خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: عربی قواعد

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

عربی قواعد

سلام... امیدورام همه چی خوب باشه.
      آقا عربی...وای عربی
      من تا الان عربی جز مبحث ترجمه هیچی دیگه نحوندم. یه جستجو تو انجمن کردم و دیدم خیلی ها عربی ناصح زاده رو پیشنهاد کردن و میگن خوبه.
      فقط این که آخرین ویدیو هایی که از ایشون هست برای سال 94-95 هستش. دیدن ویدیو های مربوط به این سال میتونه کمک کننده باشه ؟ منظورم اینه که چون اون ویدیو ها برای کنکور 95 هستش و ما 97 هستیم میگم.
      و اینکه فقط قراره مباحث ابتدایی و پایه عربی رو ببینم.مثلا واقعا نمیدونم تو عربی مشتق چیه!!
      اون جمعبندی تو 14 جلسه هم که خیلی دیر به دیر میاد و من نمیتونم صبر کنم.
      ببینم این جلسات رو؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما باید 46 تا فیلم یک ساعته رو ببینید ک اگر روزی 1.5 ساعت هم واسه عربی بزارید کنار 30 روز فقط دیدن ویدئوها از شما وقت میبره و وقت کافی برای تست و مرور ندارید پس تو این مدت کم بیشتر سعی کنید مفاهیم و درسنامه رو از کتابتون بخونید تا وقت بیشتری برای تست داشته باشید .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جزوات آقای ناصح زاده برای عربی ۱ رو بخون و بعد از فیلم‌های عربی ۲ (جلسه ۲۳) شروع کنید دیدن.
      عربی ‍۱ بنظرم خودت هم میتونی درکش کنی. خوب توضیح داده توی جزوه.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ناصح زاده خيلي خوبه
      من عربيم به قول خودش بد نبوداا افتضاح بود
      الان خيلي بهتر شده عربيم
      نه چه فرقي داره فيلما براي چه سالي باشه
      مطالب كه همونه عوض نشده

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا برو عربی 70% گاج رو دانلود کن ببین , خیلی به دردت میخوره , بسیار کاربردی + بسیار کم وقت گیر

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      آقا عربی...وای عربی
      من تا الان عربی جز مبحث ترجمه هیچی دیگه نحوندم. یه جستجو تو انجمن کردم و دیدم خیلی ها عربی ناصح زاده رو پیشنهاد کردن و میگن خوبه.
      فقط این که آخرین ویدیو هایی که از ایشون هست برای سال 94-95 هستش. دیدن ویدیو های مربوط به این سال میتونه کمک کننده باشه ؟ منظورم اینه که چون اون ویدیو ها برای کنکور 95 هستش و ما 97 هستیم میگم.
      و اینکه فقط قراره مباحث ابتدایی و پایه عربی رو ببینم.مثلا واقعا نمیدونم تو عربی مشتق چیه!!
      ببینم این جلسات رو؟
      اینکه بخوای ببینی یا نه بستگی داره اوضاع تو بقیه درسا چجوری باشه ، ناصح زاده خیلی خوبه منم یه مقدار دیدم زمان خودم ، اگ بقیه درسات در وضعیت خوبی هستن و فقط عربی گیرته بشین همشو ببین روزی دو جلسشو ببین حداقل ، کتاب جمع بندی خیلی سبز غزال موسوی هم خیلی کتاب خوبیه کوچیک و جمع و جور قواعدو عالی و ساده توضیح داده به نظرم اونم بخونی فک کنم از ۸ تا قواعد ۴ ۵ تارو جواب بدی. در کل اگ ترجمت اوکیه حیفه رو بقیش وقت نزاری چون اگ قواعد بخونی متوجه میشی سوالای قواعد مثلا سال سومو گاهی با ترجمه اصلا میشه جواب داد.

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      آقا عربی...وای عربی
      ببینم این جلسات رو؟
      عزیز من عربی 1400 ساله قواعدش ثابته بعد شما میگی این برا 95 عه ما 97 ایم؟! خخ من الان یه قرابت الگو دارم مال 88عه ولی میزنم...
      !!!Let’s learn sth from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing!!!
      www.submovies.ir

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با تست زیاااااا ادم فول میشهههه
      اللّه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن