خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خط ویژه فیزیک ..... !

سلام
      با توجه به این که خط ویژه فیزیک پیش هم منتشر شد ( 192 صفحه ) به نظرتون کتاب خوبیه برای جمع بندی ؟...
      مثل خط ویژه ریاضی و شیمی مرتب و تمیز هست ؟
      ممنون میشم نظرتون رو بگید که تصمیم بگیریم برای جمع بندی خط ویژه رو بخونیم یا همون گاج نقره ای ! (خودم فکر می کنم خیلی مرتب تر و با یه طبقه بندی بهتر میشه خوند از روی خط ویژه)
      ویرایش توسط Dmz.official : 06 فروردین 1397 در ساعت 17:45

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمونه صفحه گذاشته نشده هنوز ولی براساس فیزیک پایش و مولفاش میشه گفت اینم عالی
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خط ویژه مضخرف ترین کتابیه که تاحالا دیدم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      نمونه صفحه گذاشته نشده هنوز ولی براساس فیزیک پایش و مولفاش میشه گفت اینم عالی
      خوندید پایشو ؟ نقاط ضعف و قوتش چی هست به نظرتون ؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      خط ویژه مضخرف ترین کتابیه که تاحالا دیدم
      چرا ؟!!!!!

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کسی پایه خط ویژه رو نخونده ؟!!! .....

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسنامه هاش همون درسنامه های گاج نقره ای هست با تستهایی که خودش اول هر فصل مشخص کرده...همین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من پایه رو دارم عالیه عالی،

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alivesali نمایش پست ها
      من پایه رو دارم عالیه عالی،
      سبک تالیفش مثل ریاضیش هست ؟ این طوری که درسنامه مختصر بگه بعد هم مستقیم بره برای تست های سراسری و تمرین های مهم کتاب ( تالیفی ناب ) ؟
      پایش برام خیلی مهمه چون پایه رو از روی جزوه خوندم و باید یه کتاب هم بخونم ...

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نظرات دوستان درمورد خط ویزه فیزیک پایه برام جالب بود..
      اکثرا نظر مساعدی نداشتن..نمیدونم چرا؟چون یکی از دوستان بنده داره این کتابو من بررسی کردم ب نظرم خوب بود...من خودم مهر و ماه دارم و کاملا راضی هستم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      سبک تالیفش مثل ریاضیش هست ؟ این طوری که درسنامه مختصر بگه بعد هم مستقیم بره برای تست های سراسری و تمرین های مهم کتاب ( تالیفی ناب ) ؟
      پایش برام خیلی مهمه چون پایه رو از روی جزوه خوندم و باید یه کتاب هم بخونم ...
      من پایشو بررسی کردم...درسنامش ی کوچولو از مهر و ماه کاملتره..مثلا مقاومت هارو بهتر از سیب مهرماه توضیح داده

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      من پایشو بررسی کردم...درسنامش ی کوچولو از مهر و ماه کاملتره..مثلا مقاومت هارو بهتر از سیب مهرماه توضیح داده
      من خیلی درسنامه برام مهم نیست چون خوندم از روی جزوه و همین که نکات کلیدی رو یادآوری و اشاره ای کنه کافیه و درس نداده باشه هم مشکلی نیست ولی حتما اشاره کرده باشه که اگه بلد نبودیم بشه خوند از منبع اصلی ...
      ولی می خوام یه دسته بندی خوبی داشته باشه که یه نظمی به این هایی که خوندم بدم ...
      مهروماه رو یه فصلش رو خوندم خیلی دیگه خلاصست و تست هم زیاد نداره و برای زمان خیلی کمه دیگه (البته اگه منظورت اون زرده باشه مگرنه معجزه اش که عالیههه )
      دمت گرم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      نظرات دوستان درمورد خط ویزه فیزیک پایه برام جالب بود..
      اکثرا نظر مساعدی نداشتن..نمیدونم چرا؟چون یکی از دوستان بنده داره این کتابو من بررسی کردم ب نظرم خوب بود...من خودم مهر و ماه دارم و کاملا راضی هستم
      عزیز این کتاب من پایه شو دارم کتاب فوق العاده عالی هست نگران نباش / ماهی نداده دست ادم ماهی گیری یاده ادم داده

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خیلی درسنامه برام مهم نیست چون خوندم از روی جزوه و همین که نکات کلیدی رو یادآوری و اشاره ای کنه کافیه و درس نداده باشه هم مشکلی نیست ولی حتما اشاره کرده باشه که اگه بلد نبودیم بشه خوند از منبع اصلی ...
      ولی می خوام یه دسته بندی خوبی داشته باشه که یه نظمی به این هایی که خوندم بدم ...
      مهروماه رو یه فصلش رو خوندم خیلی دیگه خلاصست و تست هم زیاد نداره و برای زمان خیلی کمه دیگه (البته اگه منظورت اون زرده باشه مگرنه معجزه اش که عالیههه )
      دمت گرم
      سوالای خط ویزه بیشتره نسبت ب پایه مهر و ماه
      بله منظورم سیب مهر و ماه بود

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      با توجه به این که خط ویژه فیزیک پیش هم منتشر شد ( 192 صفحه ) به نظرتون کتاب خوبیه برای جمع بندی ؟...
      مثل خط ویژه ریاضی و شیمی مرتب و تمیز هست ؟
      ممنون میشم نظرتون رو بگید که تصمیم بگیریم برای جمع بندی خط ویژه رو بخونیم یا همون گاج نقره ای ! (خودم فکر می کنم خیلی مرتب تر و با یه طبقه بندی بهتر میشه خوند از روی خط ویژه)
      نسبت به یک کتاب جمع بندی خیلی حجیمه ... قطعش بزرگه صفحاتش زیاده ، ببین اگ یه درسنامه روراستو عالی مثل هط ویژه ریاضی میخوای اصلا اونجور نیست ، من پارسال پایشو خریدم اما خیلی سبزو خوندم جمع بندی پایه خیلی سبز خیلی سرتره... تستاش از نظر پوشش کنکور کامله و درسنامه هاش مختصر مفید و کامل کاش پیش اون چاپ بشه واقعا عالیه.
      مهرو ماهم بد نیست.
      من خودم بودم حتما پایه رو از خ سبز استفاده میکردم پیشم یا اندیشه فائق اگ اونم نمیشد همین خط ویژه

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن