خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      نسبت به یک کتاب جمع بندی خیلی حجیمه ... قطعش بزرگه صفحاتش زیاده ، ببین اگ یه درسنامه روراستو عالی مثل هط ویژه ریاضی میخوای اصلا اونجور نیست ، من پارسال پایشو خریدم اما خیلی سبزو خوندم جمع بندی پایه خیلی سبز خیلی سرتره... تستاش از نظر پوشش کنکور کامله و درسنامه هاش مختصر مفید و کامل کاش پیش اون چاپ بشه واقعا عالیه.
      مهرو ماهم بد نیست.
      من خودم بودم حتما پایه رو از خ سبز استفاده میکردم پیشم یا اندیشه فائق اگ اونم نمیشد همین خط ویژه
      حجمش خیلی نیست که ! تو هر صفحه کلا 2 تا 3 تا سوال حل کرده !!!! ( وقت میشه ) ولی خوب می رم می بینم جفتشون رو ببینم کدوم اوکیه (نمونه صفحه اندیشه فائق رو دیدم باحاش حال نکردم ولی خیلی سبز هم به نظر خوبه ولی من با کتاب کوچک یکم مشکل دارم )
      ممنون

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      خوندید پایشو ؟ نقاط ضعف و قوتش چی هست به نظرتون ؟
      نقطه ضعف خاصی نداره بنظرم حالا بقیه دوستان هم بگن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان بهترین کتاب فیزیکی فقط تست باشه درسنامه خیلی خلاصه داشته باشه چیه؟ یه هفته درگیرم به نتیجه ای نمیرسم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      دوستان بهترین کتاب فیزیکی فقط تست باشه درسنامه خیلی خلاصه داشته باشه چیه؟ یه هفته درگیرم به نتیجه ای نمیرسم
      الان این موقع سال جامع میخوای ؟! ظاهرا فیزیکت خوبه اگ خوبه میتونی از کتاب های جامع فیزیک پایه و پیش الگو استفاده کنی . یه کتاب یه جلدی هم خیلی سبز داره که فیزیک جامعس ففط تست تالیفیه برای درصد بالا. ولی در کل کتاب جامع سطح بالا میخوای فقط الگو به نظرم میرسه. مبتکرانم هست ک درستانه هاش خیلییی زیاده و خیلی حجیمن برای الان بکار نمیاد به هیچ وجه.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_95 نمایش پست ها
      خیلی خلاصه اگه میخوای جمع بندی مهر و ماه سیب بگیر

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام برای من که تا حالا با گاج نقره ای پیش اومئم برای درسنامه مختصر و یاد آوری فرمولا خط ویژه خوبه یا چیز دیگه ای ؟
      نمیخوام دو درسنامه ای بشم درسنامه شبیه خود گاج نقره ای میخوام .....؟

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ?????

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      سلام برای من که تا حالا با گاج نقره ای پیش اومئم برای درسنامه مختصر و یاد آوری فرمولا خط ویژه خوبه یا چیز دیگه ای ؟
      من خط ویژه رو گرفتم و اصلا کتاب جالبی نیست به نظر من و هر چی می خونی همون رو برای جمع بندی بخون ...
      گاج نقره ای هم کتاب عالی ای هستش ( البته پایش رو نخوندم ولی عالیه )
      و حتما معجزه هم اگه وقت داشتی بخون ...

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      من خط ویژه رو گرفتم و اصلا کتاب جالبی نیست به نظر من و هر چی می خونی همون رو برای جمع بندی بخون ...
      گاج نقره ای هم کتاب عالی ای هستش ( البته پایش رو نخوندم ولی عالیه )
      و حتما معجزه هم اگه وقت داشتی بخون ...
      چرا جالب نی؟؟؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چرا جالب نی؟؟؟
      من برای این که همیشه از یه منابع دیگه می خوندم اصلا نتونستم با این کتاب ارتباط برقرار کنم و این که خیلی هم درسنامه های جالب و روونی نداره برای مرور به نظر من ...

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هرچی میگیری خط ویژه نگیر... خیلی دارم بازخوردای بدی ازش میشنوم.. خودمم پارسال نصفه انداختمش کنار.
      من فقط فعلا یچیز خیلی خوب به ذهنم میرسه فک کنم از بس گفتم همه میدونن برای پایه خیلی سبز خیلی عالیه ک متاسفانه پیشش نیست برای پیش چیزی جز فاءق به ذهنم نمیرسه هرچند خیلی به دلم نشست.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      هرچی میگیری خط ویژه نگیر... خیلی دارم بازخوردای بدی ازش میشنوم.. خودمم پارسال نصفه انداختمش کنار.
      من فقط فعلا یچیز خیلی خوب به ذهنم میرسه فک کنم از بس گفتم همه میدونن برای پایه خیلی سبز خیلی عالیه ک متاسفانه پیشش نیست برای پیش چیزی جز فاءق به ذهنم نمیرسه هرچند خیلی به دلم نشست.
      شما فیزیک خوندی تا حالا ؟
      دادا تو بهترین درسنامه رو هم بزارن جلوت خو نمیتونی همه تستارو بزنی قرارم نیس که بتونی همه تستا رو بزنی
      برووووووووو......

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خط ویژه فیزیک پیش رو گرفتم یه چند صفحه ش رو خوندم چندتا اشتباه داشت مثلا شکل سوال رو درست نکشیده بود یا صورت سوال غلط چاپی داشت یا تو پاسخنامه یه تیکه هاییش غلط شده بود که کلا باعث میشد سوال رو نفهمه آدم. کلا کتابش زیاد جالب نبود برعکس پایه که خیلی کامل بود. به نظرم بهترین روش برای جمع بندی این بود که از قبل خود آدم یه خلاصه نویسی کرده باشه و اون 10% تستایی که اول گاج نقره ای مشخص شده رو بزنه.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای وقت باقیمانده کسی که فیزیک نخونده چی بخونه؟ همه جلدهای مبتکران رو دارم .( رشته ریاضی). چه مباحثی رو حذف کنم؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      شما فیزیک خوندی تا حالا ؟
      دادا تو بهترین درسنامه رو هم بزارن جلوت خو نمیتونی همه تستارو بزنی قرارم نیس که بتونی همه تستا رو بزنی
      برووووووووو......
      خوشمزه من کنکورمو دادم پارسال فیزیک هرچیم نخونده باشم از تو بیشتر خوندم. حرف من درباره انتخاب منبع چه ربطی به تست زدن و همه تستارو زدن داشت؟! تو جمع بندی کسی دنبال درسنامه کامل نیست عقل کل. دنبال یه درسنامه مفید و مختصره کنارشم یسری تست برگزیده و جوندار ک همه اینارو من تو خیلی سبز پایه دیدم .
      چی میزنید خدایی...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن