خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

یه سوال از دوستان قلم چی درباره برنامه

سلام
      ببخشید طولانیه
      چن وقت پیش پشتیبانم بهم زنگ زد و میگفت که داری برا ۱۷ فروردین میخونی؟ گفتم من میخوام ۲ آزمون بعدی نیام که خودمو برا جامع ها آماده کنم ...
      گفتم من داره پایه هامو تموم میکنم که بتونم واسه جامع آماده بشم
      میگه تو وسواس مطالعاتی داری.
      میگه نباید بخونی چون تو ۲ سال پیش این درسا رو خوندی!! و بلدی بگیر فقط روزی ۱۰۰ تا ۵۰۰ تا تست بزن...
      بهش گفتم والا ما ۲ سال پیش اصلا معلم مون درس ها کنکوری درس نمیداده و نکته نمیگفته فقط سوال میداده ما هم هی باید حفظ میکردیم... ما اصلا خوب درس نفهمیدیم اون وقت چطور ۱۰۰ تا تست بزنم؟
      میگه تو اینطور فکر میکنی ولی میتونی !!!
      دوستان لطفا بگن برنامه قلم چی فازش چیه ؟
      چطور من درسی که نخوندم برم تست بزنم ؟؟

اصلا کسی نتیجه گرفته؟؟؟ ( البته باید شرایط منم داشته باشه))
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 15 فروردین 1397 در ساعت 00:06

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین قلمچی برنامش،برنامه خوبیه،منتها برای کسی که مو به مو با آزمون پیش رفته باشه و خودش رو رسونده باشه و درصد های خوبی رو هم گرفته باشه.اینطوری اگر با قلمچی بعد عید ادامه بده نتیجه خوبی میگیره.در ثانی به حرف پشتیبان های کانون خیلی توجه نکن،متاسفانه خیلی هاشون اطلاعات کافی ندارن و فقط سعی میکنن یه چیزی گفته باشن که یه مشاوره ای داده باشن !
      شما اگر میتونی با قلمچی پیش برو،اگر هم به خودت مطمئنی،برنامت رو از قلمچی جدا کن !
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      ببین قلمچی برنامش،برنامه خوبیه،منتها برای کسی که مو به مو با آزمون پیش رفته باشه و خودش رو رسونده باشه و درصد های خوبی رو هم گرفته باشه.اینطوری اگر با قلمچی بعد عید ادامه بده نتیجه خوبی میگیره.در ثانی به حرف پشتیبان های کانون خیلی توجه نکن،متاسفانه خیلی هاشون اطلاعات کافی ندارن و فقط سعی میکنن یه چیزی گفته باشن که یه مشاوره ای داده باشن !
      شما اگر میتونی با قلمچی پیش برو،اگر هم به خودت مطمئنی،برنامت رو از قلمچی جدا کن !
      موافق میباشم..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن