آلودگی راه حلی داره
      که واقعا کارساز باشه ؟
      این روزا انرژیم کم شده و زیاد میخوابم
      راه بی ضرر واسه افزایش انرژی و سرحال شدن سراغ دارید؟
      به خوبی ات چنگ بزن

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگه هدفتون در حدی نیست که از خوابتون بگذرین
      مطمعن باشین هدفتون رو اشتباه انتخاب کردین

یا کلا نمیدونین برای چی دارین تلاش میکنین : ) (مثله خودم)

اگه ادم واقعا انگیزه داشته باشه
      مثله اسب میره جلو
      نه که مثله من بشینه اینور اونور کنه و به کتاب محل سگ هم نزاره

پ ن : خیلی ****** شدم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatme_m نمایش پست ها
      اگه هدفتون در حدی نیست که از خوابتون بگذرین
      مطمعن باشین هدفتون رو اشتباه انتخاب کردین

یا کلا نمیدونین برای چی دارین تلاش میکنین : ) (مثله خودم)

اگه ادم واقعا انگیزه داشته باشه
      مثله اسب میره جلو
      نه که مثله من بشینه اینور اونور کنه و به کتاب محل سگ هم نزاره

پ ن : خیلی ****** شدم
      گمراه نکن بچه مردمو. کم کردن بیش از حد خواب چیزی رو حل نمیکنه. دیدم که میگم، زیاد هم دیدم.
      میشه بگی چی شدی؟؟؟ چون اگه نفهمم منفجر میشم. همچین آدم فضولی هستم من

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن