خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37

موضوع: برنامه ریزی

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      دوستانی که خط ویژه ی فیزیکو دارن راهنمایی کنن...و اینکه فقط تست عمارلو و سراسری کافیه برا زیست؟؟؟
      uppp

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام،ببینید منابعتون خوبه،سمت منابع کم حجم نرید و بیخودی هزینه نکنید،از همین منابعی که دارید تست هارو به صورت انتخابی بزنید،یعنی مثلا از بحث احتمال در خیلی سبز،تست هارو مضرب 5 بزنید،اینطوری همه نوع تیپ تستی هم زدید،همچنین الان هم سراسری کار کنید هم تالیفی (تالیفی به میزان کم)دلیل اینکه از تالیفی هم استفاده کنید این هست که شما وقتی یه سوال کنکور رو،3 یا 4 بار حل میکنید،بجای اینکه نکته سوال رو یادبگیرید،متاسفانه سوال رو حفظ میشید و فکر میکنید یادگرفتید.یادتون نره تموم تست های سراسری رو تو دوران جمع بندی کار خواهید کرد پس خیلی نگران نباشید.

برای زیست،تست های سراسری کافی نیست چون کتابی نیست که همه تست های سراسری رو آورده باشه،از طرفیم تست های دهه 80 بدرد نمیخوره،یعنی شما سوالات امتحان نهایی رو حل کنی به تسلط بیشتری میرسی تا تستای دهه 80 رو حل کنی از زیست
      برای زیست اول از همه تست های سراسری،منحصرا از سال 93 به این سمت رو حل کنید (چون 93 شکل و شمایل سوالات در زیست و شیمی عوض شد).بعدش برید تست های تالیفی رو بزنید.
      من خودم کتاب آقای عمارلو رو ندیدم ولی فکر کنم کفایت کنه.یادتون هم نره توی زیست کتاب درسی خیلی خیلی مهمه.
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      سلام،ببینید منابعتون خوبه،سمت منابع کم حجم نرید و بیخودی هزینه نکنید،از همین منابعی که دارید تست هارو به صورت انتخابی بزنید،یعنی مثلا از بحث احتمال در خیلی سبز،تست هارو مضرب 5 بزنید،اینطوری همه نوع تیپ تستی هم زدید،همچنین الان هم سراسری کار کنید هم تالیفی (تالیفی به میزان کم)دلیل اینکه از تالیفی هم استفاده کنید این هست که شما وقتی یه سوال کنکور رو،3 یا 4 بار حل میکنید،بجای اینکه نکته سوال رو یادبگیرید،متاسفانه سوال رو حفظ میشید و فکر میکنید یادگرفتید.یادتون نره تموم تست های سراسری رو تو دوران جمع بندی کار خواهید کرد پس خیلی نگران نباشید.

برای زیست،تست های سراسری کافی نیست چون کتابی نیست که همه تست های سراسری رو آورده باشه،از طرفیم تست های دهه 80 بدرد نمیخوره،یعنی شما سوالات امتحان نهایی رو حل کنی به تسلط بیشتری میرسی تا تستای دهه 80 رو حل کنی از زیست
      برای زیست اول از همه تست های سراسری،منحصرا از سال 93 به این سمت رو حل کنید (چون 93 شکل و شمایل سوالات در زیست و شیمی عوض شد).بعدش برید تست های تالیفی رو بزنید.
      من خودم کتاب آقای عمارلو رو ندیدم ولی فکر کنم کفایت کنه.یادتون هم نره توی زیست کتاب درسی خیلی خیلی مهمه.
      خیلی ممنون از راهنماییتون...خب برای تالیفی زیست ای کیو خوبه؟؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان چاپ 95 زیست عمارلو هر3پایه مثل چاپ 96هستش؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیر،اصلا سمت ایکیو نرید،تست تالیفی خواستید بزنید،میتونید آبی قلمچی + سه سطحی رو تهیه کنید.هم حجمش کمه هم استفاده ازش تو تایم معقوله.
      البته اگر عاشق زیست شناسی هستید میتونید نشرالگو بخرید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیر،اصلا سمت ایکیو نرید،تست تالیفی خواستید بزنید،میتونید آبی قلمچی + سه سطحی رو تهیه کنید.هم حجمش کمه هم استفاده ازش تو تایم معقوله.
      نشر الگو پیش رو دارم برا پایه هم خیلی سبز ولی چون از زیست کنکور میترسم...فک میکنم خیلی سبز جوابگو نیس

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نشر الگو پیش رو دارم برا پایه هم خیلی سبز ولی چون از زیست کنکور میترسم...فک میکنم خیلی سبز جوابگو نیس

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیر مناسب هست،اگر خوب بخونید و بفهمید مطالب رو،منابعتون جوابگو خواهد بود.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب سه سطحی برای کسی که زیستش زیاد قوی نیست سنگین نیست چون خودش گفته سوالات دشوار؟
      کلا سطح تستاش چجوریه از اون تستای الکی سخت نیست؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط static نمایش پست ها
      کتاب سه سطحی برای کسی که زیستش زیاد قوی نیست سنگین نیست چون خودش گفته سوالات دشوار؟
      كلا سه سطح داره
      نسبتا دشوار
      دشوار
      دشوارتر

دوتا اولش خوبه ولي دشوارترش از اون الكي سختاست

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیشتر منابع رو خط ویژه استفاده کن
      برای فیزیک البته از جمع‌بندی خیلی سبز یا معجزه (جمع‌بندی) مهروماه استفاده کن.
      برای ادبیات هم الگو. که البته بنظرم مباحث آرایه و زبان فارسی رو حذف کن.
      شیمی ام اون کتابایی که داری حجمشون زیاده میتونی خط ویژه یا آی کیو استفاده کنی. موج آزمون برای بعد از تسلط کامله برای ۹۰-۱۰۰ زدنه.
      خلاصه این کتابایی که داری برای ۹-۱۲ ماهه، نه کمتر از ۳ ماه
      بهترین نتیجه رو میتونی از خط ویژه و کتب جمع‌بندی بگیری.

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط static نمایش پست ها
      بدرد نمیخوره
      الکی یک پراکنش ذهنیی ایجاد میکنن فقط

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdir نمایش پست ها
      بیشتر منابع رو خط ویژه استفاده کن
      برای فیزیک البته از جمع‌بندی خیلی سبز یا معجزه (جمع‌بندی) مهروماه استفاده کن.
      برای ادبیات هم الگو. که البته بنظرم مباحث آرایه و زبان فارسی رو حذف کن.
      شیمی ام اون کتابایی که داری حجمشون زیاده میتونی خط ویژه یا آی کیو استفاده کنی. موج آزمون برای بعد از تسلط کامله برای ۹۰-۱۰۰ زدنه.
      خلاصه این کتابایی که داری برای ۹-۱۲ ماهه، نه کمتر از ۳ ماه
      بهترین نتیجه رو میتونی از خط ویژه و کتب جمع‌بندی بگیری.
      فیزیک برا منی که صفرم خیلی سبز یا مهروماه خوبه؟؟؟
      خب تصمیم گرفتم فقط درسنامه از کنابکارام باشه تست از کنکور و اگه احساس ضعف کردم از همون تالیفیا بزنم...بازم بده؟؟

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب برا فارسی کدوم قسمتاشو بخونم؟؟؟
      قسمتاي حفظيشو بخون
      الان نميدونم كدوم درسا بود ولي كتابو نگاه كني ميبيني بعضي درسا حفظيه و كاري نداره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن