خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب های لقمه زیست مهر وماه

سلام دوستان وقتتون بخیر می خواستم نظر تون رو درباره کتاب های لقمه مهر و ماه بپرسم به نظر شما کتاب های خوبی هستند یا نه یعنی میشه با خوندن گیاهی جانوری. دستگاه ها و ویروس ها و .... 80 زد منظورم فقط به عنوان یک درس نامه هستش یعنی درس نامه خوبی دارند ؟ممنون میشم نظرتون رو بگید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز به نظر من در حد یه مرورسریع و جمع بندی مطالب خوبن . ولی نکته های ترکیبی زیادی ندارن . بهتره نکات ترکیبی رو با تست زدن کشف کنیدبهتر یادتون میمونه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid1376 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر می خواستم نظر تون رو درباره کتاب های لقمه مهر و ماه بپرسم به نظر شما کتاب های خوبی هستند یا نه یعنی میشه با خوندن گیاهی جانوری. دستگاه ها و ویروس ها و .... 80 زد منظورم فقط به عنوان یک درس نامه هستش یعنی درس نامه خوبی دارند ؟ممنون میشم نظرتون رو بگید
      سلام برشما،نه نميشه اين درصد رو زد چون اين كتاب ها براي مرور سريع هست.براي مرور كتاب خوبيه
      رو صندلي داغ هستم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام یعنی این کتاب های لقمه کتاب های کاملی نیستند؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه میخوای از درسنامه استفاده کنی کتاب های نشر دریافت (دکتر عمارلو) خیییلی بهترن ، توصیه میکنم از اونا استفاده کنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام یعنی این کتاب های لقمه کتاب های کاملی نیستند؟
      اخه ببين ميشه كتاب زيست به اون بزرگى رو تو كتاب هاي به اون كوچيكى جا داد؟!!تو اولشم نوشته براي مرور.
      رو صندلي داغ هستم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      توی زیست با تست زیاد و متنوع زدن میتونید قوی تر بشید.
      این کتابها بد نیستن اما شاید همه مطالب رو به درستی براتون پوشش ندن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن