خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

لغت و املا مهروماه

سلام بچه ها تو لغات و املا مهرو ماه که چه بخش های بخونم 20 درصد لغات و املا بگیرم
      یک مشکل دارم سه صفحه از این می خونم حدود 40 دقیقه زمان می بره و هیچ وقت برای تست ندارم کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جواب بدید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچکی کمک ما نمی کنه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      هیچکی کمک ما نمی کنه
      از الان تا 28 اردیبهشت میشه تمومش کرد.روزی 20 دقیقه فقط در هفته.کلا 2 ساعت و 20 دقیقه در هفته لغت و املا میخونید از روی لقمه.
      برید قسمت اخر کتابش.اونجایی که نوشته لغات بر اساس حروف الفبا.از اونجا شروع کنید به خوندن.روزی 50 تاش رو که بخونید تموم میشه.
      البته موج ازمون هم نسبت به حجمی که واسه لغات داره خیلی خیلی واسه زمان باقی مونده بهتره و لی خب نمیدونم قسمت ادبیات عمومیش کامله یا نه.از دوستان دیگه بپرسید که کامل هست یا نه.ولی موج حرف نداره.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام بچه ها تو لغات و املا مهرو ماه که چه بخش های بخونم 20 درصد لغات و املا بگیرم
      یک مشکل دارم سه صفحه از این می خونم حدود 40 دقیقه زمان می بره و هیچ وقت برای تست ندارم کمک کنید
      سلام.راستش حفظ كردن لغات ادبيات يه فرايند زمان بره من خودم ٣ماه طول كشيد براي بار اول لغت هارو خوب بخونم،به خاطر همين پيشنهاد ميكنم تو اين وقت كم لغات موج ازمون ادبيات رو بخونيد ،خيلي براتون مفيد واقع ميشه.
      رو صندلي داغ هستم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان منم لغت و املا لقمه مهروماه دارم و دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم و خیلی طول تا مثلا لغات دو درس رو بخونم ..یه راهکار بهم بدین لطفا به سرم زده لغت و املا بزارم کنار اینقدر برام اعصاب خورد کنشده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      سلام.راستش حفظ كردن لغات ادبيات يه فرايند زمان بره من خودم ٣ماه طول كشيد براي بار اول لغت هارو خوب بخونم،به خاطر همين پيشنهاد ميكنم تو اين وقت كم لغات موج ازمون ادبيات رو بخونيد ،خيلي براتون مفيد واقع ميشه.
      به نظرتون کامله عایا؟ خودمم گفتم همین کار رو بکنم.هم ادبیات عمومیش رو بخونیم و هم اختصاصی انسانی یا فقط عمومی رو؟ چون من دیدم بعضی کلمات رو توی ادبیات عمومی نیاورده.ولی توی کنکور ازش تست اومده؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      دوستان منم لغت و املا لقمه مهروماه دارم و دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم و خیلی طول تا مثلا لغات دو درس رو بخونم ..یه راهکار بهم بدین لطفا به سرم زده لغت و املا بزارم کنار اینقدر برام اعصاب خورد کنشده
      Up

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      به نظرتون کامله عایا؟ خودمم گفتم همین کار رو بکنم.هم ادبیات عمومیش رو بخونیم و هم اختصاصی انسانی یا فقط عمومی رو؟ چون من دیدم بعضی کلمات رو توی ادبیات عمومی نیاورده.ولی توی کنکور ازش تست اومده؟
      خب موج ازمون كامل كامل نيست اما بهترين گزينه براي اين زمان ها هست.انساني رو نه نميخواد به نظرم
      رو صندلي داغ هستم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Scofield نمایش پست ها
      دوستان منم لغت و املا لقمه مهروماه دارم و دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم و خیلی طول تا مثلا لغات دو درس رو بخونم ..یه راهکار بهم بدین لطفا به سرم زده لغت و املا بزارم کنار اینقدر برام اعصاب خورد کن شده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن