خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question برنامه ریزی و منابع من از الان تا 8 تیر !! (لطفا کمک کنید)

عرض سلام دارم خدمت دوستان گلم...

ببخشید با پایه تقریبا خوب برنامه ای که ریختم منطقیه ؟یا خیلی سنگینه ؟

از 15 فروردین تا 15 اردیبهشت دوم و سوم رو تموم کنم با روزی 4.5 ساعت زیست +2.5 شیمی +1.30ریاضی+1.30فیزیک+دینی و انگلیسی یک درمیان 1.5 + ادبیات 2 ساعت و عربی هم 1.5 ساعت (جمعا روزی 15 ساعت ) و از 15 اردیبهشت تا دومین ازمون جامع سنجش (4 خرداد فک کنم)پیش رو تموم کنم !
      در ضمن من قلمچی ثبت نام کردم اما چون خیلی عقبم و نخوندم یجورایی دیگه نمیرم و ازمونای اخرم سنجش میخوام برم ...فقط یه سوال دارم منی که برای کنکور 97 بخوام 2 ازمون بدم فقط، چجوری تنظیم وقت و زمان و ..اینارو بخوبی کار کنم ؟ میترسم چون فقط 2 تا ازمون رفتم نتونم وقتمو تنظیم کنم سر جلسه کنکور !!! از الان تست زماندار بزنم بنظرتون؟

سوال بعدیمم در مورد منابع هستش یه نگاه به منابعم بزنید هر کجا دیدید خوب نیست و یا نمیرسم ممنون میشم کمک کنید
      زیست : آی کیو شیمی : دوم مبتکران سوم و پیش هم خیلی سبز فیزی و ریاضی : خیلی سیز ادبیات :گاج عربی : عربی کامل گاج انگلیسی : مبتکران و دینی هم گاج
      خیلیا برای فیزیک و ریاضی خط ویژه رو گفتم یا سایر منابع جمع بندی !!! ممنون میشم بگید چیکار کنم
      در ضمن تست کنکور رو برای اختصاصی ها در خرداد کار کنیم یا هم کنکور هم تالیفی از الان ؟؟

ببخشید یکم طولانی شد ..ممنون میشم کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظرم روزی ۲۵ ساعت بخونی منطقی تره.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آزمون سنجش پایه 31 فروردینه روزی یه فصل زیست بخونی 4 ساعت از هر روزم بزاری برای عمومی ها بقیه رو هم بزاری برای سایر اختصاصی ها میتونی خوب خوب جمع کنی
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با توجه به زمان کمی که دارین از کتابای 5+1 برای زیست و ریاضی و فیزیک و دینی و ادبیات استفاده کنین خیلی بهتره از هر درسی 15-20 تا تست آموزشی بزنین بسه !
      یه نیم روزم وقت بزار برای مرور تستای مارکدار آموزشیت اینطوری آخر هر هفته همه مباحث اون هفته رو مرور میکنی
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من از حالا تست زماندار کار کن. تا 4 خرداد هم که کل درسارو تموم میکنی .. . از بعدش شروع کن آزمون با زمان از خودت بگیری
      سعی کن بیشتر مباحث مهم رو تو این مدت بخونی
      فک کنم تست های کنکور بهتر باشه تو این مدت کار کنی
      در آخر هم اصل همه چی اراده هست. تو این مدت با اراده قوی درس بخون حتمااااااا موفق میشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تموم کردن سال دوم و سوم تا 15 اردیبهشت منطقی نیست،بهتره یجوری برنامه بریزید تا آخر اردیبهشت تموم بشه،اینطوری هم فشار کمتری بهتون میاد،هم با جزئیات بیشتری درس خوندید.
      منابعتون مناسب هست اما ایکیو زیست به دردتون نمیخوره،زدن تست هاش وقت تلف کردنه.
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      تموم کردن سال دوم و سوم تا 15 اردیبهشت منطقی نیست،بهتره یجوری برنامه بریزید تا آخر اردیبهشت تموم بشه،اینطوری هم فشار کمتری بهتون میاد،هم با جزئیات بیشتری درس خوندید.
      ببخشید اگه دلیلی خاصی دارید برای اینکه ای کیو نخونیم میشه بگید؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      ببخشید اگه دلیلی خاصی دارید برای اینکه ای کیو نخونیم میشه بگید؟
      ایکیو به درد کسی میخوره که یه کتاب تستی مثل خیلی سبز یا نشرالگو رو زده باشه و دنبال درصد بالا 80 باشه تو زیست.وگرنه برای کسی که میخواد تازه شروع کنه،زدن ایکیو فقط ازش وقت میگیره در ثانی چون سطح تستاش به نسبت بالاتر هست،کسایی که تازه شروع کردن رو دلسرد میکنه.
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ایکیو به درد کسی میخوره که یه کتاب تستی مثل خیلی سبز یا نشرالگو رو زده باشه و دنبال درصد بالا 80 باشه تو زیست.وگرنه برای کسی که میخواد تازه شروع کنه،زدن ایکیو فقط ازش وقت میگیره در ثانی چون سطح تستاش به نسبت بالاتر هست،کسایی که تازه شروع کردن رو دلسرد میکنه.

برا كسي كه تازه شروع كرده چه منبعي خوبه برا زيست ؟ كه هم كم حجم باشه كه تا كنكور تموم شه و كامل هم باشه

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من چند هفته پیش کتاب ای کیو زیست رو گذاشتم کنار چون از هیچ جاش خوشم نمیومد والبته به نظر خودم اینطور بود ولی یه حس خوبی به این کارم نداشتم و مقصودم از این سوال این بود که مطمئن بشم کارم خوب بوده
      من الان از نشرالگو کتاب درسی و آزمون های آزمایشی گاج گزینه 2 و قلم چی سه چهار سال اخیر رو من دارم کار میکنم و خوشبختانه نتیجه گرفتم اگه میشه دست به سینه نایستید نگاه کنید نظرتون چیه؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.منم تا الان هیچی نخوندم و میخوام برا زیست جزوه دبیر و کتاب درسی با تست های سراسری الگو + موج آزمون بزنم.برا شیمی هم دی وی دی جامع مفاهیم و مسائل حرف آخر و تست سراسری از خیلی سبز و تالیفی موج آزمون.برا فیزیک دی وی دی یحیوی و تست گاج.برا ریاضی هم جزوه و تست خیلی سبز(بین این ترکیب و خط ویژه ریاضی شک دارم).ممنون میشم راهنمایی کنید.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sorotko نمایش پست ها
      به نظرم روزی ۲۵ ساعت بخونی منطقی تره.
      بهت حق میدم مسخره کنی ....

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aloneboy051 نمایش پست ها
      آزمون سنجش پایه 31 فروردینه روزی یه فصل زیست بخونی 4 ساعت از هر روزم بزاری برای عمومی ها بقیه رو هم بزاری برای سایر اختصاصی ها میتونی خوب خوب جمع کنی
      اره 31 فروردین تو این مدت که نمیشه به هر دوتا رسید هم دوم هم سوم !!!! راه حلتو بیشتر توضیح بده مرسی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa.TS نمایش پست ها
      به نظر من از حالا تست زماندار کار کن. تا 4 خرداد هم که کل درسارو تموم میکنی .. . از بعدش شروع کن آزمون با زمان از خودت بگیری
      سعی کن بیشتر مباحث مهم رو تو این مدت بخونی
      فک کنم تست های کنکور بهتر باشه تو این مدت کار کنی
      در آخر هم اصل همه چی اراده هست. تو این مدت با اراده قوی درس بخون حتمااااااا موفق میشی
      منابعی که گفتم تست های کنکورور پوشش میدن یا منبع دیگه ای نیاز هست؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوم و سوم تا اخر اردیبهشت ..پس پیش دانشگاهی چه وقت؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن