خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مشکل با برنامه قلمچی

سلام دوستان خسته نباشین
      من میخوام از ازمون های بعد قلم چی شرکت کنم فقط با این برنامش مشکل دارم.ازمون ۳۱ فروردین.جمع بندی زیست جانوری چجوریه دقیقا؟ صفحات رو نگاه میکردم بعضی از صفحات اصلا تطابق نداشت و مربوط به جانوری نبود.میشه یکی دقیقا موضوعات اون صفحات رو بگه برای جمع بندی جانوری

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشین
      من میخوام از ازمون های بعد قلم چی شرکت کنم فقط با این برنامش مشکل دارم.ازمون ۳۱ فروردین.جمع بندی زیست جانوری چجوریه دقیقا؟ صفحات رو نگاه میکردم بعضی از صفحات اصلا تطابق نداشت و مربوط به جانوری نبود.میشه یکی دقیقا موضوعات اون صفحات رو بگه برای جمع بندی جانوری
      سلام .. شما هم خسته نباشید .. کلا مثل فصل 3 و 6 و 8 دوم آخراش که درباره ی گیاه هست نیست .. یا مثلا سال سوم درس 9 و 10 نیست .. چون یکبار بچه ها آزمون داشتن اینطوری بودش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abf نمایش پست ها
      سلام .. شما هم خسته نباشید .. کلا مثل فصل 3 و 6 و 8 دوم آخراش که درباره ی گیاه هست نیست .. یا مثلا سال سوم درس 9 و 10 نیست .. چون یکبار بچه ها آزمون داشتن اینطوری بودش
      انسانی جداست از جانوری؟ بعضی فصل ها انسانی رو شامل نمیشد ولی بعضی فصل ها شامل میشد.اینطور که من دیدم
      مثلا زیست سوم گفته صقحه ۷۲ تا ۷۸ که این صفحات هورمون هارو شامل میشه.درصورتی که من حس میکنم باید ۶۷ تا ۷۲ میبود که مربوط به جانوریه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بله انسانی از جانوری جداست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن