خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: رتبه منطقه 2

رأی دهندگان
    60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • 5-6 هزار

26 43.33%
    • 6-7هزار

10 16.67%
    • 7-8هزار

1 1.67%
    • 8-9هزار

5 8.33%
    • 9-10 هزار

5 8.33%
    • 10-12هزار

13 21.67%
    صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 86 از 86
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مشکل کسی که تا الان نخونده یا دست و پا شکسته خونده فراتر از این حرفاست
      یعنی صرفا با انگیزه بودن ، داشتن برنامه و بهترین امکانات بازم باعث حرکتش نمیشه. (چرا؟)
      نداشتن هر کدوم از امکانات تحصیلی فقط بهانه برای شروع نکردنه
      یعنی=
      مطمئنم اگه همه امکانات هم فراهم بشه و جرقه ای زده بشه و این فرد شروع کنه
      بازم کم میاره و یکجایی از مسیر متوقف میشه
      خب این توقف برای همه طبیعیه. --» ممکنه برای هر آدمی تو مسیرش رخ بده
      ولی آخه تایمی که این عزیزان دارن خیلی کمه
      پس جایی برای توقف باقی نیست (البته این تصور اشتباه خودشونه)
      طبیعتا فشار روی کسی که نباید توقف کنه بیشتر از افراد معمولیه
      واسه همین=
      معمولا (99 درصد این افراد) یک جایی از مسیر نمودارشون ساکن میشه
      و دیگه تلاش نمیکنن یا مثل روز اول تلاش نمیکنن
      و کم کم متقاعد میشن که امسال نشد.(چه تضمینی وجود داره سال دیگه این چرخه دوباره تکرار نشه؟ ---» قطعا دوباره تکرار میشه چون شما همون آدمید ، درس ها همون درس هان ، کنکور همون کنکوره !)
      پس اگر بدون طوفان به پا کردن و از تایم کم شروع کنن و رفته رفته افزایش بدن بهتره
      اگه مشکلی داشتی و امسال مطالعه جالبی نداشتی قسمت اول جمله من یعنی "اگه مشکلی داشتی" که پشتش هزاران بهانه نهفتست رو بریز دور و شروع کن به خوندن. نه میخواد طوفان به پا کنی و نه میخواد به رتبه و نتیجه فکر کنی. فرض کن تازه اول مهر و میخوای شروع کنی برای کنکور مطالعه کنی بیای جلو.
      ---» تجربه همه مون میگه آدمی در تنگنای زمانی که قرار میگیره هم بازدهش بالاتر میره و هم از کاری که میکنه بیشتر لذت میبره پس الان نگید دیگه برای سال بعد. سال بعدی وجود نداره.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      باز هم این بحثهای فلسفی و امیدی در نا امیدی و .... شروع شد
      دیروز رفته بودم سایت والا مویز فیلم دانلود کنم دیدم کلا ما ایرانیها زنتیک مون انگار با بحث و جدل و دعوا یکی شده و اینکه تو سر هم بزنیم و عقده بازی در بیاریم و دیگران را هیچی ندان و خودمون رو همه چی دان فرض کنیم واقعا یه چیز ارثی هست تو ذات همه ایرانیها و ترک و لر و کرد وعرب و ... هم تاثیری نداره هر کسی که داخل این مرز ها هست این خصوصیات رو داره جالبش اینجاست که سواد و تخصیلات دانشگاهی هم تاثیری رو این پرخاشگری و روحیه جدال و جنگی رو نمیتونه خنثی کنه
      زیر کامتهای فیلم یه نفر گفته بود فیلم خوبی هست پیشنهاد میکنم . یکی نوشته بود ناموسال از فیلم چیزی فهمیدی؟؟
      اونیکی نوشته بود میشه دقیقا بگی مجاش خوبه؟؟؟
      یکی دیگه نقد نوشته بود در رابطه با فیلم و نمره خوبی داده بود از اونطرف یکی جواب نقدش را داده بود و گفته بود هیچی از فیلم و سینما نمیدونی و بی سوادی و .. خلاصه یک جنگی در گرفته بود بر سر یک فیلم
      یکی دیگه کلا افراد حاضر در کامنتها رو ول کرده بود و مستقیما کارگردان و نویسنده فیلم رو کلا شسته بود و پهن کرده بود خشک بشن : کارگردانی که بنده خودم حتی وقتی اسمش رو به زبان می آورم تپش قلبم تند تر میشه
      یکی دیگگه اومده بود و کلا همه رو یکجا فحش داده بود

یکی دیگه گفته بود یه مشت بی سواد جمع شدن دارن در مورد فیلم و سینما نظر میدن بنده فوق لیسانس سینمای دانشگاه سوربون فرانسه دارم و بهتون میگم این فیلم هیچ گ . ه ی نیست و شما هم هیچ گ . ه ی نیستید
      یکی دیگه خودش رو دکترا معرفی کرده بود و گفته بود نظر من فیلم خوبیه و ... یکی دیگه گفته بود خاک بر سر آنکه به تو دکترا داده

کلا هر جایی سخن از تبادل نظر و مشورت هست نام ایرانیان و جنگ و جدلشان در آن میدرخشد

به قول جراح مغز و اعصاب دکتر رضا طاهری که گفتند: Take it easy
      ریلکس باشید خوب اینقدر بحث به خاطر چی اخه نظرتون رو بگید و رد بشید مطمئن باشید کسی که عقل داشته باشه به دنبال این سوال نیست و کسی هم که باز عقل داشته باشه به دنبال اثبات این به دیگران
      نیست که حتما میشه و نمیشه و کسایی که میگن نمیشه اشتباه میکنن و یا نه بر عکس کسایی که میگن میشه اشتباه میکنن !!(دئباره بخونش میدونم نفهمیدی چی نوشتم)

هر کسی که این سوال رو میپرسی که میشه یا نه نظر من واقعا برات مهمه؟؟ واقعا یعنی نظر منیی که نه میشناسی و نه دیدی و نه حتی خصوصیات و ظرفیت علمی و اجتماعی و ... رو نمیدونی برات مهمه؟؟ اگه برات مهمه اول از همه باید بگم خاک بر سرت دوما : خوشا به حال من سوما : نمیشه
      شما تلاشت رو میخوای بکن میخوای نکن اخرشم میرسی یا نمیرسی
      نمی دونم منظور شما منم یا نه
      اما فکر میکنم با من باشید.
      من اصلا خودم رو همه چیز دان و دانشمند نمی دونم.
      بعدش هم همه ی حرف من اینه که
      شاید این سوال اشتباه باشه
      ( من خودم باور دارم که نباید دنبال تایید بقیه بود
      اما وضعیت کسی که می پرسه مهمه
      شاید دنبال یه نفر مثل خودشه و ...)
      اگر امید دادن رو اشتباه می دونید حالا به هر دلیلی
      که یه دلیلش شاید به نظرتون ایجاد یه چرخه معیوبه
      نا امید هم نکنید.
      بعدش هم من دنبال بحث نیستم.
      و نه دنبال جنجال .
      با دستان خالی از دنیا خواهم رفت

نباید نگران باشم ...

چون حداقل با دلی پر میروم

3. Top | #78
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh80 نمایش پست ها

نمی دونم منظور شما منم یا نه
      اما فکر میکنم با من باشید.
      اشتباه فکر میکنید
      من اصلا نظرات شما رو ندیده ام در این باره
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

5. Top | #80
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خیار خرداد بار میده
      انار پاییز بار میده
      انجمنم اسفند فروردین اینا رو بار میده

عالیه اصن ، بگو همه اماده بودن اینجا و مقتدا فقط زمان کوفتی مشکل ایجاد کرده ! لعنت به مکان زمان که اینطوری ساکنین کیهان رو اذیت میکنه . لعنت به نسبیت عام
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #81
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام . امیدوارم حالت خوب باشه . نمی خوام مثل بقیه بهت بگم میشه یا نه و ازت می خوام از هیچکسی این سوالو نپرسی . چرا ؟ چون فکر کردن به نتیجه چیزی جز استرس بهت نمیده . سعی کن از همین الان کارت که درس خوندن رو درست انجام بدی . یه برنامه برا خودت بریز و به اون پایبند باش و سعی کن کار هر روزو به بهترین شکل انجام بدی . گذشته تموم شده آینده هم هنوز نیومده ولی آینده رو میشه با کارای الانت تغییر بدی همیشه سعی کن اگه هم تو زندگیت شکست خوردی یا تو چیزی باختی یه بازنده ی قوی باش یه بازنده ای باش که بهت بگن دمت گرم خوب جنگیدی ... تو میتونی الان همه چیزو ول کنی بگی نمیشه ولی شدن یا نشدن چیزی رو فقط خودت تعیین میکنی هیچوقت به نشدن فکر نکن ... اگه تو برنامه ریختن کمک خواستی میتونم بهت کمک کنم .

7. Top | #82
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      بخونی میشه
      نخونی نمیشه
      آدم هاے سادہ را دوست دارم...
      بوے ناب آدم میدهند....

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از الان بخونین نمیشه رتبه زیر ۵۰۰ آورد ولی میشه زیر ۲۵۰۰ آورد به شرطی که عمیق درس بخونین و روزی ۱۳ ساعت من به عینه کسی رو میشناسم که سه ماه خوند و رتبه ۲۵۴ ریاضی رو آورد با ۱۴ ساعت مطالعه در روز تو رشته ریاضی هم این رتبه آوردن خیلی سخته این مثالم رو من میشناسم و باهاش در ارتباط هستم و کاملا واقعیه پس شدنیه اما همت عجیب غریب میخواد

9. Top | #84
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیروز رفته بودم سایت والا مویز فیلم دانلود کنم دیدم کلا ما ایرانیها زنتیک مون انگار با بحث و جدل و دعوا یکی شده و اینکه تو سر هم بزنیم و عقده بازی در بیاریم و دیگران را هیچی ندان و خودمون رو همه چی دان فرض کنیم واقعا یه چیز ارثی هست تو ذات همه ایرانیها و ترک و لر و کرد وعرب و ... هم تاثیری نداره هر کسی که داخل این مرز ها هست این خصوصیات رو داره جالبش اینجاست که سواد و تخصیلات دانشگاهی هم تاثیری رو این پرخاشگری و روحیه جدال و جنگی رو نمیتونه خنثی کنه
      زیر کامتهای فیلم یه نفر گفته بود فیلم خوبی هست پیشنهاد میکنم . یکی نوشته بود ناموسال از فیلم چیزی فهمیدی؟؟
      یکی دیگه نقد نوشته بود در رابطه با فیلم و نمره خوبی داده بود از اونطرف یکی جواب نقدش را داده بود و گفته بود هیچی از فیلم و سینما نمیدونی و بی سوادی و .. خلاصه یک جنگی در گرفته بود بر سر یک فیلم
      یکی دیگه کلا افراد حاضر در کامنتها رو ول کرده بود و مستقیما کارگردان و نویسنده فیلم رو کلا شسته بود و پهن کرده بود خشک بشن : کارگردانی که بنده خودم حتی وقتی اسمش رو به زبان می آورم تپش قلبم تند تر میشه

یکی دیگه گفته بود یه مشت بی سواد جمع شدن دارن در مورد فیلم و سینما نظر میدن بنده فوق لیسانس سینمای دانشگاه سوربون فرانسه دارم و بهتون میگم این فیلم هیچ گ . ه ی نیست و شما هم هیچ گ . ه ی نیستید
      یکی دیگه خودش رو دکترا معرفی کرده بود و گفته بود نظر من فیلم خوبیه و ... یکی دیگه گفته بود خاک بر سر آنکه به تو دکترا داده

کلا هر جایی سخن از تبادل نظر و مشورت هست نام ایرانیان و جنگ و جدلشان در آن میدرخشد

ریلکس باشید خوب اینقدر بحث به خاطر چی اخه نظرتون رو بگید و رد بشید مطمئن باشید کسی که عقل داشته باشه به دنبال این سوال نیست و کسی هم که باز عقل داشته باشه به دنبال اثبات این به دیگران
      نیست که حتما میشه و نمیشه و کسایی که میگن نمیشه اشتباه میکنن و یا نه بر عکس کسایی که میگن میشه اشتباه میکنن !!(دئباره بخونش میدونم نفهمیدی چی نوشتم)

هر کسی که این سوال رو میپرسی که میشه یا نه نظر من واقعا برات مهمه؟؟ واقعا یعنی نظر منیی که نه میشناسی و نه دیدی و نه حتی خصوصیات و ظرفیت علمی و اجتماعی و ... رو نمیدونی برات مهمه؟؟ اگه برات مهمه اول از همه باید بگم خاک بر سرت دوما : خوشا به حال من سوما : نمیشه
      داش چه فیلمی بود ؟ : )))

10. Top | #85
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      "هرکسی از جایی شروع کرده!"

هیچ ‌کس مادرزاد موفق زاده نمی‌شود. هر کس از جایی شروع کرده و عموماً از پایین ترین سطح شروع می شود. چند سال دیگر میخواهی فکر کنی؟ شروع کن. هر جا هستی و هر کس هستی، اگر می‌خواهی موفق شوی از همین جا که هستی شروع کن. اکنون و در همین شرایطی که هستی بهترین زمان آغاز است. یکی از ویژگیهای افراد موفق آن است که شروع کننده خوبی هستند. بیشتر ما کارهای بزرگ بسیاری در ذهن داشته ایم و داریم که هرگز شروع نمیشود. هرگز استارت نمیخورد. اگر شروع نکنی هرگز امکان ندارد به اتمام برسد ولی اگر شروع کردی احتمال زیادی دارد که کامل شود و تو نتایج آن را در زندگیت دریافت کنی.

در مسابقات دو مهمترین و سخت ترین بخش شروع است و جالب آنکه اگر شروع خوب داشته باشی در طی مسیر روحیه بهتری هم خواهی داشت و این یعنی افزایش شانس برنده شدن

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کارگردانی که میگی احیانا کریستوفر نولان نیست؟ فیلمه احیانا اینتراستلار نیست؟ آخه بحثای خیلی شبیه به اینو زیاد دیدم درباره اینتراستلار

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن