خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مطالعه زیست با توجه به زمان باقی مانده

سلام سال نو همتون مبارک
      دوستان وقت کمی باقی مونده منم کم تسلطم بیشتر درسارو
      الان زیستو مبحثی بخونم یا درس به درس یعنی یه پکیج انسان بخونم بعدش یه پکیج جانوری و همینطوری برم جلو یا درس به درس و ترتیبی جلو بررم؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درس به درس باید بخونی
      الان فقط دو تا مبحث رو میتونی کنار بذاری اونم فقط گیاهی و مسایل ژنتیک هست....
      اول از همه اینو بدون الان برای زیست خوندن و رسیدن به یه درصد نسبی اصلا دیر نیست
      بستگی داره خود شخص جناب العالی چه فکری درباره این روزای باقی مونده داری اگه فکر میکنی نمیشه نمیتونی اصلا ادامه نده اگه میخوای گذشته و نخوندن هاتو هر روز با خودت مرور کنی اصلا برا کنکور نخون جدی میگم نتیجه ای نمیگیری
      اما اگه هدفت واقعا کنکور هست و فاز ناامیدی قرار نیست بگیری
      همین تایم هم کافیه
      تو که قرار نیس ۱۰۰بزنی یه درصد معقول میخوای بین ۴۰تا۶۰
      اول از همه یه کتاب خط ویژه بگیر
      بعد دونه ب دونه درس ها رو بیا جلو
      اول متن کتابو بخون بعد متن کتاب خط ویژه بعدشم تستای کتاب تستتو بزن یه کتاب گاج نقره ای یا الگو یا خیلی سبز هر چی که داری کفایت میکنه مهم نیس کتاب تستت چیه فقط هر چی هست ایکیو نباشه
      پس اول متن کتاب بعد خط ویژه بعد تست! نکات تستا رو تو کتاب خط ویژه وارد کن هر چند خط ویژه خودش کامله....
      از سال دوم شروع کن و برا هر فصل بیش از سه روز وقت نذار مگر اون فصل خیلی حجیم باشه!!!
      خدایا کمکمون کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینکه بعضیا میگن زیست رو از کتاب تست مضربی بزن ده تا یکی بزن و.... کلا کار اشتباهیه.... قرار نیس ماست مالی بخونیم قراره یه چی بخونی که سر کنکور استفاده ببری!
      تو حتی ساده ترین کتاب تستم ک داشته باشی اما تست هاشو کامل بزن
      حالا نیازی نیس برا فصل یک زیست دوم بیای همه رو بزنی ولی از فصل دومش ب بعد همه رو بزن مهم هم نیس دیر تموم کنی
      اینو یادت نره دیر تموم کنی ولی نتیجه بگیری بهتر از اینه که ماست مالی بخونی و هیچی نتیجه نگیری
      خدایا کمکمون کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فصلایی ک باید حذف کنی
      ۵۶۷۸سوم۹-۱۰سوم
      ۳۴۵پیش
      گیاهی های دوم
      از سال دوم میتونی مبحث قلبشو بذاری بعد از اینکه کل زیستو خوندی بخونی
      بعد فصل هورمون های سوم حتما تولید مثل جنسی رو بخون بهم نزدیک هستن
      فصلای ۹-۱۰-۱۱پیش ب تنهایی بیش از ۲۰درصد کنکور رو شامل میشن از نظر من فقط ۱۱میتونه یکم گیج کننده باشه پس توجه ویژه به این سه فصل داشته باش
      برخلاف همه که فصل ۵ینی ژنتیک جمعیت رو نمیخونن من میگم اون رو بخون اما نه مسائلش.... فقط قسمت تعاریف رو بخون حتما دو تا تست فوق العاده ساده میاد که ۱۰۰٪از پسش بر میای
      یه فصل بد قلق هست که من با فیلم های الا یادش گرفتم اونم شارش هست راستش امکان نداره شارش رو‌نخونی و حذف کنی و زیستو خوب جواب بدی چون تو ۱۵-۱۸سوال تموم زورشو طراح میزنه یه گزینه از شارش بچپونه تو سوال که همش هم مربوط ب فرایند گلیکولیزه که مهم تره ینی اگه کلا از شارش فراری هستی فرایند گلیکولیز و تنفس سلولیشو یاد بگیر چون همه زورشو میزنه درباره گلیکولیز سوال بده
      حتی تو کنکور اخیر با گوارش هم ترکیبش کرده
      خدایا کمکمون کن

ویرایش توسط masoomejaliliyan : 05 فروردین 1397 در ساعت 01:57

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مرور از همه چیز تو زیست مهم تره هر روز هر چی خوندی اخر شب باید مرور کنی وإلا همه زحمتات برباد میره!!!! هر شب هر چی تو اون روز و روزای قبل خوندی باید بخونی
      خدایا کمکمون کن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم
      خیلی جامع توضیح دادین من که منبع کتاب و زیست پرواز هستش دی وی دیاش که تازه همین دیروز اومد برام که قبلا تدریسا رو دیدم و راضیم کلا هم صفر نیستم بیشتر فصلارو کم تسلطم زود میکشم بالا با دی وی دی و کتاب و تست هم تستای سراسری و سنجش و گزینه و قلم رو برای هر فصل جداگانه دارم و از رو اون کار میکنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomejaliliyan نمایش پست ها
      مرور از همه چیز تو زیست مهم تره هر روز هر چی خوندی اخر شب باید مرور کنی وإلا همه زحمتات برباد میره!!!! هر شب هر چی تو اون روز و روزای قبل خوندی باید بخونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن