خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ماموریت غیرممکن 1

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز 16 فروردین 96 تا کنکور تجربی که 8 تیر هست چیزی حدود 90 روز وقت هست سهمیه 5 درصد دارم پارسال چیز خاصی نخوندم میانگین درسا رو 10 درصد زدم رتبم تو سهمیه 5 درصد 10 هزار شد امسال باید زیر 1000 بشه 90 روز وقت دارم من میتونم منابع من :

زیست : کتاب درسی خواندن درس به درس مرور مبحثی + خط ویژه پایه + فاگوزیست قلب + درسنامه ژنتیک الگو + تست های شمارشی و سراسری آی کیو گاج + سراسری 90 تا 95 داخل و خارج

شیمی : درسنامه مبتکران + تست سراسری و سنجش ای کیو گاج + دی وی دی آقاجانی + سراسری 90 تا 95 داخل و خارج

فیزیک : دی وی دی آفبا + خط ویژه پایه + معجزه مهر و ماه + تست های ستاره دار میکرو گاج + سراسری 90 تا 95 داخل و خارج

ریاضی : درسنامه و تست جامع خیلی سبز + جمع بندی خیلی سبز + سراسری 90 تا 95 داخل و خارج

ادبیات -- لغت و املا و تاریخ ادبیات : فقط درسنامه الگو مبحثی
      -- قرابت : درسنامه خط ویژه تمام تست های موضوعی (حدود 1200 تا )
      -- زبان فارسی : قبلن از رو دی وی دی عبدالمحمدی جزوه نوشتم + تست موضوعی ( حدود 1000 تا )
      -- آرایه : درسنامه خط ویژه + تست موضوعی ( حدود 300 تا )

عربی : جزوه نویسی همراه دیدن دی وی دی بعضی مباحث آلا بعضی رایان + تست گاج کامل (( درسنامه تشکیل و تحلیل الصرفی و ترجمه رو قبلن خوندم فقط باید تست کار کنم ))

دینی : درسنامه میکرو + جزوه از دی وی دی یوسفیان پور + تست سراسری و سنجش آی کیو گاج

زبان : دی وی دی شهاب اناری + تست لغت و گرامر مبتکران + کتاب درک مطلب مبتکران ((زبان کلن بلدم ولی دستوری بلد نیستم فقط میتونم صحبت کنم و متوجه حرف زدن بشم ))

++ عمومی سراسری تجربی داخل و خارج 90 تا 95

این کل منابع من هست برای عمومی 70 درصد و اختصاصی 60 درصد کافیه بیشتر هم نمیخام

کنکور پارسال 70 درصد زیست فقط با کتاب درسی 60 درصد شیمی فقط با تسلط بر درسنامه و سراسری 80 درصد ریاضی با سراسری ها قابل جواب دادن بود فقط فیزیک سخت بود عمومی نسبتا متوسط پس میشه بالا اورد

همه از تخصصی ناامید میشن نقطه ضعف بقیه باید نقطه قوت من باشه

تاپیک و ادامه نمیدم فقط میخاستم منابعی که میشه باهاش تو این مدت درصد بالا اورد و معرفی کنم هیچکس منتظر برد تو نیست و کنکور هم آخر زندگی نیست از درس خوندن لذت ببرین درس خوندن خیلی حال میده

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا چرا اسمشو گذاشتی ماموریت غیر ممکن ؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جناب شما با نام ماموریت غیر ممکن شروع کردی چطور میخوای ممکن کنی ؟‌

انشالله موفق باشی .

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      بسم الله الرحمن الرحیم

امروز 16 فروردین 96 تا کنکور تجربی که 8 تیر هست چیزی حدود 90 روز وقت هست سهمیه 5 درصد دارم پارسال چیز خاصی نخوندم میانگین درسا رو 10 درصد زدم رتبم تو سهمیه 5 درصد 10 هزار شد امسال باید زیر 1000 بشه 90 روز وقت دارم من میتونم منابع من :

زیست : کتاب درسی خواندن درس به درس مرور مبحثی + خط ویژه پایه + فاگوزیست قلب + درسنامه ژنتیک الگو + تست های شمارشی و سراسری آی کیو گاج + سراسری 90 تا 95 داخل و خارج

شیمی : درسنامه مبتکران + تست سراسری و سنجش ای کیو گاج + دی وی دی آقاجانی + سراسری 90 تا 95 داخل و خارج

فیزیک : دی وی دی آفبا + خط ویژه پایه + معجزه مهر و ماه + تست های ستاره دار میکرو گاج + سراسری 90 تا 95 داخل و خارج

ریاضی : درسنامه و تست جامع خیلی سبز + جمع بندی خیلی سبز + سراسری 90 تا 95 داخل و خارج

ادبیات -- لغت و املا و تاریخ ادبیات : فقط درسنامه الگو مبحثی
      -- قرابت : درسنامه خط ویژه تمام تست های موضوعی (حدود 1200 تا )
      -- زبان فارسی : قبلن از رو دی وی دی عبدالمحمدی جزوه نوشتم + تست موضوعی ( حدود 1000 تا )
      -- آرایه : درسنامه خط ویژه + تست موضوعی ( حدود 300 تا )

عربی : جزوه نویسی همراه دیدن دی وی دی بعضی مباحث آلا بعضی رایان + تست گاج کامل (( درسنامه تشکیل و تحلیل الصرفی و ترجمه رو قبلن خوندم فقط باید تست کار کنم ))

دینی : درسنامه میکرو + جزوه از دی وی دی یوسفیان پور + تست سراسری و سنجش آی کیو گاج

زبان : دی وی دی شهاب اناری + تست لغت و گرامر مبتکران + کتاب درک مطلب مبتکران ((زبان کلن بلدم ولی دستوری بلد نیستم فقط میتونم صحبت کنم و متوجه حرف زدن بشم ))

++ عمومی سراسری تجربی داخل و خارج 90 تا 95

این کل منابع من هست برای عمومی 70 درصد و اختصاصی 60 درصد کافیه بیشتر هم نمیخام

کنکور پارسال 70 درصد زیست فقط با کتاب درسی 60 درصد شیمی فقط با تسلط بر درسنامه و سراسری 80 درصد ریاضی با سراسری ها قابل جواب دادن بود فقط فیزیک سخت بود عمومی نسبتا متوسط پس میشه بالا اورد

همه از تخصصی ناامید میشن نقطه ضعف بقیه باید نقطه قوت من باشه

تاپیک و ادامه نمیدم فقط میخاستم منابعی که میشه باهاش تو این مدت درصد بالا اورد و معرفی کنم هیچکس منتظر برد تو نیست و کنکور هم آخر زندگی نیست از درس خوندن لذت ببرین درس خوندن خیلی حال میده
      کتابخونس؟
      چخبرته این همه منبع از هر کی بپرسی بهت میگه منبع زیاد نداشته باش چشت میفته بهشون که نخوندی نا امید میشی تازه اگه منبع کمتر داشته باشی میل و رغبتت بیشتره به درس خوندن
      اگرم وسواس داری به خودت بگو من فقط اینارو دارم و قدرتت خرید کتاب دیگه ای رو ندارم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسم تاپیکو بنظرم بزارید ماموریت ممکنبار منفی نداره اسم تاپیکتون
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداچ این وضع منابع واسه از مهر خوندنه ن الان!
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      توی غیر ممکن هم ممکن هست تلاش کن موفق میشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ماموریت غیر ممکن 1؟!
      یعنی 2 و 3 هم داره؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      mission imposssible
      suicide squad
      فــردا هم game of thrones میاد ها؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه تفنگم بدید به من
      منم می خوام فردا تاپیک آلیس در سرزمین عجایب رو بزنم کسی پایه هس؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من با سهمیه دارا قهرم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارامش 20 نمایش پست ها
      یه تفنگم بدید به من
      منم می خوام فردا تاپیک آلیس در سرزمین عجایب رو بزنم کسی پایه هس؟
      من هستممممممممممممممممممممم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن