خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Post چگونه در ایام باقی مانده موفق شویم؟؟؟

سلام
      ببخشید یه مدت نتونستم بیام انجمن خدمتتون

بحثی که اینروزا بین داوطلبای کنکور خیلی مطرحه بحثیه که از نظر من حتی تا خود کنکور هم میتونه ادامه داشته باشه
      این بحث اینه: از الان فلان برنامه رو بریزم میتونم فلان رتبه رو بیارم؟؟
      این بحث اتفاقا خیلی پول ساز هم هست بالاخره یکی باید این درد رو دوا کنه دیگه همینجوری نمیشه که .... بله پکیج ها جمع بندی و آماده سازی در کمترین زمان ممکن و با ما روزی 20 ساعت درس بخوانید و از این حرفا....
      حالا کاری ندارم که تاثیر گذار هستن یا نه بالاخره یسریا استفاده کردن بهتره از اونا پرسید
      اما واقا راه حل چیه؟؟؟
      ببینی از الان تا کنکور یچیزی کمتر از 4 ماه وقت هست اما تمرکز رو خود همین 4 ماه هم مخربه این مقدار زمان به نظر خیلیا زمان زیادیهههه
      اما این 4 ماه در واقع 4 ماه خیلی شلوغیه خیلی مشغله درست میشه ازمونای آزمایشی هستن ...سنجش هست ...درسای باقی مونده هست...خوانواده های پیگیر هم که خدا سایه شون رو از سر بچه ها کم نکنه هم این جا هستن ... گیر دادن مدرسه که آی پاشین بیاین سر کلاسا و فلان هم سر جای خودش هست و خیلی چیزای دیگه که نه تنها استرس بلکه اعصاب خوردی هم به همراه دارن

اما این 4 ماه باقی مونده یه خبر داره که واسه یسریا خبر خوبیه و واسه یسریا خبر بد.....
      بله رتبه ی کنکور افراد و نتیجه تو همین زمان باقی مونده تعیین میشه
      خیلیا این وسط میبرن و خیلیا خسته میشن... بله حق هم دارن خب ... آدم از این زندگی یکسان و کم انرژی خسته میشه... نمیشه کاریش کرد
      اما یسریا نه... خسته ان ... درسته ولی به خودشون میگن: یه چهار ماه مونده دیگه ما که این همه تلاش کردیم اینم روش

پس اینروزا پشت پرده ی امیدوار کننده ای داره چون حتی اونیم که تراز 7000 داشته باید الان جمع بندی کنه و تو ذهنش تثبیت کنه مفاهیم رو ولی حسش نیست دیگه ... همه چی میپره.... بعد نتیجه ی کنکور هم خوب نمیشه... چون کنکور مارتن عهههه نه مسابقه ی سرعت

پس نتیجه ی همه ی این صحبتا میشه این: الان زمان پیشی گرفتنه......

خب حالا باید چیکار کنیم؟؟؟
      دو سری افراد هستن تو این ماجرا ...
      یسریا وضعشون خوبه و به یک برنامه ی جمع بندی مشتی نیاز دارن تا با تمام قوا برن واسه کنکور
      اما یسریا نه .... باز خود این یسریا هم دو دستن دسته ای که هیچی نخوندن و دسته ای که آره یسری چیزا خوندن و تراز نسبتا خوبی میارن ولی با این وضع نمیتونن رشته های تاپ قبول شن
      اونایی که چیزی نخوندن رو نمیخوام نا امید کنم ولی بهتره فکر پزشکی و این حرفا رو نکنن چون واقا دیگه نمیشه ولی میتونن با یه برنامه ی خوب رشته هایی بعد از پزشکی رو قبول شن

اما من توی این تاپیک روی صحبتم با کساییه که این وسط قرار دارن یعنی یکم دیگه همت کنن میتونن پزشکی و دندون رو روی هوا بزنن(البته کسایی که هیچی نخوندن رو من در خصوصی اگه بخوان راهنمایی میکنم)

این 4 ماه جایی برای اشتباه نیست...جای وقت بیهوده تلف کردن سر تستای تالیفی سخت نیست ... جایی برای یادگیری در اون حد نیست...
      شما باید بشینین یک کاغذ بردارین ببینین اصن کجای کارین؟؟؟توش بنویسین که آقا من از ریاضی چند درصد آماده ام ؟؟ چیا رو بلدم؟؟؟ چیارو اصن نخوندم؟؟
      اینا رو بنویسین. چیزایی که بلدین و مسلط هستین رو توی یک کاغذ دیگه بنویسین (این کارایی که میگم مهمه)
      اینایی که توی کاغذ دوم نوشتین دو دوره جمع بنده نیاز داره که اینا رو از دست ندین ... یعنی چی؟؟؟
      یک دوره جمع بندی الان و یک دوره جمع بندی قبل کنکور و این وسط جا دارین برای یادگیری چیزای جدید
      اما اینکه چقد باید برای جمع بندی وقت بزارین نظر خودتونه ولی به نظر من 2 هفته کافیه ... یعنی دو هفته اینور و دو هفته اونور
      بحث جمع بندی چیجوریش رو هم خودتون دیگه مسلطین کتاب هم فراوونه واسه این کار

اما این وسط که قراره چیزای جدید یادبگیرین باید چیکار کرد؟؟ ببینین الویت اول از چیزاییه که هم اسونن و هم تو کنکور احتمال زیاد میان
      الویت دوم با چیزاییه که سختن ولی تو کنکور حتما میان و اولیت آخر هم چیزاییه که سختن و اومدنش یا بهتر بگم پاسخ دادنشون احمالش کمه
      مثلا کمتر پیش میاد کسی احتمال رو بلد نباشه ولی خب این مبحث حتما سوال داره تو کنکور و ساده هم هست پس این باید الویت اول باشه ولی خب مثلا مثلثات که شما یک ماه هم بخونیش بازم اصن معلوم نیست بتونی تستش رو بزنی و مثلن مشتق به نظر من خیلی سخت نیست و سوال هم داره بهتره که خونده بشه این بین...

اما مسئله ای که هست بحث آزمونه... کلا کسایی که این مشکل رو دارن بهتره برنامه ای های قلمچی رو فعلا بیخیال شن و برنامه واسه جمع بندیاش بچینن یا اصن جمع بنده های سنجش
      بحث تراز و رتبه رو هم بیخیال شین و خودتون رو نا امید نکنین اگه واقا تصیمیم دارین و مسئله رو هم با خانواده در میون بزارین چون اونا میتونن خیلی کمکتون کنن تو این روزا....
      بحث های حاشیه ای رو هم بندازین دور... اینستا گرام و تلگرام و خود همین انجمن رو هم محدود کنین خیلی اگه ضروری بود بیاین
      دنبال پکیج جمع بندی و این داستانا هم نباشین دیگه اندازه کافی پول خرج dvd کردین دیگه بسه... اما کتاب جمع بندی اگه ندارین حتما تهیه کنین

دیگه امیدوارم که کمک کرده باشم... من خودم خیلی انجمن مطلب نمیزارم اما اگه سوالی داشتین خصوصی پیام بدین جوابگو هستم حتما

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      چه خوبه که 4 ماه مونده

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم تویی که هنوز نمیدونی چند ماه مونده به کنکور چرا بعضارو ناامید میکنی؟؟؟؟؟؟؟هاااااااااااا ا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      چه خوبه که 4 ماه مونده
      چهار ماه!!
      دو ماه و نيم مونده
      رو صندلي داغ هستم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها

اونایی که چیزی نخوندن رو نمیخوام نا امید کنم ولی بهتره فکر پزشکی و این حرفا رو نکنن چون واقا دیگه نمیشه ولی میتونن با یه برنامه ی خوب رشته هایی بعد از پزشکی رو قبول شن

وقتی به دوستان مشغول مطالعه میگیم نیاید نه از برای خودشون بلکه برای این حرفهای نا درست و مخرب دوستان عزیزیه که ملاحظه می کنید .

جمع بندی کردی نکردی خوندی نخوندی صفر صفری صد صدی و هر چیزی که هستی تمام تلاشتو بکن و از جون و دل مایه بزار تا موفق بشی And به حرف دیگرانم اهمیت نده . تو قصه ی خودتو بکش نقاشی : )

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون که نمیخوای بچه هارو نا امید کنی ولی بهشون میگی فکر پزشکی رو از سرشون بیرون کنند )))))
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      خیلی ممنون که نمیخوای بچه هارو نا امید کنی ولی بهشون میگی فکر پزشکی رو از سرشون بیرون کنند )))))
      اخ اشتباه ریپلای کردم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید یه مدت نتونستم بیام انجمن خدمتتون

بحثی که اینروزا بین داوطلبای کنکور خیلی مطرحه بحثیه که از نظر من حتی تا خود کنکور هم میتونه ادامه داشته باشه
      این بحث اینه: از الان فلان برنامه رو بریزم میتونم فلان رتبه رو بیارم؟؟
      این بحث اتفاقا خیلی پول ساز هم هست بالاخره یکی باید این درد رو دوا کنه دیگه همینجوری نمیشه که .... بله پکیج ها جمع بندی و آماده سازی در کمترین زمان ممکن و با ما روزی 20 ساعت درس بخوانید و از این حرفا....
      حالا کاری ندارم که تاثیر گذار هستن یا نه بالاخره یسریا استفاده کردن بهتره از اونا پرسید
      اما واقا راه حل چیه؟؟؟
      ببینی از الان تا کنکور یچیزی کمتر از 4 ماه وقت هست اما تمرکز رو خود همین 4 ماه هم مخربه این مقدار زمان به نظر خیلیا زمان زیادیهههه
      اما این 4 ماه در واقع 4 ماه خیلی شلوغیه خیلی مشغله درست میشه ازمونای آزمایشی هستن ...سنجش هست ...درسای باقی مونده هست...خوانواده های پیگیر هم که خدا سایه شون رو از سر بچه ها کم نکنه هم این جا هستن ... گیر دادن مدرسه که آی پاشین بیاین سر کلاسا و فلان هم سر جای خودش هست و خیلی چیزای دیگه که نه تنها استرس بلکه اعصاب خوردی هم به همراه دارن

اما این 4 ماه باقی مونده یه خبر داره که واسه یسریا خبر خوبیه و واسه یسریا خبر بد.....
      بله رتبه ی کنکور افراد و نتیجه تو همین زمان باقی مونده تعیین میشه
      خیلیا این وسط میبرن و خیلیا خسته میشن... بله حق هم دارن خب ... آدم از این زندگی یکسان و کم انرژی خسته میشه... نمیشه کاریش کرد
      اما یسریا نه... خسته ان ... درسته ولی به خودشون میگن: یه چهار ماه مونده دیگه ما که این همه تلاش کردیم اینم روش

پس اینروزا پشت پرده ی امیدوار کننده ای داره چون حتی اونیم که تراز 7000 داشته باید الان جمع بندی کنه و تو ذهنش تثبیت کنه مفاهیم رو ولی حسش نیست دیگه ... همه چی میپره.... بعد نتیجه ی کنکور هم خوب نمیشه... چون کنکور مارتن عهههه نه مسابقه ی سرعت

پس نتیجه ی همه ی این صحبتا میشه این: الان زمان پیشی گرفتنه......

خب حالا باید چیکار کنیم؟؟؟
      دو سری افراد هستن تو این ماجرا ...
      یسریا وضعشون خوبه و به یک برنامه ی جمع بندی مشتی نیاز دارن تا با تمام قوا برن واسه کنکور
      اما یسریا نه .... باز خود این یسریا هم دو دستن دسته ای که هیچی نخوندن و دسته ای که آره یسری چیزا خوندن و تراز نسبتا خوبی میارن ولی با این وضع نمیتونن رشته های تاپ قبول شن

اما من توی این تاپیک روی صحبتم با کساییه که این وسط قرار دارن یعنی یکم دیگه همت کنن میتونن پزشکی و دندون رو روی هوا بزنن(البته کسایی که هیچی نخوندن رو من در خصوصی اگه بخوان راهنمایی میکنم)

این 4 ماه جایی برای اشتباه نیست...جای وقت بیهوده تلف کردن سر تستای تالیفی سخت نیست ... جایی برای یادگیری در اون حد نیست...
      شما باید بشینین یک کاغذ بردارین ببینین اصن کجای کارین؟؟؟توش بنویسین که آقا من از ریاضی چند درصد آماده ام ؟؟ چیا رو بلدم؟؟؟ چیارو اصن نخوندم؟؟
      اینا رو بنویسین. چیزایی که بلدین و مسلط هستین رو توی یک کاغذ دیگه بنویسین (این کارایی که میگم مهمه)
      اینایی که توی کاغذ دوم نوشتین دو دوره جمع بنده نیاز داره که اینا رو از دست ندین ... یعنی چی؟؟؟
      یک دوره جمع بندی الان و یک دوره جمع بندی قبل کنکور و این وسط جا دارین برای یادگیری چیزای جدید
      اما اینکه چقد باید برای جمع بندی وقت بزارین نظر خودتونه ولی به نظر من 2 هفته کافیه ... یعنی دو هفته اینور و دو هفته اونور
      بحث جمع بندی چیجوریش رو هم خودتون دیگه مسلطین کتاب هم فراوونه واسه این کار

اما این وسط که قراره چیزای جدید یادبگیرین باید چیکار کرد؟؟ ببینین الویت اول از چیزاییه که هم اسونن و هم تو کنکور احتمال زیاد میان
      الویت دوم با چیزاییه که سختن ولی تو کنکور حتما میان و اولیت آخر هم چیزاییه که سختن و اومدنش یا بهتر بگم پاسخ دادنشون احمالش کمه
      مثلا کمتر پیش میاد کسی احتمال رو بلد نباشه ولی خب این مبحث حتما سوال داره تو کنکور و ساده هم هست پس این باید الویت اول باشه ولی خب مثلا مثلثات که شما یک ماه هم بخونیش بازم اصن معلوم نیست بتونی تستش رو بزنی و مثلن مشتق به نظر من خیلی سخت نیست و سوال هم داره بهتره که خونده بشه این بین...

اما مسئله ای که هست بحث آزمونه... کلا کسایی که این مشکل رو دارن بهتره برنامه ای های قلمچی رو فعلا بیخیال شن و برنامه واسه جمع بندیاش بچینن یا اصن جمع بنده های سنجش
      بحث تراز و رتبه رو هم بیخیال شین و خودتون رو نا امید نکنین اگه واقا تصیمیم دارین و مسئله رو هم با خانواده در میون بزارین چون اونا میتونن خیلی کمکتون کنن تو این روزا....
      بحث های حاشیه ای رو هم بندازین دور... اینستا گرام و تلگرام و خود همین انجمن رو هم محدود کنین خیلی اگه ضروری بود بیاین
      دنبال پکیج جمع بندی و این داستانا هم نباشین دیگه اندازه کافی پول خرج dvd کردین دیگه بسه... اما کتاب جمع بندی اگه ندارین حتما تهیه کنین

دیگه امیدوارم که کمک کرده باشم... من خودم خیلی انجمن مطلب نمیزارم اما اگه سوالی داشتین خصوصی پیام بدین جوابگو هستم حتما
      فرق من و تو میدونی چیه؟ تو یک سال درس خوندی 3 سال درس خوندی خیلی درس خوندی پزشکی قبول شدی خب این که کاری نداره همه میتونن 1 سال درس بخونن قبول بشن ولی من 90 روز درس میخونم پزشکی قبول میشم چون من با بقیه فرق دارم حتمن وقتی مریضیت داره میمیره دست از طبابت میکشی و نا امید میشی وقتی پزشک شدی امیدوارم پزشک خوبی بشی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درست وقتی میتونی پیروز زندگی بشی که همه فکر کنن تو شکست خورده ای چون اون موقع هیچکس انتظار پیروزی تو رو نداره

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شمارش روزای مونده رو یادبگیر برنامه دادن پیشکش

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      آقا از همه+خودم خواهش میکنم یکم آرامش خودمون رو حفظ کنیم و سعی کنیم اگر چیزی گفته شد که بدرد بخوره یاد بگیریم و اگر بدرد ما نمیخوره انقد سریع از کوره در نریم!!!
      خب ایشون داره روی نُرم کنکور میگه از الان اگر بخواید بخونید پزشکی قبول شدن سخته!
      اگر میتونید خب بشید اگر نه خب دیگه بحث نداره که امیدوارم که بشید و همه شمارو مثال بزنن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      امیدوارم پزشک خوبی بشی
      حالا کاری به بحث شما و اون ندارم.

ولی منم امیدوارم شما تو 2 ماه و نیم پزشکی بیاری : )

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقا از حرفای یسری دوستان آدم پشیمون میشه که میاد اینجا وقت میزاره
      این قضیه راهنمایی و مشاوره رو واسه بچه های اینجا وقتی شروع کردم که یکم دیر بود یعنی تقریبا بهمن ماه میخواستم بزارم واسه کنکوریا 98 ولی گفتم شاید بشه به همین 97 ای ها هم کمک کرد ... بد کاری کردم ؟؟؟
      آره نمیدونم دقیق چقدر مونده ...
      وقتی گفتم اون سری افراد امید به پزشکی خیلی نداشته باشن که منظورم کسایی که الان به معنای واقعی تازه میخوان شروع کنن یعنی همه ی درسا رو صفرن و آزمون آزمایشی شرکت نکردن و به دلایلی اصلا اصلا وقت نذاشتن ...بازم میگم اصلا اصلا اصلا... نگفتم هر کسی که
      معلومه کسی که دست و پا شکسته تا حالا چیزی خونده میتونه امید داشته باشه من روی صحبتم با این افراد بود آیا؟؟؟

بعد واقا یعنی از اون مطلبی که من نوشتم هیچیش با یه اشتباه زمانی مفید نبوده واستون؟؟؟ واقا که با انصاف هستین

به هر حال من واسه همتون آرزوی موفقیت دارم و ایشاالله تاپیک هام و مشاوره هام رو واسه بچه های کنکور 98 ادامه خواهم داد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)