خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37

موضوع: برنامه ریزی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

برنامه ریزی

سلام دوستان...من پشت کنکوریم تاالان نخوندم ولی میخوام شروع کنم یه رتبه بین3تا4هزار منطقه 3 میخوام از هر دری کدوما رو بخونم؟؟؟برا زمینم بگین
      منابعم زیادن واقعا حجیم هم هستن ولی خب منم ضعیفم تو درسا...برا زیست خیلی سبز2و3ونشرپیش و ای کیو رو دارم
      شیمی مبتکران2و3و پیش خیلی سبز دارم و موج ازمون
      ریاضی خیلی سبز
      فیزیک خیلی سبز
      زمین خیلی سبز
      دینی گاج
      فارسی نشر دریافت
      زبان مبتکران
      عربی سفید گاج
      ادبیات لغت و املا خیلی سبز و تاریخ لقمه و ارایه و قرابت الگو و جامع خیلی سبز
      بگین بین اینا کدومارو کنار بذارم؟؟کتابام حجیمن و من یه رتبه ی خوب میتوام ولی خب خیلی خیلی ضعیفم تو تخصصیا تقریبا میشه گف صفرم حتی یه تست نمیتونم بزنم...از هر دوس کدوما رو کار کنم؟؟کدوم کتابو کار کنم؟؟وضعیت درسیمو گفتم با توجه به وضعیتم راهنمایی کنید
      فقط راهنمایی کنین تورو خدا نزنین جاده خاکی وقتی نیس دیگه زودی راهنماییم کنیم برم از این سردرگمی دربیام ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منابعت كلا مشكل داره اخه كي از الان ميتونه اينارو تموم كنه ؟من خودمم تازه شروع كردم منابع كم حجم انتخاب كن
      سعي كن بيشتر تست سراسري بزني
      رياضي و فيزيك فقط تست سراسري ولي سه چهار بار همونارو برن چون هرسال نصف سوالات مشابه سالاي قبله به جا درسنامه هم برو سايت صنعتي شريف فيلماي آلا روببين ...خط ويژه هم عاليهههه به خصوص رياضيش من پارسال فقط با خط ويژه رياضي ٤٠ درصد زدم

برا زيست كتابو حتمااااا مو به مو بخون بعدش درسنامه نشردريافت اقاي عمارلو و بعدش تستاي سراسري و تستاي نشر دريافت
      برا شيمي فيلماي اقاجاني سايت صنعتي شريف معجزه ميكنه اونارو ببين خلاصه نويسي كن بعدش تستاي سراسريو بزن و بعدش برو سراغ موج ازمون

عربي خوبه همون گاجو بخون
      ديني خط ويژه بگير تا كنكور دو بار مرور كن همونو خوب بخوني كمتر از ٨٠ نميزني
      زبان هم فرصت شد همون مبتكرانو بخون فرصت نشد خط ويژه كامله از رو اون بخون
      ادبيات رو نظري ندارم
      زمين هفت چيز خيلي سبز شبي سه صفحه بخون تا كنكور تموم ميشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من ریاضی فیزیک زیر خط فقرم پارسال حتی سوالایی که خونده بودمم نتونستم حل کنم...بنظرت خط ویژه میتونه برا ریاضی کمکم کنه؟؟من فیلم دیدنم خیلی خیلی طول میکشه وگرنه کازرانیان الا رو دانلود کردم که ببینم دیدم زیادی وقت میبره، بازم فیلم ببینم یا همون درسنامه و تست سراسری کار کنم؟؟؟برا خط ویژه دینی بعشصیا خونده بودن چون ایات حفظ نبودن گفتن بزور40زدن بنظرت امسالم دینی میشه با خط ویژه زد؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      منابعت كلا مشكل داره اخه كي از الان ميتونه اينارو تموم كنه ؟من خودمم تازه شروع كردم منابع كم حجم انتخاب كن
      سعي كن بيشتر تست سراسري بزني
      رياضي و فيزيك فقط تست سراسري ولي سه چهار بار همونارو برن چون هرسال نصف سوالات مشابه سالاي قبله به جا درسنامه هم برو سايت صنعتي شريف فيلماي آلا روببين ...خط ويژه هم عاليهههه به خصوص رياضيش من پارسال فقط با خط ويژه رياضي ٤٠ درصد زدم

برا زيست كتابو حتمااااا مو به مو بخون بعدش درسنامه نشردريافت اقاي عمارلو و بعدش تستاي سراسري و تستاي نشر دريافت
      برا شيمي فيلماي اقاجاني سايت صنعتي شريف معجزه ميكنه اونارو ببين خلاصه نويسي كن بعدش تستاي سراسريو بزن و بعدش برو سراغ موج ازمون

عربي خوبه همون گاجو بخون
      ديني خط ويژه بگير تا كنكور دو بار مرور كن همونو خوب بخوني كمتر از ٨٠ نميزني
      زبان هم فرصت شد همون مبتكرانو بخون فرصت نشد خط ويژه كامله از رو اون بخون
      ادبيات رو نظري ندارم
      زمين هفت چيز خيلي سبز شبي سه صفحه بخون تا كنكور تموم ميشه
      من ریاضی فیزیک زیر خط فقرم پارسال حتی سوالایی که خونده بودمم نتونستم حل کنم...بنظرت خط ویژه میتونه برا ریاضی کمکم کنه؟؟من فیلم دیدنم خیلی خیلی طول میکشه وگرنه کازرانیان الا رو دانلود کردم که ببینم دیدم زیادی وقت میبره، بازم فیلم ببینم یا همون درسنامه و تست سراسری کار کنم؟؟؟برا خط ویژه دینی بعشصیا خونده بودن چون ایات حفظ نبودن گفتن بزور40زدن بنظرت امسالم دینی میشه با خط ویژه زد؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      منم رياضي فيزيكم ضعيفه خط ويژه فيزيكو نديدم ولي رياضيش اره خيلي خوب توضيح داده ولي تستاش كمه بايد تستاي سراسريو گير بياري همشو چند بار بزني
      فيزيك خودم طلوعي ميبينم و تستاي سراسريو ميزنم ولي اگه ميخواي از رو كتاب بخوني همون خيلي سبزي كه داري هم خوبه ولي زياد خودتو درگير تست تاليفي نكن ..مبتكران هم درسنامه هاش خيلييي خوبه

والا من كه ديني فقط با خط ويژه اونم يه دور ٦٠ زدم دوستم سه دور خوند ٨٠ زد خيلي كامله ولي ميتوني كنارش ايات و روايات مهروماهو بخوني خيالت بابت آيات راحت بشه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Elahe_;1285565]منم رياضي فيزيكم ضعيفه خط ويژه فيزيكو نديدم ولي رياضيش اره خيلي خوب توضيح داده ولي تستاش كمه بايد تستاي سراسريو گير بياري همشو چند بار بزني
      فيزيك خودم طلوعي ميبينم و تستاي سراسريو ميزنم ولي اگه ميخواي از رو كتاب بخوني همون خيلي سبزي كه داري هم خوبه ولي زياد خودتو درگير تست تاليفي نكن ..مبتكران هم درسنامه هاش خيلييي خوبه

والا من كه ديني فقط با خط ويژه اونم يه دور ٦٠ زدم دوستم سه دور خوند ٨٠ زد خيلي كامله ولي ميتوني كنارش ايات و روايات مهروماهو بخوني

باشه همون خط ویژه ی ریاضیو میگیرم فقط کدوم مبحثارو کار کنم؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Elahe_;1285565]منم رياضي فيزيكم ضعيفه خط ويژه فيزيكو نديدم ولي رياضيش اره خيلي خوب توضيح داده ولي تستاش كمه بايد تستاي سراسريو گير بياري همشو چند بار بزني

والا من كه ديني فقط با خط ويژه اونم يه دور ٦٠ زدم دوستم سه دور خوند ٨٠ زد خيلي كامله ولي ميتوني كنارش ايات و روايات مهروماهو بخوني

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=f.r.ch.m.7871;1285573]
      منم رياضي فيزيكم ضعيفه خط ويژه فيزيكو نديدم ولي رياضيش اره خيلي خوب توضيح داده ولي تستاش كمه بايد تستاي سراسريو گير بياري همشو چند بار بزني

ديگه اونش به خودت بستگي داره ولي من اسونارو ميگم

احتمال.ماتريس.انتگرال.مشتق. حد و پيوستگي .لگاريتم.آمار.تصاعد
      مثلثات و قدر مطلق و جزصحيح هم يه كم بايد برا مباحث بالا بلد باشي لازم نيست وقت زيادي روش بذاري

اينا تقريبا ميشه ٥٠ درصد اگه خوب بخوني تستاشو ميشه زد ...بعد اگه فرصت شد تابعم بخون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

والا من كه ديني فقط با خط ويژه اونم يه دور ٦٠ زدم دوستم سه دور خوند ٨٠ زد خيلي كامله ولي ميتوني كنارش ايات و روايات مهروماهو بخوني خيالت بابت آيات راحت بشه
      شما خیلی سبز ریاضیو دیدی؟!درسنامش کامله؟؟اخه میگم اگه خوبه درسنامه از رو اون بخونم تستای سراسریو دارم از رو اون بزنم...اگه هم نه که خط ویژه رو میگیرم

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما خیلی سبز ریاضیو دیدی؟!درسنامش کامله؟؟اخه میگم اگه خوبه درسنامه از رو اون بخونم تستای سراسریو دارم از رو اون بزنم...اگه هم نه که خط ویژه رو میگیرم
      اره خودم خيلي سبز هم دارم درسنامش خوبه ولي برا كسي كه خيلييي ضعيفه به نظرم خط ويژه بهتره ولي با خيلي سبز هم ميشه به درصد خوبي رسيد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه خب من درصد تا همون حد40_50میخوام برا ریاضی فیزیک هرکدوم بهتر باشه میرم سراغ همون...شما خودت برا ادبیات چیکار میکنی؟؟؟ینی کنکور امسالت

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره خودم خيلي سبز هم دارم درسنامش خوبه ولي برا كسي كه خيلييي ضعيفه به نظرم خط ويژه بهتره ولي با خيلي سبز هم ميشه به درصد خوبي رسيد
      ممنون از راهنماییت

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستانی که خط ویژه ی فیزیکو دارن راهنمایی کنن...و اینکه فقط تست عمارلو و سراسری کافیه برا زیست؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه خب من درصد تا همون حد40_50میخوام برا ریاضی فیزیک هرکدوم بهتر باشه میرم سراغ همون...شما خودت برا ادبیات چیکار میکنی؟؟؟ینی کنکور امسالت
      من ادبياتم خوبه ولي لغت و املا و تاريخ ادبياتو از رو لقمه مهروماه ميخونم ...قرابتم خوبه زياد تست نميزنم ولي نزديكاي كنكور سراسريارو ميزنم ...برا آرايه هم نشرالگو دارم كه دارم تمومش ميكنم
      زبان فارسي هم شايد يه قسمتاييشو بخونم
      در كل ادبيات تنها درسيه كه خيالم از بابتش راحته

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من ادبياتم خوبه ولي لغت و املا و تاريخ ادبياتو از رو لقمه مهروماه ميخونم ...قرابتم خوبه زياد تست نميزنم ولي نزديكاي كنكور سراسريارو ميزنم ...برا آرايه هم نشرالگو دارم كه دارم تمومش ميكنم
      زبان فارسي هم شايد يه قسمتاييشو بخونم
      در كل ادبيات تنها درسيه كه خيالم از بابتش راحته
      خب برا فارسی کدوم قسمتاشو بخونم؟؟؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن