خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

وقت باقی مونده تا کنکور و منابع زیست

سلام بچه ها سال نو شما مبارک من تا الان هیچ چیز نخوندم و تصمیم گرفتم از الان محکم بخونم و همچنین تصمیم گرفتم با توجه به زمان باقی مونده زیست رو مبحثی بخونم اما نمی دونم از چه منابعی برای مبحثی خوندن استفاده کنم خودم نشر الگو دارم اما همون جور که میدونید نشر الگو به صورت فصل به فصل هستش اگه میشه یک منبعی بهم معرفی کنید که درس نامه کم حجم و خوب داشته باشه و مبحثی باشه یعنی به صورت گیاهی. جانوری و..... ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بهترين منبع با توجه به مدت باقي مونده نشردريافته ...!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین منبع همایش نشر دریافت تالیف اقای عمارلو هستش با یه برنامه دقیق میتونی خوب بخونی و نتیجه بگیری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم چند روزی هست با نشر دریافت میخونم برنامه رو هم ریختم خیلی خوب یاد میگیرم اول کتابو اجمالی میخونم بعد دقیق میخونم بعد نشر دریافتو میخونم با تستاش بعد ازمون میزنم ازکتاب ازمون نشر الگو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خط ویژه میخونم + تست های گزینه دو و قلم چی و کنکور ک آخر تست های هر فصل کتاب الگو هست
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن